Samsun Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
85
Tepki
3
Samsun Okey Oyna

Evet okeye yeni bir anlayış geldiği şu dönemlerde. Okey oynanan sitelerde aşırı bir rekabet başlamış durumda. İnsanlar işlerini bitirir bitirmez direk bu okey odalarına girip kaldıkları yerden devam etmeye özen gösteriyorlar. Samsun’da Okey Zamanı diyerek bu odayı seçebilirsiniz. Tabi ki bu odayı seçmenizde ki nedenler arasında Karadenizli olma ihtimaliniz olabilir.

Her odada olduğu gibi burada da okey oynarken insanlar birbirleriyle çok anlayışlı şekilde oyun oynamaya özen gösteriyor. Bu anlayış sayesinde genellikle kişiler bu odayı daha çok tercih ediyor. Özellikle Karadenizli olup da bu odayı ziyaret edenlerin sayısı ciddi anlamda artış gösteriyor. Bunun nedeni ise okey oynarken konuşulan muhabbetlerin ortak olması veya memleket özlemi sayesinde insanların daha iyi iletişim kurması olabilir. Çünkü insanlar hem eğlenirken hem de çok güzel dostluklar kurma şansını kazanıyor. Samsun okey sitesi diyerek gerçekten okey oynarken sıkılmayacağınız bir okey odasına dahil olmuş olabilirsiniz. Her gün okey oynama zamanını iple çekmeye başlayacaksınız.

Son olarak şuna değinmek isterim, Samsun okey oyna grubunda ki insanlar öyle güzel bir ortam kurmuşlar ki herkes kazansa da kaybetse de her şekilde konuşmalarına ve birbirleriyle olan arkadaşlık aşamalarına özen gösteriyorlar. Kimse saygısız değil ve bu yüzden oyun oynarken her zaman rahatça hareket edebileceğiniz bir alan bulmanız mümkün.
 
Home Register Log In
Üst