Editli Server Saltanatmt2 Güncelleme

'Metin2 PVP Serverler' forumunda Sro-private tarafından 25 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. Sro-private

  Sro-private Level 1 Üye

  16
  0
  1
  19 Kasım 2017
  Erkek
  altyazılı film izle
  saltanat mt2 oyun içi güncelleme

  [​IMG]Artemisia isminde yeni karakter oyuna eklendi.

  [​IMG]Artemisia için kalkan ve kaskı lycan ile ortak kullanabilirsiniz.

  [​IMG]Artemisia'ya karşı savunmalar lycan ile birlikte ortak gelir.

  [​IMG]Loncalara 3 adet alternatif savaş haritası eklendi.

  [​IMG]Lonca üye sınırı 500 yapıldı.

  [​IMG]Oyunun arayüzü tasarımı değiştirildi.

  [​IMG]Son seviye dönüşümlere +20'ye kadar "Kutsanmış Metal" ile yanmadan ve seviyesi düşmeden yükseltme sistemi eklendi.

  [​IMG]+20. Seviye itemler için yeni parlama efekti eklendi.

  [​IMG]Kutsanmış Metal isimli + basma nesnesi markete eklendi. (İlerleyen günlerde ejderha adası aktif edilip bosslara konulacaktır.)

  [​IMG]Ruha bağlı itemlere + basarken ruha tekrar bağlanmama problemi giderildi.(İTEMLERİ RUHA BAĞLI ŞEKİLDE YÜKSELTEBİLİRSİNİZ)

  [​IMG]Oyunda kasma donma yapmaması için pazar isimlerinde mesafe limiti eklendi.

  [​IMG]Hackshield sistemi ile bu zamana kadar bilinen tüm hileler engellendi. Hackshield özel dosya tarama sistemi sayesinde kötü niyetli oyuncuların kullandığı hileleri tespit edip bu hileci oyuncuların oyuna girmesini engellemektedir. Sonra niye giremiyoruz demeyin.

  [​IMG]Metin keserken kod isteme özelliği kaldırıldı.

  [​IMG]Yeni pack sistemi ile oyunu daha stabil temiz ve daha hızlı çalıştırabilmek için sıkıştırma ve şifreleme algoritmaları değiştirildi.

  [​IMG]Duello turnuvası için duello mapi eklendi.

  [​IMG]Oyun dışı ticaret faaliyetlerini engelleyecek algoritma devreye sokuldu. Oyun dışı ticaret yapan kullanıcılar sistem tarafından otomatik tespit edilip oyuna girişleri engellenecektir. (IP BAN)

  [​IMG]Yeni güncelleme ile birlikte oluşan chlerin ... gözükme sorunu ve hat üzerinde oluşan yoğunluk düzeltildi.

  [​IMG]Güvenli ağ sistemi oyuna eklendi. (Web sitesi ilerleyen günlerde bakıma alınarak aktif edilecektir.)

  [​IMG]Bilinen bazı açıklar kapatıldı.

  [​IMG]Oyun stabil ve sorunsuz hale getirildi. Sizden gelen öneri ve istekler emin olun dikkate alınıyor. Görebildiğiniz sorunları ve problemleri ticket atarak yada yoruma bildirerek bize yardımcı olabilirsiniz.

  *** ARTEMISIA KARAKTERİ DETAYLARI ***

  [​IMG]Artemisia karakteri lycan karakterinin kadın karakteri olarak oyuna eklenmiştir.
  [​IMG]Güncellemeden önce Lycan'lar için dizilen setlere otomatik olarak Artemisia savunması eklenmiştir. Artemisia ve Lycan Bonusları aynıdır.
  [​IMG]Lycanlar için kullandığınız kask ve kalkanları artemisia için kullanabilirsiniz.
  [​IMG]Artemisia karakteri için statü dağılımını dex, iq, str, hp olarak kullanabilirsiniz.

  YETENEKLERİ;

  [​IMG]Ölümcül Tekme ile rakibe yakınlaşıp büyü darbesiyle tekmeleyerek zehir hasarı verebilirsiniz.
  [​IMG]Yüksek Sıçrama ile havaya doğru sıçrayarak etrafınızdaki en fazla 8 düşmanı düşürüp hasar verebilirsiniz.
  [​IMG]Şiddetli Sıçrama ile havadan rakibe doğru gönderdiğiniz büyülü darbeler sayesinde en fazla 10 hedefe hasar verebilirsiniz.
  [​IMG]Mızrak Çevirme ile bulunduğunuz yerde savaşçıdaki kılıç çevirme yeteneği gibi 8 hedefe hasar verip onları geriye doğru düşürebilirsiniz.
  [​IMG]Ruh Kalkanı ile saldırı gücü kazanıp rakibin savunmasını azaltabilir aldığınız darbelere karşı düşmeden savaşabilirsiniz.
  [​IMG]Hayalet ile hasar verene kadar görünmez olabilirsiniz.

  Duyuru;

  Sevgili oyuncularımız bundan sonra oyunumuz için güncellemeler olduğunda Her Hafta Pazartesi Günü Saat 06:00'da oyunumuz bakıma alınacaktır ve güncellemeler aktif edilecektir. Bayram öncesi yapılan bu güncelleme ve sürekli oyuna giriş problemlerinin yaşanmasından sizin kadar bizde memnun değildik çok şükür tüm problemler giderilmiştir. Bayram boyunca yeni karakterin tadını çıkartmanız için güncellemeleri çok yoğun bir saatte yayınlamak zorunda kaldık. İlerleyen günlerde söz verdiğimiz gibi eksik kalan güncellemeler testleri tamamlandıktan sonra oyuna entegre edilip siz değerli oyuncularımıza en iyi hizmeti sunacağız. SaltanatMt2 olarak piyasadaki en sağlam ve en sorunsuz oyun olduğumuz kesindir.

  Oyun içi etkinliklerin ve zamanınızı geçirebileceğiniz faaliyetlerin az olduğunun farkındayız bunun için zamanınızı eğlenceli ve rekabetli geçirebileceğiniz yeni etkinlikler ilerleyen zamanda oyuna eklenecektir.

  Yakın zamanda güncellemelerin tamamen bitiminde wiki sayfası oluşturalarak oyun hakkında detaylı bilgileri kimseye sormadan bulabileceğiniz web sitemiz açılacaktır.

  Hepinize gösterdiğiniz saygı ve sabırdan dolayı teşekkür ediyor bize olan güveninizin daim olmasını istiyoruz. Sizlere sorunsuz ve kaliteli bir oyunun sözünü veriyoruz. Tek rakibimiz kendi oyunumuzdur. Her gün daha ileriye taşımak bizim her gün daha iyiye taşımakta siz değerli oyuncularımızın görevidir.

  SaltanatMt2 Ekibi olarak hepinize iyi bayramlar diliyoruz.

  Web Sayfamız: www.saltanatmt2.com.tr
   

Bu Sayfayı Paylaş