Realpolitiks 1.6.4 Türkçe Yama

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
137
Tepki
23
Konum
𝕸𝖆𝖗𝖘
2017 Yılında piyasaya çıkmış olan Realpolitiks oyununun %85 gibi bir oranının Türkçe olarak Çevrildiğini belirtmek istiyorum. 2017 Yılında Geliştiricisi 'nın olduğu ve Yayımcısının da olduğu Realpolitiks oyunu Sistematik olarak, macro kullanımı ile birlikte microsoft çeviri kullanılarak yapılmıştır. Çevirinin bazı yerleri sistematik otomatik olarak çevrildiği için hatalara bağlı olarak çevirilmemiştir. Türkçe Yama oyunun 1.6.4. sürümü ile uyumludur bilginize.

Aşağıda yer alan resimlerde göründüğü üzere Birleşmiş Milletler, Görevler, Ülke isimleri, Savaşlar ve benzeri birçok alandaki Türkçeleşmeyi göreceksiniz. Realpolitiks oyununda en Çok Gsiyh'e sahip 12 ülke Birleşmiş Milletler arasında yeni kararlar çıkartabilirler.

Oyunu Warez olarak indirdiğim için Türkçe Yama dosyam warez dosyaları ile rahatça çalışabilir. Belki Steam'dan indirilen dosya ilede çalışacaktır fakat denenmemiştir.

Kurulum: indirdiğiniz dosyayı rar'dan dışarı çıkarın. ben warez indirdiğim için "C:\gog games\Realpolitiks" dosya uzantısında oyunum kurulu. Eğer siz farklı bir alana oyunu kurduysanız, realpolitiks'e sağ tıklayıp, Özellikler'e tıklayıp daha sonra Dosya Konumunu Aç'a tıklayıp oyunun kurulu olduğu yere ulaşabilirsiniz. indirdiğiniz rar'da yer alan dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atmanız yeterli olacaktır.

İndirdiğiniz Türkçe Yama'nın rar şifresi :

İndirme Linki :
Kod:
https://dosya.co/oklwbob17gej/realpolitiks_Data.rar.html

Türkçe Olduğuna dair resimler:

sCcyJw.png

5Q9YGi.png

f2BEEG.png

ifmuNI.png

Us7YO2.png

5Gge0e.png

cfEujP.png

XOnQxE.png

SZlEj2.png

CjOich.png

YhiN4O.png

Ra32MJ.png

17fYrm.png

t2doJS.png
 

skayhan

Level 1
Üye
Katılım
27 Eki 2021
Mesajlar
1
Tepki
0
Teşekkür ederim. Steam sürümü ile çalışıyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst