Realpolitiks 1.6.4 Türkçe Yama

'Oyun Modları' forumunda ßy-€F€ tarafından 15 Kasım 2020 tarihinde açılan konu

 1. ßy-€F€

  ßy-€F€ "Scientia potentia est." Site Yetkilisi Administrator

  62
  10
  8
  13 Kasım 2017
  Erkek
  Kastamonu / Tosya
  altyazılı film izle
  2017 Yılında piyasaya çıkmış olan Realpolitiks oyununun %85 gibi bir oranının Türkçe olarak Çevrildiğini belirtmek istiyorum. 2017 Yılında Geliştiricisi Jujubee S.A.'nın olduğu ve Yayımcısının da 1C Entertainment olduğu Realpolitiks oyunu Sistematik olarak, macro kullanımı ile birlikte microsoft çeviri kullanılarak yapılmıştır. Çevirinin bazı yerleri sistematik otomatik olarak çevrildiği için hatalara bağlı olarak çevirilmemiştir. Türkçe Yama oyunun 1.6.4. sürümü ile uyumludur bilginize.

  Aşağıda yer alan resimlerde göründüğü üzere Birleşmiş Milletler, Görevler, Ülke isimleri, Savaşlar ve benzeri birçok alandaki Türkçeleşmeyi göreceksiniz. Realpolitiks oyununda en Çok Gsiyh'e sahip 12 ülke Birleşmiş Milletler arasında yeni kararlar çıkartabilirler.

  Oyunu Warez olarak indirdiğim için Türkçe Yama dosyam warez dosyaları ile rahatça çalışabilir. Belki Steam'dan indirilen dosya ilede çalışacaktır fakat denenmemiştir.

  Kurulum: indirdiğiniz dosyayı rar'dan dışarı çıkarın. ben warez indirdiğim için "C:\gog games\Realpolitiks" dosya uzantısında oyunum kurulu. Eğer siz farklı bir alana oyunu kurduysanız, realpolitiks'e sağ tıklayıp, Özellikler'e tıklayıp daha sonra Dosya Konumunu Aç'a tıklayıp oyunun kurulu olduğu yere ulaşabilirsiniz. indirdiğiniz rar'da yer alan dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atmanız yeterli olacaktır.

  İndirdiğiniz Türkçe Yama'nın rar şifresi :
  İndirme Linki :
  Kod:
  https://dosya.co/oklwbob17gej/realpolitiks_Data.rar.html

  Türkçe Olduğuna dair resimler:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. skayhan

  skayhan Level 1 Üye

  1
  0
  1
  27 Ekim 2021
  Erkek
  Teşekkür ederim. Steam sürümü ile çalışıyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş