Ratchet & Clank: All 4 One

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
587
Tepki
1
Playstation oyuncuları, Ratchet ve Clank’in ne kadar eğlenceli karakterler olduklarını bilirler. Her yaştan ve her tarzdan oyuncuya hitap eden türdeki oynanışı, esprili dialogları ve hikayesiyle iyi zaman geçirmek için birebirdir. Serinin son oyunu Ratchet & Clank: All 4 One da bu eğlenceyi alıp dört katına çıkarıyor.

Altın yerine hırdavat

Genel olarak hikayeyle başlayalım. Oyun, Crack in Time’ın bıraktığı yerden devam ediyor. Karakterlerimiz Ratchet, Clank, Captain Qwark ve Doctor Nefarius yine bizlerle. Galaktik Başkan Captain Qwark, “Intergalactic Tool of Justice” ödülünü almak için Luminopolis şehrine gidiyor. Tabi ki seremoni başlayacakken ortaya baş düşmanımız Dr. Nefarious çıkıyor. Z’Grute’u uykusundan uyandırarak şehre saldırtıyor. Ancak planda olmayan şekilde Dr. Nefarious’a da saldıran Z’Grute yüzünden bu ilginç dörtlü bir araya gelip ilginç bir maceraya atılıyor. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi bu dört ana karakteri seçip oynayabileceğimiz bir platform oyunu yapmış Insomniac Games.


3.jpg

Daha önceki Ratchet & Clank oyunları gibi, All 4 One’da da komik bir hikaye anlatımı mevcut ve bu oldukça eğlendirici halde sunuluyor. Hikayeniz boyunca robotlara karşı savaşıyor, tehlikeli yollardan geçiyor ve çeşitli bulmacaları çözüyorsunuz. İşin en güzel yanı ise bütün bunları tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz. Toplamda 4 oyuncuya kadar destek veren Co-Op moduyla birlikte arkadaşlarınız da bu eğlenceli hikayeye dahil edebiliyorsunuz.
 
Home Register Log In
Üst