Raks-Game.NET - Coming Soon! V12x

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6YOGYNa.png
kXlBNy.png

h-ec8nnmby.gif


LAZ7bo.gif
NAlLjQ.png
0nljgL.gif


h-ec8nnmby.gif


PvUlJU.gif


LOqBoZ.png


ETKİNLİK VE DETAYLARI

ArdreamWar Event

Ardreamwar event'e moradon townda bulunan event manager adlı npcden giriş yapabileceksiniz bu event süreleri sabitlendikten sonra gün içersinde 1 kez aktif edilecek.Ardreamwar event aktif edildiği zaman RonarkLand (CZ) bölgesinde bulunan herkes moradon'a atılacaktır.Ardreamwar event'da sizleri ne bekliyor olacak onlardan bahsedelim Collection Race Event coğunuz cr eventini bilir ardreamda daha aktif olacağına inanıyoruz czye göre map olarak biraz daha küçük olduğu için. Kill Quest ör; Sizden ardreamwar eventinde 200 kil kesmenizi isteyeceğiz her 200 kil kestediğinizde sizlere içersinde hem pus hemde ulasılması zor uniq itemleri barındıran random chest gelecek. Ardreamwar event'ında Emc/Lfc deki bulunan bazı boslar olacaktır ör; (Atilla).Ardream war event'ında towna damageleri kapattık yani olası bir town kapatma olasılığı olamaz karşı ırk sizin towna giripte size damage atamaz ve ek olarak guard towarların damageleride oldukça yüksek büyük ihtimal ile tek atacaktır.
-------------------------------------------------------------------------------

70 Quest Paket


Cz sağ tarafta bulunan 70 quest moblarından rastgele quest item cıkmaktaydı ve solo kasan kişiler için sürekli problem yaratıyordu. Solo kasan kişilerin ve party halinde kasan kişilerin çok fazla ugrasmaması adına ve pazarda piyasası olması adına 70 quest paketini ekledik 70 quest adlı mobu keserek bu paketden cıkarabilir ve cz townda bulunan npcden istediğiniz questi +5 olarak alabilirsiniz. 70 Quest paketleri pazara koyulupta satılabilirde. Paketi hem kullanıp hemde satabileceksiniz.
-------------------------------------------------------------------------------

Ronark Land Random Bowl Bos Drop

Cz bowlda bulunan bosların droplarını güncelledik örnek cz bowlda Bach saatini tutupta cıkmasını bekleyen partyler oluyor bunun yerine ek olarak bir sistem getirdik. Cz bowlda bulunan tüm bosların içersinde random drop ekledik. Yani herhangi bir bostan en değerli itemi cıkarabileceksiniz. Rol,Rom,Roc,Eme,Pe,Sse,Giga,SS ve Hammerlar vs. gibi yani bowlda bulunan tüm bos droplarını tek kod haline getirdik. Ör; Bach Rol atıyor ek olarak bir adet rastgele drop kodu ekledik o rolun yanında giga vs. gibi bowl bos droplarını atabilir ihtimal %5 dir. Chaos boslarında %20. Bunu yapma sebebimiz başta bowlun canlı olabilmesi ve her bosun eş değer görebilmesidir.
-------------------------------------------------------------------------------

Undy, resisler ve CC npcsi Sadece Premiumlulara Özel

Bu npcyi sadece premiumu olan kişiler kullanabilmektedir. Undy,Lr,Fr,İce resis ve Cure vermektedir. Ücretli olan sadece Undy'dir 300,000 Coins & 300 K ile alınabilmektedir. Özellikler 10 dakika sürmektedir. ''Scroll yerine geçmez''

-------------------------------------------------------------------------------

New Deathmatch Event

Deathmatch eventınada bir eklenti yapmadan olmaz dedik çünkü deathmatch eventda int priest sürekli bp olup int olmaktan veya int priestin deathmatch eventında iş görmemesinden şikayetciydiler yeni başlayan kişiler içinde deathmatch eventında adam kesebilmek oldukça zordu ve magelerin sürekli teklenilmesi isede olay :) Artık deathmatch eventında herkes eşit herkesde 1000 Hp bulunmakta ve herkese verilen 3 adet skil bu skiller Basic skiller bölümünde bulunmakta 1. [Deathmatch] Nowa bu skil normal mage nowa alanı ve fr efecti şeklinde bu skil bir kaç dakikada dönmekte ve attığınız zaman herkese eşit damage vurmakta (350 damage) atmaktadır. 2. [Deathmatch] Fire Spear bu skil 4 dakika süre ile dönmekte ve (1000 damage) atmaktadır yani tek atıyorsunuz ve dönmesi için 4 dakika beklemek zorundasınız. 3. [Deathmatch] Blade bu skil normal spike efectinde damagesi (100) dür. Ek olarak R skilide 50 vurmaktadır yani bu mapta herkes aynı skili kullanıyor aynı damageyi atıyor ve aynı hpye sahiptir. Map güncellendi.

-------------------------------------------------------------------------------

Random Chest

Border defanse war gibi özel eventların ödülleri artık stabil halde idi ve onu güncellemiz gerektiğini düşündük sadece np yerine onun yanında extra ilgi çekici bir drop ekledik Random Chest bu random chest normal kutu kırdığınız npcden kırılacak ve dropları Hem pus itemi hemde bulunması zor olan uniq silahları atacaktır. Pus itemlerinden bir kaç örnek verelim 100 kc,350 kc , Name change scroll, Duration, Hera ve ibex crisis pot şeklindedir. Artık bu itemleri sadece tl yani kc ile değilde eventdanda sahip olabilir veya pazara koyulduğunda alabileceksiniz. Uniq zor droplar +5 Hell Breaker +5 Dark Vane +5 Dread shield tarzındadır hem ideal itemler atmamakta bunun yanında Silver bar Sherion gibi çok değerli olmayan normal itemleride atmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------------

Ödüllü Rank Sistemi

Ronark Land (CZ) daha aktif olabilmesini sağlıyabilme ve çekişme olması acısından rank sistemi getirdik rank'a giren kişiler artık 2 ırkında ilk 10 sıralamasında bulunan kişiler 1 saat boyunca rankta bulunduklarında bir ödül kazancaklar ödül şuanda belirlenmedi belirlenecek ve sizleri bildirilecek. Rank her 1 saat dolduğunda sıfırlanmaktadır.

-------------------------------------------------------------------------------

Ücretsiz Oyun İçi Aktif Irk ve Job Değişimi

Rahat bir şekilde ırk ve job değişimini yapabilmeniz için sürekli oyundan cıkmanıza gerek yok. Moradona eklediğimiz bu npc sayesinde artık oyun içersinde ırk ve job değişiminizi oyundan cıkmadan yapabileceksiniz. Paneldeki uyarı yazısını okumayan bazı kişiler içinde getirmiş olduk bu sistemi çünkü bu şekilde iteminizi istemiyerek yanlıslık ile heba etmeyeceksiniz. Npcye job değişimi yapmanız gerektiği zaman üstünüzde item var ise yapamazsınız hera var ise yapamazsınız. Npc tarafından uyarılırsınız ve bu şekilde herhangi bir iteminizi hem kaybetmessiniz hemde rahat bir şekilde oyun içersinde aktif jobunuzu değiştirebilirsiniz. Irk değişimi heralı şekilde ırk değişimi olduğu için character buga girip görünmez bir hal alıyordu. Irk değişimi artık sadece oyun içersinden olduğu için npcden heralı bir şekilde ırk değiştiremezsiniz npc tarafından uyarılırsınız. job değişimi yaptığınız zaman stat ve skil pointlerinizi rahat sıfırlıyabilmeniz için aktif ırk ve job değişimi npcsinin tam yanına ücretsiz stat ve skil değiştirme npcsinide ekledik. Lütfen her job değişimi yaptğınızda skil ve statlarınızıda sıfırlamayı unutmayın.

-------------------------------------------------------------------------------

Başlangıç İtem (Alım Yeri)

Bu npcde başlangıçta verilen jobunuza ait itemleri alabilirsiniz. Üstünüzde yeteri kadar yer açmanız yeterli olacaktır. Başlangıç npcsinde bulmayacağınız itemler Master 2 kağıtları ve mage 35 54 57 kağıtlarıdır bunlarda townda bulunan scroll market npcsinine eklenmiştir.

-------------------------------------------------------------------------------

Ücretsiz Kanat Değiştirme

Moradon townda bulunan bu npcden kanat ınızın şeklini ücretsiz bir şekilde değiştirebileceksiniz.

------------------------------------------------------------------------------

Yeni İsiloon ve Felankor Drobu

İsiloon ve Felankor drobları ilk hafta orta olacak. Server 1. haftasının bitirdikten sonra extra bir kaç drop eklenilecek. İlk hafta sahip olduğu droplar %60 ihtimal ile Rol,Roc,Rom,Lr ve İce 2h 1h giga,Lycaon hammer,Lycaon Staff,Lycaon pendant gibi cz droplarını tek bir kod olarak Ek olarak %70 Pus itemleri atmaktadır. (Trina, 3000 sc, 400 ac sc ve hera)

-------------------------------------------------------------------------------

Gm Kill Etkinliği


Hafta'da bir kaç kez yapılacak olan GM kill etkinliğimizden ufakça bahsedelim. Haftada bir kez veya iki kez yapılacak olan bu etkinlikde GM 'ler yeterli olduğunu düşündükleri kadar donanımlanacaklar GM ler birbirlerine veya z ye gelenlere dalabilir. Gm kesen kişilere verilecek olan ödül 1.000 Knight Cash'dir. Gmlerin bu eventda 5 kere ölme hakları olacak yani event boyunca toplamda 10.000 Knight Cash dağıtılacak.
'' Event Ronark Land (CZ) veya Ardream War event'da yapılacaktır''

-------------------------------------------------------------------------------

POWER UP STORE ÜRÜN VE FİYATLARI
 • Platinum Premium : 3000 Knight Cash / 30 GÜNLÜK
 • Trina's Piece : 1000 Knight Cash
 • Hera Scroll (EM) : 350 Knight Cash / 10 ADET / ADET KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Hera Scroll (KR) : 350 Knight Cash / 10 ADET / ADET KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Knight Cash [100] : 100 Knight Cash / 1 ADET
 • Knight Cash [350] : 350 Knight Cash / 1 ADET
 • Knight Cash [700] : 700 Knight Cash / 1 ADET
 • Knight Cash [1000] : 1000 Knight Cash / 1 ADET
 • Hp Scroll 3000 : 350 Knight Cash / 30 ADET / ADET KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Scroll of Armor 400 : 350 Knight Cash / 30 ADET / ADET KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Dagger of (+8) : 3000 Knight Cash / 1 ADET / SÜREKLİ KULLANIM
 • Spear of (+8) : 3000 Knight Cash / 1 ADET / SÜREKLİ KULLANIM
 • Shield of (+8) : 3000 Knight Cash / 1 ADET / SÜREKLİ KULLANIM
 • Staff of (+8) : 3000 Knight Cash / 1 ADET / SÜREKLİ KULLANIM
 • Monster Summon : 1000 Knight CASH / 10 ADET
 • Kanat1 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat2 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat3 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat4 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat5 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat6 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat7 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat8 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat9 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat10 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kanat11 (1000 Hp Bonus) : 2000 Knight Cash / SÜREKLİ KULLANIM
 • Kücülme Topu : 350 Knight Cash / 150 ADET / ADET KULLANIM SÜRESİ 60 SANİYE
 • Magic Hammer : 200 Knight Cash / 300 ADET
 • Sekme Taşı : 0 Knight Cash / 1 ADET / SÜREKLİ KULLANIM
 • Water of ibexs (1080 Hp) : 300 Knight Cash / 300 ADET
 • Potion of Crisis (2880 Mp) : 300 Knight Cash / 300 ADET
 • Pelerin Anahtarı : 0 Knight Cash / 1 ADET
 • Magic Shield Scroll : 0 Knight Cash / 1 ADET
 • Absolute Power Scroll : 0 Knight Cash / 1 ADET
 • Judgment Scroll / 0 Knight Cash / 1 ADET
 • Scream Scroll / 0 Knight Cash / 1 ADET
 • Scroll of Strength / 0 Knight Cash / 30 ADET / KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Scroll of Magic Power / 0 Knight Cash / 30 ADET / KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Scroll of Dexterity / 0 Knight Cash / 30 ADET / KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Scroll of Lion Strength / 0 Knight Cash / 10 ADET / KULLANIM SÜRESİ 30 DAKİKA
 • Scroll of teleport friend / 0 Knight Cash / 50 ADET
 • Name Change Scroll / 100 Knight Cash / 1 ADET
Etkinlikler ve Bilgilendirmeler
-------
Juraid Mountain
Kazanan Oyunculara 1x Black Gem 1x Blue Gem 1x Silvery Gem + 1000 NP, Kaybeden Oyunculara ise 1x Black Gem 1x Blue Gem + 500 NP vermektedir.


Border Defance War
Kazanan Oyunculara Blue Treasure Chest(mavi kutu) + 25 Cash ve 1000 NP, Kaybeden Oyunculara ise + 10 Cash ve 500 NP vermektedir.


Death Match Event
Kazanan Oyuncuya Silvery Gem ve Blue Treasure Chest vermektedir.


Lastman Event
Her iki ırk'ta BDW haritasına girer ve 10 dakika sonunda en çok kill alan ırk kazanır. Tek 1 Odaya Her iki ırkta girer. Kazanan Oyunculara Blue Treasure Chest(mavi kutu) + 25 Cash ve 500 NP, Kaybeden Oyunculara ise 10 Cash ve 250 NP vermektedir.


Ardream WAR Event
Event açıldığında Ardream Bowl'da Chaos Stone taşı çıkar. Kesildiğinde çeşitli boss'lar atar. Ayriyetten Bowl'da farklı boss'lar vardır, Bu boss'lar Gem ve Fragment atmaktadır.


Ronarkland Base Event
Event açıldığında Ronarkland Base Bowl'da Chaos Stone taşı çıkar. Kesildiğinde çeşitli boss'lar atar. Ayriyetten Bowl'da farklı boss'lar vardır, Bu boss'lar Gem ve Fragment atmaktadır.


Chaos Stone nedir ?

Chaos stone cz bowlda resspawn olan bir boss ağacıdır bu boss ağacınız kestiğinizde etrafına 5 adet rastgele boss atmaktadır bu bosları keserek item kasabilirsiniz. (Sadece BOWL Bosları atılmaktadır)

Chaos Stone kesildikten 2 Saat sonra aynı yerinde tekrar resspawn olur bu düzen bu şekilde devam eder.


Herkesin keyif alabileceği ve Cz Canlandıracağına inandığımız bir eventtir.

Chaos Stone'un attığı bosların drop oranları diğer bosslardan %5 daha azdır
---------------------------------------------------------


Çeşitli Aktiviteler


Ronarkland Reward
Ronarkland'ta Her Kill'de 1x Materyal Gelmektedir. Materyal toplanılarak Çeşitli Pus İtemleri Alınabilinir.


KillQuest Etkinliği
İki Irk' da 60 Dakika içerisinde en çok Kill yapan kişiler ''Tarafımızca Belirlenecek'' Çeşitli Ödüller kazanacaktır.


Oto Pm Etkinliği
Oyunda Belirli Saatlerde GM Olmadan PM Eventler Yapılacaktır. Katılarak Çeşitli Ödüller Kazanabileceksiniz.
PM Eventte Kaçıncı Oldugunuz Direk Cevap Olarak Gelecektir. Egerki Şanslıysanız Direk Ödülünüz Inventorynize Gönderilecektir.
GM PM'si Evente 10 Dakika Kala Notice ile Belirtilecektir.70 Quest Değiştirme NPC'side aktiftir.
Elinizde Olan Quest İtemlerinizi Cz'de Bulunan [ Colony Zone ] Quests Adlı NPC'den 350 Kc Karşılığında İstediğiniz Quest itemine dönüştürebilirsiniz. Quest değişimi yapabilmeniz için Quest İteminizin +8 olması ve Üzerinizde 350 Kc Kağıdının Bulunması Gerekmektedir.

L1Jj4Z.png

2n2daA.png

dk692p.png

2n2daA.png

W1ljE4.png


5GnzOd.png


7yGl8N.jpg


SERVERIN VE DATABASENİN GENEL ÖZELLİKLERİ


*Türkçe Karakter Engel Vardır, Giriş Yaparken Actıgınız ID'ye Dikkat Ediniz.
*Serverda Trina Bulunmaktadır.(+ oranını %10 arttırmaktadır.)
*Serverda Edit gibi bir durum konu olamaz
*Belirttigimiz gibi sizlerin adil bir oyun cercevesinde mutlu olmanızdır.
*Database ozel olarak editlenmis olup, hic bir sekilde bug icermemektedir.
*Tum Karakterler Esit olup butun skiller sorunsuz sekilde Calısmaktadır.
*USKO EFFECT ETKİNDİR.
*GameMaster Ekibimiz +22 yas olup 7/24 online ve deneyimlidirler.
*İtem basınca +8 +2 dorptan degerli item düstüğü zaman isim geçer
*Server oto kayittir
*Panelden üyelik alımı KAPALI
*Türkçe Karakter düpe Fix
*Databasede Gereksiz Hiç Bir Table ve Procedür Yoktur.
*Karakter Açıldığı Gibi Üzerinde Itemlerle Doğar.
*Oto G1 Sistemi [İlk 5 Clan g0, Kalanı g1.]
*Classlar Eşittir. Hiçbir Classın, diğer classa üstünliğü yoktur.
*100 Kareli, 100 Karesiz Sembol,
*STAT-SKILL Sıfırlama Sorunsuz.
*Lunar War Sorunsuz.
*Np Bitince NP ALMA Npcsi Size 51 NP Verir.[Npt Bloke]
*HOMEKO DB'nin Mükemmel Editlenmiş Bir DB'sidir.


* Shell Dropları *
Troll Berserker: +5 Her Job Sheller
Troll Captain: +5 Her Job Sheller [%25]
Dark Stone: +5 Her Job Sheller [%25]
Troll Warrior: +5 Her Job Sheller [%25]
Crimson Wing : +5 Her Job Sheller [%25]
Brahman : +5 Her Job Sheller [%25]
Paramun : +5 Her Job Sheller [%25]
Falcon (=) Chitin Shell Boots +5 [%25]


# Weapon Dropları #
~ Evil Wizard'dan Silahlar %20 Oranla Düşüyorlardır ;
~ Raptor, Shard, Iron Impatch, Graham, Mirage Dagger, Elixir Staff, vb.
~ Evil Wizard = Karışık EXP İtemler +5
~ Doom Soldier = Karışık EXP İtemler +5
~ Apostle of Flames = Karışık EXP İtemler +5
~ Apostle of Piercing Cold = Karışık EXP İtemler +5
~ Troll Shaman = Karışık EXP İtemler +5
~ Dark Knight = Karışık EXP İtemler +5
~ Chipotera = Karışık EXP İtemler +5
# Diğer Droplar #
~ [70]Quest Item = Tüm Jobların 70 Quest İtemi (+5)


Moradon
'' SADEECE SİLVER COİN ''
EMC-Luferson-Eslant
Atilla = +1 Priest pendant / Warrior Pendant / Elemental Pendant
Harpy : Mirage Dagger +5 - +5 Chitin Armorlar
Troll : Glave +5
Apostle : Salamander Staff +5
Lamia : Full Plate Armors +5
Lamiros : Full Plate Armors +5
Stone Golem : Chitin Armors +5 +5 Chitin Armorlar
Giant Golem : Chitin Armors +5 +5 Chitin Armorlar
Titan : Chitin Armors +5
Troll Captain : Chitin Shells Helmet +5
Troll Berserker : Chitin Shells Gauntlet +5
Dark Stone : Chitin Shells Pads +5
Crimson Wing : Chitin Shells Boots +5
Troll Warrior : Chitin Shells Gauntlet +5
Centaur : Shard +5
Flame Rock : Raptor +5
Manticore : Elixir +5
Lamentation : Mirage Sword +5
Evil Wizard : Exceptional Items
Doom Soldier : Exceptional Items
Apostle of Flames : Exceptional Items
Apostle of Piercing Cold : Exceptional Items
Troll Shaman : Exceptional Items
Dark Knight : Exceptional Items
Chipotera : Exceptional Items , Chitin Shells

Eslant Boss
Samma = Giga (+5)
Troll King = Unique Küpe (Usko Tarzı)
Harpy Quen =Unique Küpe (Usko Tarzı)
Dragon Tooth = Dragon tooth hammer(+5)
Snake Queen = Unique 'Necklace-Amulet's (Usko Tarzı)
Talos = Unique Belt'ler (Usko Tarzı)Anti defler ilk zamanlar kapalı

BLESSED UPGRADE SCROLL NEREDEN CIKAR? (BUS)

Treant
Ancient
Lycan
Cz-Blood seeker-Beast

GÜNCEL BOSS DROP VE % ORANLARI

------------------------------------------
Troll King


-> (%25) +0 Küpe
------------------------------------------
Talos [ Iron belt drobu yoktur. Skeleton belt ileride acılır. ]


-> (%25) +0 Belt
------------------------------------------
Harpy Queen


-> (%25) +0 Küpe
------------------------------------------
Snake Queen [ İron Neck Drop Yoktur ]


-> (%25) +0 pendant
------------------------------------------

[Colony Zone] - [ReSpawn = Küçük Boss(3 Saat) / Büyük Boss(6 Saat)]
------------------------------------------
Bach


-> (%10) Ring Of Life
------------------------------------------
Duke


-> (%10) Ring Of Courage
------------------------------------------
Bishop


-> (%10) Ring Of Magic
------------------------------------------
Shaula


-> (%25) Scorpion shield
-> (%25) Chitin Bow
------------------------------------------
Lesath


-> (%10) Hell Breaker
-> (%10) Dark Vane
-> (%10) Dread Shield
------------------------------------------
Samma


-> (%10) Giga
-> (%15) Tek El Giga

Random uniq item %5
------------------------------------------
Javana


-> (%15) Tek El Giga
Random uniq item %5
------------------------------------------
Lobo


-> (%20) Lobo Hammer
-> (%20) Lobo Staff
-> (%20) Lobo Pendant

Random uniq item %5
------------------------------------------
Lycaon


-> (%20) Lycaon Hammer
-> (%20) Lycaon Staff
-> (%20) Lycaon Pendant

Random uniq item %5
------------------------------------------
Lupus


-> (%20) Lupus Hammer
-> (%20) Lupus Staff
-> (%20) Lupus Pendant

Random uniq item %5
------------------------------------------
Atilla

-> (%10) Elemental Pendant
-> (%10) Warrior Pendant
-> (%10) Priest Pendant

------------------------------------------V3Jkyv.jpg

DyvQd1.jpg


Kullanıcı Sıralaması
Clan Sıralaması
Download / İndirme
Register / Kayıt Olma
Event Takvimi
Forum Yönlendirme Sekme
Knight Cash Satın Al Sekme
Kredi Kartı İle Alış Veriş Yap SekmepGQdWN.jpg


Bi-frost
Bi-Frost CZ Usko Evil Wizard Slot'larına Yerleştirilmiştir.. BF KAPALIDIR..


Oyunda bütün karakterler Premium gerekmeden Captain Kunabarl isimli NPC'den Ücretsiz Skill ve Statlarını sıfırlaya bileceklerdir.

Isiloon = Unique İtem's
Ultima = Unique İtem's
Felankor = Unique İtem's

1299 HomeKO Server
Juraid Mountain
Border Defence War
Deathmach
Lunar War
Kartopu Savaşı
Item Kilit Sistemi(Panel Üzerinden)
NPC'den JOB Change,NCS
Juraid Öldüğünüz Odada Doğma Sistemi
Deathmatch DB Skilleri Aktif değil
Archery Aktif (TBL,KOXP gibi illegal programlar fix)
SÜRELİ ARDREAM EVENT
Delos Bugg Engeli
Askania Event! ( Juraid Sistemine benzeyen / 8x8 Daha Eğlenceli,Sizi Pk ya Doyuracak Yeni Bir Event)
Clan Chat ( Clan Başkanı Clana Üstten Yazar)
Castle Siege War ( Çarşamba, Cumartesi ÖDÜL: 10.000KC CLANA)
Chaos Stone /Beginner Zone
Anti Hile Sistemi / Orjinal Soacs
Fragment Sistemi
Gem Sistemi
Hera Scroll
Bowl'da 200 Saniye Kal, Ödül Kazan
Usko Party Bar (Anlık İnme Çıkma)

# 7 / 24 Online .
# LV Kolay , İtem Ortadır .
# HOMEKO DB'nin Mükemmel Editlenmiş halidir.
# User Sıralaması Sag Taraf (Leader Point) Göre Sıralanır .
# İtem Kitleme Aktiftir Lütfen Oyundan Çıkıp Panelden İtemlerinizi Kitleyiniz.
# DAMAGELER USKO İLE AYNI TÜM JOBLAR EŞİTTİR (Iyi oynayan kazansın)
# Krallıklar Cuma Akşamı Saat 20:00 De Sag Birincilere Göre Verilir .
# Leader Point Her Cumartesi Gunleri Sıfırlanır .
# Oto G1 Sistemi
# İtemler +8'e Kadar Basılmaktadır . Takılar +0'dır
# Krowaz Silahlar Cz Arkasında, Şu An Krowaz Yaratıklar Kapalıdır İleri ki Zamanlarda İsteğe Göre Açılır
# 7/24 Online Gm'lere ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz..
# Oyun içi Job ırk ncs işlemleri aktiftir
# Karakter Açıldığı Gibi Üzerinde Full Plate Itemlerle Doğar.
# Sheller ve Silahlar Eslanttan Çıkmakta
# [70 QuesT] ITEM CZ TOWN SAGINDA ÇIKAR
# SERVERDA İron Neck , İron Belt , Glass Belt vs. itemler yoktur .
# İsiloon'dan Unique İtem(&Rol&Roc) Düşmektedir.
# CZ ARKASI Bf itemleri | YARATIKLARIN DROP ORANLARI ARTTIRILDI .
# Yan Charlar Kapalıdır Oluşturamazsınız.
# Hera Scroll Npc Si Aktif NP Karşılıgı Hera Scroll Alabilirsiniz.
# Windows 8 ve Windows işletim sistemleri hepsi oyuna girebilir.
# Csw ödül 350 kc 5000 np adam başı csw kazanan clana


FRAGMENT SİSTEMİNDEN SIKILDIGINIZI FARKINDAYİZ BU FARKINDALIKLA YENİLİK YAPTIK BF CANAVARLARINDAN FRAGMENT YERİNE İTEM ATACAKTIR!


~ [70]Quest Item = Tüm Jobların 70 Quest İtemi (+5)


~ Greed = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)
~ Envy = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)
~ Lust = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)
~ Sloth = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)
~ Ego = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)
~ Glutton = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)
~ Wratch = Karışık Bifrost İtemleri, Uniq Takıları (İtem +5, Takı +0)

EVENT TAKVİMİ

Event / Gün / Baslangic/BitisBORDER DEFENCE WAR Hergun 04:00 - 04:30
BORDER DEFENCE WAR Hergun 10:00 - 10:30
BORDER DEFENCE WAR Hergun 13:00 - 13:30
BORDER DEFENCE WAR Hergun 16:00 - 16:30
---------------------------------------------------------------------------------
JURAID MOUNTAIN DEFENCE Hergun 11:00 - 11:30
JURAID MOUNTAIN DEFENCE Hergun 14:00 - 14:30
JURAID MOUNTAIN DEFENCE Hergun 19:00 - 19:30
JURAID MOUNTAIN DEFENCE Hergun 02:00 - 02:30
---------------------------------------------------------------------------------

COLLECTİON EVENT Hergun 00.00 - 01:00
COLLECTİON EVENT Hergun 15.00 - 16:00
ARDREAM COLLECTİON EVENT Hergun 21.00 - 21.45
COLLECTİON PK KIL Hergun 7/24 AKTIF CZDE 200 KİLL YAP ÖDÜL KAZAN!
---------------------------------------------------------------------------------

DEATH MATCH Hergun 18:00 - 18:20
DEATH MATCH Hergun 23:00 - 23:20
LUNAR WAR SALI-PERSEMBE-PAZAR 22:00 - 22:45
LASTMAN STATİNG EVENT Hergun 20.00 - 20.15
CASTLE SİEGE WAR ÇARŞAMBA 22:00 - 23:00 CUMARTESİ 21:00 - 22:00
---------------------------------------------------------------------------------
GM KILL EVENT (1000KC ODUL) CUMA 22:00 22:45
---------------------------------------------------------------------------------


a1ZVGR.jpg


NOQzEY.jpg


1GA8nN.jpg

lbgMzr.jpg
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst