RagefullMT2 - 23 Ağustos 20:00 CBT Açılışı

Ragefull

Level 1
Üye
Katılım
15 Ağu 2019
Mesajlar
1
Tepki
0
Merhaba,
23 Ağustos 2019 Cuma günü saat 20:00'da kapalı beta sunucumuzun açılışını yapıyoruz.
Sunucumuz 0-120 seviye, orta-zor arası farm odaklı bir oyun yapısına sahiptir.
Bir çok yeni sistem ve özellikle beraber açılışımızı yapıyoruz ve güncellemelerimize her geçen gün devam ediyoruz.
Sizleri de kapalı beta açılışımıza davet ediyor ve bekliyoruz...

d38d99cac9b81718ef4a938a6633d77d.png
Sosyal Medya:

Discord Reklam Kampanyamız;
ARKADAŞINI DAVET ET 5000 TL ÖDÜL HAVUZUNDAN PARA KAZAN!!!

Facebook sayfamızı beğenin
Discord sunucumuza katılın
Discord sunucumuza arkadaşlarını davet edin ve Para kazanmaya başlayın.

100 DAVET : 25 TL
200 DAVET : 75 TL
500 DAVET : 250 TL
1000 DAVET : 600 TL
Discord

Selamlar,
Tanıtım sayfamıza bilgilendirici bir metinle başlamanın daha uygun olduğunu düşünüyoruz. Öncelikle bilmenizi isterim ki bu sektörde yeniyiz ve sektöre yenilikler getiriyoruz. RagefullMT2'yi basit bir oyun sunucusu olarak görmemelisiniz zira Ragefull Projesi'nin ilk oyunu olan RagefullMT2'de firma olarak kullanıcıların karşısında değil yanında olarak kullanıcı dostu politikalar sergileyeceğiz. Ayrıca geliştireceğimiz yeni teknolojiler ve projelerle beraber siz değerli kullanıcılarımıza herhangi bir ücret talep etmeksizin sadece oyun oynuyarak gerçek para kazanma imkanını sunacağız.(Detaylı bilgi: Ragefull Projesi)

Kullanıcı dostu politikalarımız;
1.) Gerçek Pay to Win Karşıtı Oyun:
Nesne marketimizde edit item olmadığı gibi oyuniçi haksız rekabete yol açabilecek unsurları da ortadan kaldırıyoruz. Örneğin silah, zırh gibi itemların satışları yapılmıyacaktır. Yoğunluklu olarak kozmatik ürünlerin(kostümler, binekler) satışlarını yapmayı düşünüyoruz. Üstelik bu ücretli içerikleri elde etmenin tek yolu gerçek para yatırmak değil!

2.) Ücretsiz Nesne Market Ürünleri:
Nesne marketimizde Ejderha Parası karşılığı sattığımız bir çok ürüne ücretsiz şekilde sahip olabileceksiniz. Nesne marketimize eklediğimiz 2. para türü olan Ragefull Parası ile bu alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz. Ragefull Parası, sadece oyunu oynadığınız her saat hesabınıza otomatik olarak yüklenen bir para birimidir.

3.) Canlı destek ve haftalık toplantılar:
Kullanıcı memnuniyeti ve sorunlara hızlı çözümler üretmek bizim en önceliğimizdedir. Telefon ile destek, websitesi üzerinden teknik destek ve talep, discord üzerinden yazılı ve sesli canlı destek hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca discord üzerinden kullanıcılar ile belirli gün ve saatlerde GM'lerimiz toplantılar düzenleyecektir.

4.) Haftalık bakım ve güncellemeler:
Gelişim ve yenilikçiliğe önem veriyoruz. Her haftanın belli gününde sunucumuz 1-3 saatlik bakıma alınacaktır. Bu bakım sürecinde yedekler alınacak ve güncellemeler yayınlanacaktır.

5.) Uzun soluklu oyun deneyimi:
Sezonluk çıkan sunuculardan ve aynı firmaların aynı oyunu tekrar tekrar sunmasından siz de sıkılmadınız mı? RagefullMT2 uzun soluklu bir yapıdadır. Haftalık güncellemelerle beraber oyunumuzu canlı tutacağımızı düşünüyoruz. Üstelik oyunumuz kar etmese bile kepenkleri indirme gibi bir durumumuz yoktur. RagefullMT2'nin önceliği oyuncu kitlesi edinmek ve kullanıcıların memnuniyetini kazanmaktır.

6.) Topluluk ile iş birliği:
RagefullMT2 topluluğu ile sürekli iletişim halinde olacağız. Oyunumuzun gelişiminde ki en büyük karar mekanizması topluluğundur. Dolayısıyla topluluk yani sizler, oyunda ne tür değişiklikler ve yenilikler yapılmasını istiyorsanız, biz firma olarak buna hazırız. Bu hususta demokratik bir yapıyla haraket edeceğiz. Örneğin topluluğun çoğunluğu oyundan bir sistemin kaldırılmasını istiyorsa kaldıracak, bir nesne market ürününün fiyatının değiştirilmesini istiyorsa değiştireceğiz.

7.) Dürüstlük:
Sektörde bir çok firmanın kullanıcılarına dürüst davranmadığını düşünüyoruz. Özellikle bir çok firmanın online oyuncu sayısında hileler görüyoruz. Bu en basit örneğiydi bunun gibi bir çok unsur var fakat burada amacımız tabii ki rakiplerimizi kötülemek değil. Biz üzerimize düşeni yapıp kullanıcılarımıza tamamen dürüst olacağız. Bu konuyu Robert Bosh'un çok sevdiğim ve özümsediğim sözüyle sonlandırmak istiyorum "İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim."
Kadir ADA
Kurucu ve Takım Lideri


 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst