Editsiz Server Pvp Server Ekle

'Metin2 PVP Serverler' forumunda Kalavun54 tarafından 3 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

 1. Kalavun54

  Kalavun54 Level 1 Üye

  4
  0
  1
  22 Nisan 2021
  Erkek
  altyazılı film izle
  Site Adı: Metin2 Pvp Serverler - Pvp Server Ekle - Metin2serverler.org
  Açıldığı Tarih: 2013
  Sitenin Altyapısı: Özel Script
  Site Konusu: En güzel metin2 pvp serverler bu adreste sende sitemize ücretsiz metin2 pvp ekleyebilir oyuncu kazanabilirsin.

  Metin2 günümüzde hala daha popüler olarak tercih edilen ve ciddi bir oyuncu kitlesi olan MMORPG türünde bir oyundur. Metin2'nin günümüzde hala daha bu kadar popüler olmasının temel sebebi ise Metin2 pvp serverler adı verilen özel oyunlardır. Bu oyunlar temelde Metin2'ye benzese de birçok özelliği itibariyle orijinal yani Offical serverden farklıdır. Farklı olmasının temel sebebi de bu oyunları geliştiren birçok bireysel geliştiricinin olmasıdır.

  Metin2 Offical birçok ülkede hala daha yayın hayatına devam eden bir oyundur. Türkiye başta olmak üzere oyun İngiltere ve Almanya'da da popüler olarak oynanmaktadır. Offical serverler eskisi kadar tercih edilmemektedir çünkü oyunla getirilen yenilikler kullanıcıların ihtiyacından çok oyun yönetiminin ihtiyacına göre belirlenmesinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden de metin2 pvp serverleri daha fazla tercih edilmektedir çünkü bu oyunların yöneticileri oyuna getirdikleri yenilikler tamamen kullanıcıların istediği şeylerden kaynaklanmaktadır.

  Pvp serverler hala daha tercih edildiği için web sitemizden Kolay, Orta ve Zor gibi farklı kategorilerdeki Metin2 PvP oyunlarını inceleyebilir ve dilediğiniz oyunun tanıtımına ulaşabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş