PUBG MOBILE Hindistan için özel planlarını paylaştı

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
PUBG Corporation ekibi, Hindistan için özel bir plana sahip. Görünüşe göre PUBG MOBILE Hindistan için özel olarak geliyor. PUBG Corporation tarafından verilen bilgilere göre, oyunun yeni bir versiyonu olan PUBG MOBILE INDIA isimli yapım yakında piyasaya sürülecek. Dahası da, yerel video oyunu, espor, eğlence ve IT sektörlerini geliştirmek için yatırımların yanı sıra güvenli ve sağlıklı bir oyun ortamı sağlamak için olan planlarını da açıkladılar.
PUBG MOBILE Hindistan için özel bir sürümle geliyor

PUBG MOBILE INDIA, Hindistan’daki oyuncu verilerinin gizliliği ve güvenliğini öncelik olarak tutacak. Yeni bir güvenli bulut platformunda piyasaya sürülecek olan PUBG MOBILE INDIA’nın Hindistan’daki kullanıcıların kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerini tutan depolama sistemleri üzerinde denetimler ve doğrulamalar gerçekleştirilecek. Sağlıklı bir oyun ortamı oluşturmak ve geliştirmek için oyun içi içerik geliştirilecek ve yerel ihtiyaçları yansıtacak bir şekilde uyarlanacak.

Oyunun şu anda sanal bir simülasyon eğitim alanında kurulması, yeni karakterlerin otomatik olarak giyinik başlaması ve oyunun sanal doğasını yansıtmak için yeşil vuruş efektleri gibi çeşitli bölümleri Hindistan’daki oyuncular için özelleştirilecek. Daha da önemlisi şirket, genç oyuncular için sağlıklı oyun alışkanlıklarını teşvik etmek adına oyun süresine kısıtlamalar getiren bir özelliğe yer verecek.Hindistan kökenli şirket, ticaret, espor ve oyun geliştirme konularında uzmanlaşmış 100’den fazla çalışanı, daha güvenli ve güzel bir oyun tecrübesi için işe alacak. Son olarak ana şirketi KRAFTON, Inc. ile PUBG Corporation, yerel video oyunu, espor, eğlence ve IT endüstrilerini geliştirmek adına Hindistan’da 100 milyon Amerikan doları değerinde yatırım yapmayı planlıyor. Hindistan’daki PUBG Esports’una yönelik yoğun topluluk coşkusu sayesinde, şirket aynı zamanda en büyüğünü içerecek olan Hindistan’a özel turnuvalar, en büyük ödül havuzları ve en iyi turnuva prodüksiyonlarının da yer aldığı espor etkinliklerine ev sahipliği yaparak yatırım yapmayı planlıyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst