PUBG Mobile Hile 2022 Güncel

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Güncel PUBG hile ve PUBG mobile hileleri konumuza hoş geldiniz. PUBG hilesi denilince bilinen ve bilinmeyen tüm gerçekleri ve yanlışları anlatmak için bu yazıyı yazıyoruz. Nasıl PUBG hilesi yaparsınız vereceğimiz linkte çok detaylı bir şekilde adım adım anlattık.
İçeriğimiz her geçen gün güncellenmektedir. En güncel PUBG mobile hileleri için arada bir uğramayı ihmal etmeyiniz. PUBG mobil hilelerini birkaç parçada incelemek gerekiyor. Bunları kısaca başlıklar halinde yazalım,
  • PUBG Trickleri
  • PUBG UC Hilesi ve PUBG mobile UC hilesi
  • PUBG Para Hilesi
  • PUBG Gümüş Hilesi
  • PUBG Kıyafet Hilesi
PUBG’nin bu derece popüler olması dolayısıyla pek çok kişi oyunun açıklarını arıyor. Her oyunda olduğu gibi PUBG’de de açıklar olabiliyor, ancak firma bu konuda çok titiz.
Bazı uzmanlar bu açıklardan faydalanarak yazılımlar çıkartıyorlar. Bu yazılımları telefonunuza ya da bilgisayarınıza yüklediğinizde PUBG hilesinden faydalanabiliyorsunuz.
Bilgisayarınıza crackli yazılım yükler gibi yüklüyorsunuz. Bu sayede düşmanı duvarın arkasında bile olsa dikdörtgen içerisinde görebiliyorsunuz. Buna wallhack deniliyor.
Bir diğer özellik ise aimhack. Bu hile düşmanı otomatik Mouse ile seçme olayı oluyor. Bu sayede nişan almak çok kolaylaşıyor.

İndirdiğiniz programlar her zaman iyi niyetli olmayabiliyor. Hatta çoğunlukla indirdiğiniz uygulamalarda küçük virüsler ve trojanlar bulunabiliyor.
PUBG’yi hileli oynayayım derken en basitinden mail adresiniz çalınabilir. Steam hesabınız ele geçirilebilir. Banka hesabınıza erişilebilir.
Bunun için size tavsiyemiz bu tarz hileleri kullandığınız bilgisayarda sadece crackli oyunlar oynamanız. Bunun için ikinci Bir harddisk bile kullanabilirsiniz.
Cep telefonunuzda da durum benzer şekilde arkadaşlar. Kullanmadığınız bir telefonu kullanabilir ya da oynadıktan sonra telefonunuza format atabilirsiniz.

PUBG’yi hileli oynamak istiyorsanız bu tarz tehlikeleri göze almalısınız. Bu kadar riski göze almak yerine oyun içi satın alımlar yapmak daha mantıklı olabilir.
Size tavsiyemiz oyunu hilesiz oynamanız ve kendinizi geliştirmeniz. Bunun en iyi yolunu da YouTube’da bulacağınız PUBG Trickleri ile sağlayabilirsiniz.

İşte en iyi PUBG Hileleri​

PUBG Trickleri​

pubg mobile hile


En garanti ve temiz yöntemler PUBG trick hileleri olarak karşımıza çıkıyor. Youtube üzerinden “PUBG Tricks” şeklinde arama yaparsanız bu tarz videolara ulaşabilirsiniz.
PUBG videoları üreten sağlam kanallardan “Clash Universe” takip etmek isteyeceğiniz türden bir kanal. Bu tarz videolarda oyunu oynarken dikkat etmeniz gerekenler anlatılıyor.
Videoları izledikçe oyunda uzmanlaşacaksınız. Oyunu oynarken daha çok keyif alacaksınız ve kendinizi geliştireceksiniz.
PUBG mobil hileleri geçici faydalar sağlarken uzmanlaşmanız sayesinde her zaman aynı keyfi yaşayabileceksiniz. Videolarda oldukça farklı yöntemler bulunuyor.
Seslerden nasıl faydalanırsınız, hangi silah nasıl kullanılır, sote mekanlar nasıl keşfedilir, duvarın arkasından nasıl ateş edilir gibi konuları videolardan öğrenebilirsiniz.

PUBG UC Hilesi ve PUBG mobile UC hilesi​

pubg uc hilesi


Bildiğiniz gibi PUBG’de item’lar satın alabilmeniz ve ilerleyebilmeniz için BP ve UC sahibi olmanız gerekiyor.
PUBG UC Hilesi ve PUGB Mobile UC Hilesi siteleri bu iş için hazırlanmış yazılımlara sahipler. Kimi siteler telefon numaranızı isterken, kimi siteler bunu ücretsiz yapıyor.
Denemek size kalmış, ancak dikkat edin bu sitelerden birçoğu kısa bir süre çalıştıktan sonra işe yaramıyor. İşe yarayan sitelerle karşılaştığınızda yorumlara eklerseniz herkes faydalanır.
Gerçekten doğru çalışanı bulmak çok zor ancak imkansız değil.
PUBG Para Hilesi​

pubg hileleri

PUBG para hilesi bir diğer adıyla UC ve BP hilesi daha önce de yazdığımız gibi olabilecek hilelerden.
Para karşılığı yada ücretsiz bir diğer oyunculardan sağlanan bu miktar hesabınıza transfer ediliyor.PUBG Gümüş Hilesi​

pubg gümüş hilesi

Şu anda çalışan bir PUBG Gümüş hilesi bulunmuyor. PUBG Mobil Gümüş hilesini yaptığını anlatan ve manipüle ettiği videolarla bizi kandırmaya çalışan çok sayıda kanal var.
Size tavsiyemiz PUBG Mobil Gümüş hilesi yaptığını söyleyen hesaplardan uzak durmanız. PUBG üzerinden nemalanmaya çalışan çok sayıda dolandırıcı var.
Bazıları Facebook şifrenizi istiyor, bazıları mobil ödeme üzerinden para koparmaya çalışıyor.


PUBG Kıyafet Hilesi​

pubg hile

En çok merak edilen hilelerden bir tanesi de PUBG kıyafet hilesi. Böyle bir hile bulunmuyor arkadaşlar.
Bu tarz hilelere başvurmaya çalıştığınızda PUBG oyunlarından 10 yıl ban yemeniz söz konusu. Firma bu konuyla ilgili açıklama da yaptı.
 
Home Register Log In
Üst