PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S düzenleme planları paylaşıldı

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
2020’de PUBG Esports, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Asya-Pasifik’te dört çevrimiçi bölgesel turnuvadan oluşan PUBG Continental Series’e (PCS) ev sahipliği yaptı. PCS3’ün son maçları bu hafta sonu tamamlandığında, PUBG Esports, PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S (PGI.S) ile şimdiye kadarki en heyecan verici etkinliklerinden birine ev sahipliği yapmak için 2021’in yolunu gözlüyor olacak.

PUBG GLOBAL INVITATIONAL.S şimdiye kadarki en iyi PUBG turnuvası olacak

PUBG Corporation ve KRAFTON, Inc. CEO’su CH Kim, “Yıl boyunca çevrimiçi bölgesel PCS turnuvalarımıza istinaden olumlu bir hayran tepkisini görmek çok güzel. Taraftar desteği sayesinde PGI.S’i düzenliyoruz ve şimdiye kadarki en iyi espor etkinliğimizi bu yıldan güç alarak gerçekleştireceğiz. Güvenlik önemlerinin tam olarak alınacağı, katılacak oyuncularımızın ve dünyanın dört bir yanından çevrimiçi izleyen hayranlarımızın keyif alabileceği güvenli bir küresel espor turnuvasına ev sahipliği yapmaya karar verdik.” dedi.

PGI.S, Kore, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Çin, Japonya, Güneydoğu Asya ve Çin Taipei’den 32 küresel takımı birbiri ile yarıştıracak. PUBG Corporation güvenli bir ortam yaratmak için, kendi kapsamlı güvenlik önlemlerini uygulamaya koymanın yanı sıra hükümet kurallarına da tam olarak uyacak. Ek olarak, tüm oyuncu ve personel takvimine iki haftalık bir karantina dönemi eklenecek.Turnuva boyunca takımlar haftalık Hayatta Kalma maçlarında mücadele edecekler. Bu 16 maçta tavuk yemeği kazanan takımlar para ödülü ve haftalık Final maçlarında yer alacaklar. Final başına oynanan 10 maç, performansa bağlı olarak daha büyük miktarda para ödülü sunacak. PGI.S’in sonunda en çok para ödülü alan takım Global Şampiyon olarak taçlandırılacak. Turnuva formatıyla ilgili daha fazla ayrıntı etkinliğe yakın bir zamanda yayınlanacak.

PGI.S, profesyonel takımlara rekabette öne çıkmaları ve PUBG espor tarihinde iz bırakmaları için birçok neden veren 3,5 milyon Amerikan doları tutarındaki ödül havuzuna sahip olacak. Etkinlik ayrıca, %30 oranında daha yüksek bir gelir dağılımı sahip olacak şekilde yükseltilen Pick’Em Challenge’ı da geri getiriyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst