ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
137
Tepki
23
Konum
𝕸𝖆𝖗𝖘
PUBG Fps Arttırma 2018, PUBG Fps Arttırma Yolları, PUBG fps arttırma kodları, PUBG fps arttırma yeni, playerunknown's battlegrounds fps yükseltme


Merhaba arkadaşlar, PUBG Oyunu grafikleri çok iyi olduğu için FPS oranı bazı bilgisayarlar için yüksek olacaktır. Aşağıda vereceğim yöntemleri kullanarak PUBG Oyunundayken FPS hızınız artacaktır.

PUBG Fps Arttırma 2018

1) İlk olarak Başlat > Çalıştır'a basıp, %temp% yazıyoruz ve bilgisayarımızda aratıyoruz. Bilgisayarınızda çok program varsa bu programların verileri %temp%'e kaydolur ve burada kendini saklar. %temp%'i arattığınızda karşınıza birçok dosya çıkacaktır. Bu dosyaların hepsini seçiyoruz ve siliyoruz.
2) Başlat > Çalıştır'ı açıp c://windows/prefetch'i aratın ve karşınıza bir sürü bilmediğiniz dosyalar çıkacaktır. Bu dosyalarıda hepsini seçerek silin.
3) Başlat > Çalıştır'ı açıp temp'i aratıyoruz ve karşımıza çıkan gereksiz dosyaların hepsini seçerek siliyoruz. Not: % olmadan aratın.
4) Bilgisayarınızda güncel olmayan Driver'lerin hepsini güncellemek için IObit Driver Booster Pro programını kullanarak tüm güncel olmayan Driver'larınızı güncelleyin.
5) İlk olarak Steam'ı açıyoruz ve Kütüphane'ye giriyoruz. PUBG'ye Sağ tıklayarak Özellikler'e basıyoruz. Özellikler'den Başlatma Seçeneklerini Ayarla butonuna basıyoruz ve buraya "-malloc=system -USEALLAVAILABLECORES -high" tırnaksız haliyle yazıyoruz.
6) PUBG'den ayarlar kısmına giriyoruz. Grafik bölümünde Aşağıda verdiğim ayarları yapıyoruz. Bu ayarlar Grafik işlemcinizi fazla kasmadığı için hem sizin açınızdan verimlidir hemde bilgisayar açısından verimlidir.
Kenar Yumuşatma : Yüksek
Rötuş : Çok Düşük
Gölge : Çok Düşük
Doku : Düşük
Efektler : Çok Düşük
Yeşillik : Çok Düşük
Görüş Uzaklığı : Çok Düşük

PUBG Fps Arttırma Yollarını yukarda sizler için derledim umarım herkesin işine yarar.
 

yasar12kasar

Level 1
Üye
Katılım
23 Nis 2018
Mesajlar
1
Tepki
0
Edit..
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst