PUBG Fps Arttırma 2018

'Oyun Modları' forumunda ßy-€F€ tarafından 7 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. ßy-€F€

  ßy-€F€ "Scientia potentia est." Site Yetkilisi Administrator

  62
  10
  8
  13 Kasım 2017
  Erkek
  Kastamonu / Tosya
  altyazılı film izle
  PUBG Fps Arttırma 2018, PUBG Fps Arttırma Yolları, PUBG fps arttırma kodları, PUBG fps arttırma yeni, playerunknown's battlegrounds fps yükseltme


  Merhaba arkadaşlar, PUBG Oyunu grafikleri çok iyi olduğu için FPS oranı bazı bilgisayarlar için yüksek olacaktır. Aşağıda vereceğim yöntemleri kullanarak PUBG Oyunundayken FPS hızınız artacaktır.

  PUBG Fps Arttırma 2018

  1) İlk olarak Başlat > Çalıştır'a basıp, %temp% yazıyoruz ve bilgisayarımızda aratıyoruz. Bilgisayarınızda çok program varsa bu programların verileri %temp%'e kaydolur ve burada kendini saklar. %temp%'i arattığınızda karşınıza birçok dosya çıkacaktır. Bu dosyaların hepsini seçiyoruz ve siliyoruz.
  2) Başlat > Çalıştır'ı açıp c://windows/prefetch'i aratın ve karşınıza bir sürü bilmediğiniz dosyalar çıkacaktır. Bu dosyalarıda hepsini seçerek silin.
  3) Başlat > Çalıştır'ı açıp temp'i aratıyoruz ve karşımıza çıkan gereksiz dosyaların hepsini seçerek siliyoruz. Not: % olmadan aratın.
  4) Bilgisayarınızda güncel olmayan Driver'lerin hepsini güncellemek için IObit Driver Booster Pro programını kullanarak tüm güncel olmayan Driver'larınızı güncelleyin.
  5) İlk olarak Steam'ı açıyoruz ve Kütüphane'ye giriyoruz. PUBG'ye Sağ tıklayarak Özellikler'e basıyoruz. Özellikler'den Başlatma Seçeneklerini Ayarla butonuna basıyoruz ve buraya "-malloc=system -USEALLAVAILABLECORES -high" tırnaksız haliyle yazıyoruz.
  6) PUBG'den ayarlar kısmına giriyoruz. Grafik bölümünde Aşağıda verdiğim ayarları yapıyoruz. Bu ayarlar Grafik işlemcinizi fazla kasmadığı için hem sizin açınızdan verimlidir hemde bilgisayar açısından verimlidir.
  Kenar Yumuşatma : Yüksek
  Rötuş : Çok Düşük
  Gölge : Çok Düşük
  Doku : Düşük
  Efektler : Çok Düşük
  Yeşillik : Çok Düşük
  Görüş Uzaklığı : Çok Düşük

  PUBG Fps Arttırma Yollarını yukarda sizler için derledim umarım herkesin işine yarar.
   
 2. yasar12kasar

  yasar12kasar Level 1 Üye

  1
  0
  1
  23 Nisan 2018
  Erkek
  Edit..
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 24 Nisan 2018

Bu Sayfayı Paylaş