Profesyonel İnternet Reklamları ve SEO Ajansı

'Firma Rehberi' forumunda T3NGRi tarafından 5 Kasım 2021 tarihinde açılan konu

 1. T3NGRi

  T3NGRi Level 1 Üye

  1
  2
  3
  5 Kasım 2021
  Erkek
  altyazılı film izle
  Site Adı: Profesyonel İnternet Reklamları ve SEO Ajansı


  Site Adresi: Profesyonel SEO Ajansı, Üst Sıralara Yükselin! | SEOFİL


  Site Konusu: Profesyonel SEO uzmanı sitenizi arama motorlarında uçuşa geçirecek. Pek çok SEO hizmeti için en uygun fiyatları arıyorsanız bizimle çalışın.


  Siteniz Hakkında Açıklama:


  SEO Ajansı Ne İş Yapar?

  SEO ajansı öncelikle web sitesinin tasarımına ve kullanıcı deneyimine bakmalıdır. Gerekirse temada değişikliğe gidilmeli, kullanıcılar için daha optimize ve hızlı bir tasarım tercih edilmelidir.

  İç SEO tamamlanmalıdır. Kategori yapıları, menüler, sayfalar, içerikler ve görseller uygun şekilde düzenlenmeli, URL yapıları ve eklenti ayarları yapılmalı, CDN ve önbellek eklentileri ile site güçlendirilmelidir.

  İç SEO çalışmaları gerçekleştirilebilecek DDOS ve bot saldırılara karşı kapsayıcı olmalıdır. Gerçekleşebilecek herhangi bir saldırıya karşı siteye gerekli güvenlik önlemleri kurulmalıdır.

  SEO danışmanı site ile alakalı tüm verileri analiz etmelidir. Anahtar kelimeler, backlinkler, rakipler, reklama çıkılması gereken anahtar kelimeler, rakip içerikleri, sitenizin içerikleri ve görselleri, HTTPS statü kodları ve yönlendirmeler bu analizlerin içinde bulunmalıdır. Ek olarak performans değerlendirmesi için sitenin trafik verileri ve trafiğin içeriklere göre dağılımı ölçülmelidir.

  Backlink paketi ya da uygulanmalı, site için maksimum verimi sağlayacak ve sıralamada yükselmeyi kolaylaştıracak otoriter backlink paketleri uygulanmalıdır. Paketler Dofollow ve Nofollow link dağılımına dikkat ederek uygulanmalıdır.

  SEOFİL SEO ajansı siteniz için tüm bu çalışmaları eksiksiz yürütür. Sitenizin arama motoru performansında artış yakalar, kullanıcılara iyi bir site deneyimi yaşatmanızı sağlar. Bir profesyonel ile çalışmak arama motorlarındaki tüm sorunlarınızı çözer.
   
  Gorkemkartal45 ve ßy-€F€ bunu beğendi.
 2. Gorkemkartal45

  Gorkemkartal45 Level 1 Üye

  1
  0
  1
  23 Kasım 2021
  Erkek
  Fiyatlarınız nelerdir?
   
 3. nonow

  nonow Level 1 Üye

  1
  0
  1
  25 Şubat 2022
  Erkek
  bursa civarlarında seo hizmeti almak ya da bilgi almak isteyenler için.
   

Bu Sayfayı Paylaş