Panda vs. Ninjas

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
591
Tepki
1
Son donemde kızgın hayvanların hak arayışlarına sıklıkla şahit oluyoruz. Çalınan yumurtalarının peşinden giden Kızgın Kuşlar bir yana, şimdi de bambuları ninjalar tarafından katledilen bir pandanın mücadelesine tanıklık ediyoruz.
Yapımdaki amacımız, başladığımız her bölümdeki ninjaları yok etmek. Bunu yapmak için de oyunun 360 derece dönebilen ekran özelliğinden faydalanıyoruz. Ekranın sol ve sag taraflarına dokunarak istediğimiz yöne doğru açıyı kaydırabiliyoruz ve uygun açıyı bulduğumuzda ninjaların üzerlerine atlayabiliyoruz. Tabii ninjalar da boş durmuyor ve bize yıldız fırlatılıyor . Bunlara dikkat etmeliyiz. Ayrıca bazen hareket eden, bazen de kaygan platfomlarla karşılaşıyoruz. Bazı zamanlarda da düşmanımıza ulaşmak icin platform yardımı almadan, havadayken birkaç seri dokunuşla yön belirlemeye çalışıyoruz.
1.jpgPanda vs. Ninjas'ın denediğimi bu versiyonunda iki dünya bulunuyor. Altında da birçok bölüm var, tıpkı Angry Birds'un bölüm sistemi gibi. Siz bölüm geçtikçe bir sonraki bölümün kilidi açılıyor ve böylelikle en son bölüme ulaşıp bitirene kadar mücadele ediyorsunuz.
Panda vs. Ninjas'ın şirin grafikleri var. Kontrol mekanizması da kısa sürede anlaşılabilir bir yapıya sahip. Bazen ufak tefek yön karmaşaları yaşayabiliyor olsanız da bu pek önemli bir problem değil. Mobil cihazlarda bulmaca platform oyunları oynamayı seviyorsanız, Panda vs Ninjas ile iyi vakit geçireceğinizi düşünüyorum.
Son olarak Panda vs. Ninjas'ın yapımcılarının Türk olduklarını da belirtelim. Siz şimdi platformdan platforma atlayıp, ninjaları ortadan kaldırmaya devam edin, yakın zamanda oyuna yeni bölümlerin de gelmesi muhtemel görünüyor.
 
Home Register Log In
Üst