Oyunpiyat Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Oyunpiyat Okey Oyna

Okey Oyunu Üyelik & Kayıt
Okey oyunlarımızı oynayabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir... Okeye üye olabilmek için Giriş & Kayıt bölümüne tıklayınız ve eğer üyeyseniz Rumuz ve şifrenizi giriniz. Yeni üyelik açmak için yine aynı bölümde üye ol linkine tıklayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni kayıt yapan üyeler güvenlik amaçlı onaylanmaktadır. Yöneticilerimizin üyeliğinizi onaylamasının ardından hemen oyunlarımıza giriş yapıp online olarak okey ve tavla oyunlarını oynayabilirsiniz.

Okey Oyunu Gizlilik Koşulları
Okey üyelerinin kişisel bilgilerini üçüncü taraf kişilerle asla paylaşmaz. Okey ailesi olarak gizliliğe çok önem veriyoruz. Güvenli sunucularımızda bilgileriniz extra şifreleme ile güvenlik süzgecinden geçirilmektedir. Bu şekilde bilgileriniz güvende olur ve kötü niyetli kişilerin eline geçmesi önlenmiş olur. yaklaşık 20 yıldır verdiğimiz hizmet ile üye kayıt sayımız 1 milyon kişiye yaklaşmıştır. Buda bizlerin sizlere verdiği güvenin bir parçasıdır.

Okey Oyunu Destek
Oyun içerisinde veya web sitemiz bünyesinde adminlerimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Oyun içerisinde rahatsızlık verici şeyler yapan, çirkin davranışlarda bulunanlar ve T.C. yasalarına aykırı davranışlarda bulunanlar gerek Okey yetkililerince ve gerekse Oyun içi aldığımız otomatik engelleme sistemiyle hemen müdahale edilerek üyelerimizin huzur ve güveni sağlanmaktadır. Okey oyunları içerisinde ve ya Web sitemiz üzerinde yaşadığınız her türlü problem için bizimle iletişime geçmekten ve destek istemekten çekinmeyiniz.

Okey Oyunu Özel Üyelik
Okey oyunlarımızda Gold & Platin & Premium özel üyelik seçenekleri vardır. Oyun başlangıcında tüm üyelerin renkleri siyah olup admin arkadaşlarımızla iletişime geçtiğinizde ücretsiz Gold üyelik verilebilmektedir. Gold üye olan üyeler Okey oyunu lobilerinde rahatlıkla sohbet edebilir, emoji ve ikonları ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Platin ve Premium üyelikler özel masalı üyeliklerdir. Gold üyeliğin yararlandığı tüm özelliklerden faydalanırlar renkleri mavidir ve her üyenin kendine özgü bir özel masası bulunur. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Okey Oyunu Özel Masa
Okey oyunlarımızda kişilere özel, kendi özel masalarını açabilecekleri tamamı ile yönetimin kendilerinde olduğu özel masalar tanımlanabilmektedir. Bu şekilde üçüncü şahısların okey oyunu içerisinde sizin özel masanıza girmesi isteğiniz dışında asla mümkün olmamaktadır. Bu tür masalar genelde bayanlar tarafından tercih edilen bir üyelik sistemidir. Özel masa sahibi olan bir üyenin rengi mavidir. İsteğe özel pembe, mor, yeşil renklerde tanımlanabilmektedir. Özel masa seçenekleri için iletişime geçiniz.

Okey Oyunu Nezih Ortam
Okey oyunları içerisinde size rahatsızlık verecek kişi veya kişiler, görevli Adminlerimiz tarafından derhal siteden uzaklaştırılır. Okey oyunlarını oynarken sizlerin huzurlu olmanız bizleri çok mutlu edecektir. Bu yüzden okey oyunu içerisinde kişi engelleme, özel sohbet açma ve kapama sansürleme gibi özel menüler bulunmaktadır. Ayrıca sürekli olarak okey oyunu siteminde lobileri ve oyuncuları denetleyen adminlerimiz vardır. Herhangi bir sorun yaşadığınız taktirde şikayet et buttonundan adminlerimize sorun yapan kişi yada kişileri bildirebilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst