Oyunlar / wolfteam hakkında sıkça sorulan sorular

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Launcher'da Wolfteam'e tıkladığımda Joygame sayfası açılıyor.

Eğer sisteminizde Wolfteam kuruluysa silip tekrardan yükleyiniz. Kurulu değilse bu adresten kurulum dosyasını indirerek sisteminize Wolfteam'i kurunuz. Wolfteam'in kurulu olduğu klasörü başka yere kopyalıyıp çalıştırmayı denemeyiniz. Oyunu kurulum dosyası aracılığıyla kurunuz.
"HackProgram Detected" uyarısı alıyorum.

Oyuna girişte "HackProgram Detected" uyarısı ile karşılaşıyorsanız, bilgisayarınızda bulunan zararlı içeriğe sahip programları,illegal yazılımları Apex oyun koruma sistemi otomatik olarak algılamaktadır vehesabınız hakkında gerekli işlemi uygulamaktadır. Lütfen bilgisayarınızdaherhangi bir olumsuz içerikli program bulunmadığından emin olunuz vebilgisayarınızı bu programlardan arındırdıktan sonra ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrar giriş yapabilirsiniz. Apex yasaklama süresi 7 gündür.Güvenli olup olmadığından emin olmadığınız bilgisayarları kontrol etmek sizinsorumluluğunuzdadır. Bu kurallarımızda açıkça belirtilmiştir. Lütfen kurallarımıza karşı duyarlı olunuz. Dikkat! Apex sadece Wolfteam'e ait olan değil, başka oyunlara ait olan hile ve küçük(*****) hile dosyalarını da algılamakta ve hesabınız hakkında gerekli işlemi yapmaktadır. Bu nedenle bilgisayarınız tam olarak temizlenmeden oyuna giriş yapamazsınız. Ceza süreniz bittiğinde 3.parti yazılım bulunmayan bir bilgisayardan girebilirsiniz.
Ekran Kartı Sürücülerini Güncellemek

Windows işletim sistemi kullanan oyuncularımız ekran kartı modellerini öğrenmek için şu yolu kullanmalı Başlat menüsünden Çalıştır'a tıklayın. Gelen pencereye Dxdiag yazın ve çalıştıra tıklayın. (Windows 7 de pencere tuşuna bastığınızda gelen ekrana Dxdiag yazmanız yeterli) Dxdiag programı açıldığında seçeneklerden ekranı seçin. Ad kısmının yanında ekran kartınızın modeli yazmaktadır. Nvidia Sürücü İndirme Sitesi Drivers - Download NVIDIA Drivers ATI Sürücü İndirme Sitesi Download Drivers
MS Sorunu

Bu sorun bağlantı hızınızın odadaki diğer oyuncularla uyuşmamasından kaynaklanmaktadır. Sizin bağlantınızda sorun olmamasına rağmen oyun odasına daha önce girmiş bağlantısı yavaş olan Bir oyuncu hata almanıza, oyunun yavaşlamasına sebep olabilir. Sorunu farklı kanallarda ortalama MS değeri düşük olan odalara girmeyi deneyerek aşabilirsiniz. Bunları yapmanıza rağmen sürekli Aynı hatayı alıyorsanız öncelikle forumlara göz atınız, eğer genel bir sorunsa ve duyurusu yapılmışsa Düzeltilmesi için çalışmalara başlanılmıştır. Eğer genel bir sorun değilse: 1-Modeminizin bağlantılarını, kabloları kontrol edin. 2-Bilgisayarınızda virüs, trojan gibi zararlı programların olmadığından emin olun. 3-Sorunları daha çok akşam vakti yaşıyorsanız hatta bir yoğunluk olup olmadığını öğrenmek için servis sağlayıcınıza başvurun.
196640:CRC hatası

LoadSysControl.exe'deki CRC değerleri ile SysLoad.dll web sunucusunda aynı değil. Wolfteam'i bilgisayarınızdan kaldırıp baştan kurunuz.
131232:Apex Sürücüsü yüklenemedi

Bağlantınızı kontrol ediniz. Bilgisayarınıza virüs taraması yapınız. Hala devam ediyorsa virüs programınızı kapatıp tekrar deneyiniz. Sorun devam ederse oyunu silip baştan kurunuz.
262464:Apex dosyası web sunucusuna yüklenemedi.

Bağlantı hızınızı kontrol ediniz. Bilgisayarınıza virüs taraması yapınız. Hala devam ediyorsa virüs programınızı kapatıp tekrar deneyiniz.
Bugtrap

Bugtrap bir hata değil hatayla karşılaştığınızda kaydını tutan bir programdır. Sebebi donanım veya yazılım olan çeşitli hatalarda bugtrap kayıt sistemi devreye girebilir. Bugtrap karşınıza çıktığınızda endişe etmenize gerek yoktur. Eğer sürekli karşılaşmıyorsanız anlık bir problemden karşınıza çıkmış olabilir, sürekli karşılaştığınız durumlarda ise şu adımları deneyerek sisteminizdeki sorunları düzeltmeye çalışabilirsiniz: 1-Güncel bir antivirüs programıyla Virüs taraması yapmak, 2-Güncel bir spyware yazılımıyla spybot, trojan gibi zararlıları araştırmak, 3-Scandisk programı ile bilgisayarınızı taratıp hataları düzeltmek, 4-Windows Disk Birleştiricisi ya da Defragger gibi bir programla hard diskinize bakım yapmak. 5-Ekran kartı sürücülerini güncellemek, 6-Sisteminizde oyunla birlikte çalışan programları kapatmak, 7-Son olarak oyunu silip tekrardan kurmaya çalışmak.
Yama Sırasında XFS Hatası

Eğer yama yaparken herhangi bir XFS dosyasının indirilemediği hatasını alırsanız aşağıdaki yöntemleri deneyiniz: 1-Ağ bağlantı ayarlarınızdan DNS seçeneğini "Otomatik Algıla" olarak işaretleyiniz. 2-Yukardaki öneri çözüm getirmezse Antivirüs programınızı kapatıp tekrar deneyiniz. 3-Yine sonuç alamazsanız sitemizden kurulum dosyasının son halini indirip oyunu baştan kurabilirsiniz.
Kopyalanmış Hesap Uyarısı

Şifrenizi başkasıyla paylaştıysanız ya da başka birisi şifrenizi ele geçirmişse o kişi oyuna girdiğinde bu hatayı alırsınız.Lütfen şifrenizi değiştiriniz ve yeni şifrenizle birlikte hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Şifrenizi değiştirmeden önce e-posta adresinizin size ait olduğunu kontrol edin.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst