Oyun Oynayarak Bitcoin Kazanabileceğiniz Oyun : RollerCoin

ßy-€F€

"Scientia potentia est."
Administrator
Katılım
13 Kas 2017
Mesajlar
137
Tepki
23
Konum
𝕸𝖆𝖗𝖘

Rollercoin Nedir?​

Rollercoin, kripto para madenciliği ile ilgili bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, sanal madencilik çiftlikleri oluşturarak Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi kripto para birimleri kazanabilirler.

Oyuncular, kendi sanal madencilik çiftliklerini oluşturabilirler ve daha fazla kripto para kazanmak için madencilik ekipmanlarını yükseltebilirler. Rollercoin'de ayrıca diğer oyuncularla yarışmalar düzenlenir ve madencilik gücüne göre sıralamalar yapılır.

Rollercoin aynı zamanda bir sosyal ağ özelliği de taşır ve oyuncular birbirleriyle etkileşimde bulunabilirler. Oyuncular, arkadaşlarını davet ederek veya Rollercoin topluluğundaki diğer oyuncularla etkileşim kurarak daha fazla kripto para kazanabilirler.

RollerCoin Oyun Linki :

Arkadaşlar, Kendi referral linkimi bırakıyorum, sizde biraz daha iyi oyuna başlamak istiyorsanız referral linkimden üye olursunuz.

Rollercoin Oyunları Nelerdir ?​

RollerCoin'de oynanabilecek oyunlar aşağıdaki gibidir:

 1. Flappy Rocket: Klasik Flappy Bird oyununa benzeyen bir uçuş oyunudur.
 2. Crypto Hamster: Bir hamsterı kontrol ederek kripto paraları toplamaya çalıştığınız bir platform oyunudur.
 3. Token Blaster: Bir uzay aracı ile uçarak diğer rakip araçları vurarak kripto para kazanırsınız.
 4. Coin Flip: Klasik bir koin eşleştirme oyunu'dur bulunan bütün bitcoinleri 2'şer li olarak eşleştirin ve sonunda kripto para kasın.
 5. 2048 Coins: 2048 oyunu'nun aynısıdır, sadece bitcoinler değişmiştir oyunu kazanırsanız, kripto para kasarsınız.
 6. Coin Match: 3 ve üzeri coinleri yan yana getirerek patlatma oyunu. Oyunu kazanırsanız kripto para kazanırsınız.
 7. Con Click: Aşağıya düşen kripto para simgelerine tıklayın, oyunu kazanabilirseniz kripto para kazanırsınız.
 8. Cryptonoid: Bütün blokları belirtilen süre içerisinde yok ederseniz, kripto para kazanırsınız.
 9. Dr. Hamster: Oyun tetris'e çok benzemektedir, 4 ve üzeri aynı renkte bloğu üst üste getirerek yok edebilirsiniz, oyunu kazanmayı başarırsanız kripto para kazanırsınız.
 10. Token Surfer: Oyun'da kaykayla gezen hamster olarak kripto paraları alacak ve oyunu kazanmaya çalışacağız, oyunu kazanırsanız kripto para kazanırsınız.
 11. Lambo Rider: Araba sürüyorsunuz ve önünüzdeki engellere dikkat ederek ölmemeye çalışıyorsunuz, bütün bitcoinleri toplayıp, oyunu kazanırsanız kripto para kazanırsınız.
 12. Enter The Chainers: Oyunda Minecraft karakterleri görecek ve onları yok edeceksiniz, Nişancı oyunudur. Oyunu kazanmayı başarırsanız kripto para kazanırsınız.
Bu oyunlar, RollerCoin'in sunduğu bir dizi kripto para kazanma aktivitesinden sadece birkaçıdır. Oyuncular, daha fazla kripto para kazanmak için çeşitli görevleri tamamlayabilir, arkadaşlarını davet edebilir ve madencilik ekipmanlarını yükseltebilir.

Rollercoin Mining Sistemi Nasıl Çalışıyor?​

Rollercoin'de sadece oyun oynayarak değil, Miner kurarak'ta 10 dakika'da bir hem oyun puanları ile hemde Miner puanları ile 10 dakika'da bir mining yapılıyor. Oyundaki My Power'inize göre kazım yaparak, bitcoin kasabilirsiniz.

1679438105166.png

Göründüğü üzere benim oyundaki anlık Kripto Para kasma gücüm şuan için bu, ben Power'ı 3 günde yaptım.

Rollercoin Görevler​

Rollercoin'de Haftalık ve Günlük görevler mevcuttur, görevleri yaptığınızda Etkinlik kripto parası olarak RST vermekte. RST'Ler ile Market bölümünden Season Store bölümünden

Common Fans Case​

6398ff6dcc914df92b06255c

Fiyatı:
40.00 RST


Common Wires Case​

6398ffabcc914df92b07b935

Fiyatı:
40.00 RST


Common Hashboards Case​


6398ff12cc914df92b03d66c


Fiyatı:
40.00 RST

alıp bunları açtığınızda içerisinden çıkan parçaları Marketplace'de piyasa altı veya piyasa üstü olarak satış yapabilir ve bunların karşılığında da RLT Elde edersiniz. Etkinlik dönemi bittiğinde elde kalan RST'ler oyundan silinmektedir. RST'ler elinize geçtiğinde en ucuz olan bu kasaları alıp açın ve satışı MarketPlace'de yaparak, RLT Kasın ve bu RLT'leri biriktirerek, Miner alın.

Rollercoin Task Wall Nedir?​

Rollercoin oyuncularının faydalanabilmesi, daha rahat miner cihazları alabilmeleri için Görev yapıp bu görevler karşılığında RST elde ederler. Anket, Üye Olma, Video İzleme, Beğenme, Paylaşma, Retweet, Takip vb. olayları yaparak RST Kazanabilir ve RST ilede Miner cihazı alarak, Pasif Kripto kasma gücünüzü artırabilirsiniz.

Rollercoin Hangi Coinler Kasılıyor?​


Rollercoin'de Bitcoin, Etherium, Doge Coin, Lite Coin gibi birçok gerçek coini kasmak ve withdraw yapmak mevcuttur. Belirli miktarda bu bitcoin'i kasan arkadaşlar kripto hesap numaralarını yazarak kripto çekimi yapabilirler.
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst