Ordu - Ünye Serüvenim

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Merhaba degerli mt2.org forum severleri sizlere ordu ünye hikayemi anlatacagım. hikayem internette tanıştıgım kız.
Yaşım 40 internette red ettigim bir kız beni rahatsız etmeye başladı skype üzerinden ulaşmaya çalışıyordu pandemi den 3 ay önce. ben devamlı engelliyordum faklı hesaplar acıyordu kız takıntı yapmıştı.
sonra ben yenik düştüm tanıştık arkadaş olduk defalarda aramızdaki yaş farkını dile getirdim benden uzaklaşması için ama ne nafile bırakmadı. pandemi başladı. ille yanıma gel ws düşündüm pandemide yollar seyahat serbersliligi açıldıgında bu kızla gidip buluşmak bir bardak cay içmek. yasaklar kalkdı ve hemen basdım ünyeye gittim kızla bulusduk cıvıl cıvıl bir kız karşıma geldi ilk çay içmeye gittik. samsun çarşambaya. terme gezdik dolaşdık akşama kadar. ve işde ozaman başladı bizim hikayemiz.

ertesi gün memleketime geri döndüm ama aklım hep kızda idi. internette ilişkimiz devam etti aradan 3 ay sonra tekrar yanına gittim artık bir birimize çok alıştık. yabancılık kalmamıştı. 2 ci gittigimde ordu merkeze gittik. merkezde yemek yedik. yemek dönüşü ordu tünelinde aracı sağa cektim çok sıcakdı ama tünel gölge oldugu için çok serinde . ama orada 10 dakkıa bile durdurmadılar. megersem tünelik güvenlikcileri hemen yanımıza geldi aracımızın devam etmesini söylediler yasakmış. :D ayrıntılara girmeyecegim tünel macerem aslında çok farklı :D

oradan uzaklaştık fatsa sahilinde araçımızı park ettik artık akşam olmuştu kız arkadaşımla sohbet ederken mehtabı güneşin batışını baş başa izledik. hikayemde eksik olan çok sey var ama özel hayata girmek isdemiyorum. benim için unutulmaz bir gündü. evine akşam bırakdım ve aracımı memleketime isdigamet ettim evime dönüş yaptım. benim için unutulmaz bir gündü.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst