Çanak Okey Online Okey

Çanak okey, Çanak okey oyna, Çanak okey çanlı, Çanak okey sitesi, Çanak okey indir, Çanak okey sohbetli, Çanak okey mobil, Çanak okey uygulama, Çanak okey ios, Çanak okey android
✔️🔱Salon
Online Okey
✔️🔱Site Adresi
https://onlineokeyoynaa.com
✔️🔱Açılış Tarih
20 Ocak 2023
✔️🔱Oyun Özellik
Çanak okey
✔️🔱Uygulama
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.gamyun.android.okey

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
331
Tepki
69
Konum
agario

Online Okey​21 yıldır okeycilerin buluşma mekanı gamyun Okey Online şimdi telefonunda, üstelik tamemen ÜCRETSİZ ve REKLAMSIZ.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden dilediğince puanlı oyun oynayabilirsin.

HEYECANLI ÇANAK OKEY
Puanlı oyunlardaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı çanak oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca oyun oynayabileceğin bonus fıstıklar hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarda her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. Amacımız eğlenmen, en iyi okey deneyimini uygulamamızda yaşaman.

SESLİ SOHBET
Hem oyun oynamak hem de mesaj yazmak zor, artık arkadaşlarını sesli olarak arayabilir, oyun oynarken muhabbet edebilirsin...

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI
Aldığınız özellikler ya da fıstıklar ister pcden ister cepten oynayın tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsınız.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, facebook ile bağlansan dahi ismin ya da resmin görünmez.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini adresine yazabilirsin.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst