oktakada okey oyna

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
959
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Okey Oktaka

Online okey sistemleri son yıllarda binlerce insanın ortak buluşma noktalarından biri haline gelmiştir. Bu bağlamda siz de okey oynamak için Okey Oktaka odalarımızı tercih edebilirsiniz. Piyasada pek çok okey sitesi olmasında karşın kalitemiz ve kullanım sistemlerimiz ile sizleri memnun bırakmaya devam ediyoruz. Ayrıca halen sitemiz içerisindeki olanaklarımızın tümünü ücretsiz olarak sunabiliyoruz.

Okey Oktaka oynamak için genel odalarımız içerisine giriş yapmanız gerekmektedir. Diğer odalarımızda olduğu gibi bu odamızda da sıralı bir listeleme üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sistem kullanımlarımız için sadece kullanıcı ismi ile bir üyelik hesabı oluşturmanız yeterlidir. Böylece sitemizin birbirinden farklı fırsatlarla dolu olan okey avantajlarının da tadını çıkarabilirsiniz.

Sistemlerimizin kalitesinden ötürü belli dönemlerde ücret konusunda oldukça fazla soru alıyoruz. Özellikle VIP üyeliklerde fiyat istemi en çok aldığımız mesajlar arasında bulunuyor. Biz sitemizi eğlenmek aynı zamanda da kullanıcılarımıza eğlenceli zaman geçirtebilmek için kurduk. Bu neden yüzünden Okey Oktaka bedava olarak oynanabilmektedir. Sitemisin VIP üyelik imkânları da yine ücret kapsamında olmadan vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Ek hizmet alımlarında sadece bizlere birer talep göndermeniz yeterlidir.

Bu sayede oyunlarınıza ekstra heyecan katarak daha iyi bir şekilde okey katılımı sağlayabileceksiniz. Sitemizde okey oynamak için bilgisayar girişlerine de zorunlu değilsiniz. Mobil cihazlarınız üzerinden de kolaylıkla sitemiz içerisinde oyun oynayabilirsiniz.
Oktaka Okey Oyna Eski

Oktaka Okey oynamak için sadece istediğiniz bir masaya oturmanız yeterli olacaktır. İstekleriniz kapsamında kendi masanızı da açabilirsiniz. Masanızda istediğiniz oyuncu sayısına erişim sağladığınızda oyunu başlatarak heyecana da başlangıç yapabilirsiniz. Sitemiz içerisinde oldukça fazla salonumuz ve odalarımız bulunmaktadır. Bu neden yüzünden sohbet odalarımızdaki konuşulan konularda küfür ya da argoyu engellemek için yönetim ekibimizin sayısını mümkün olduğunca fazla tutuyoruz.

Siz de ekibimize katılıp yetki alarak bu alanda görev alabilirsiniz. Böylece sitemizin online okey sistemlerinin sohbet kısmı açısından kalitesi hiçbir şekilde düşmemektedir. Üstelik yetki alımlarınız da istediğiniz anlarda yetki iadesi yapmanız da yönetici arkadaşlarımız sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamaya gerek kalmadan halledilmektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst