okeyy.net giriş

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
331
Tepki
69
Konum
agario
Okey-Net.com a Giriş Yap

İnternet üzerinden en kolay ve hızlı şekilde canlı okey giriş yapmak isteyenler için her zaman olduğu gibi kaliteli hizmetin adresi olan internet sitemizi tercih etmektedir. Web sitemizde Türkiye’nin dört bir yanındaki internet kullanıcılarının canlı okey oynamak istediklerinde tamamen ücretsiz ve pratik bir şekilde okeye giriş yapabilecekleri online okey odaları bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca bu sektörde internet üzerinden canlı okey oynamak isteyenlerin bir numaralı adresi olan web sitemiz, kaliteli ve güvenilir hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Siz de en uygun ve avantajlı fırsatlardan yararlanarak diğer internet kullanıcıları ile bir araya gelip okey odalarına giriş yapabilirsiniz. Online platformdan canlı okey oynamak özellikle internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale gelmiştir. Her yaştan internet kullanıcısının kendi ihtiyaçlarına ve zevkine göre seçim yapabildiği bu okey odalarında tamamen gerçek kişiler bir araya gelerek sohbet ve muhabbet eşliğinde okeye giriş yapmanın keyfini çıkartabilmektedir.
Okey-Net.com a Giriş

Eğer eşli okey oynamak ve günün stresinden biraz olsun uzaklaşmak isterseniz, bunu en iyi okeye giriş aracılığı ile yapabilirsiniz. Okey-Net.com a giriş, sizlere huzurlu, kaliteli ve eğlenceli bir ortam sunacak. Bu ortam sayesinde dertlerinizden uzaklaşmanız ve keyifli vakit geçirmeniz mümkün olacak.

Üstelik böyle bir kaliteli ortamda okeye giriş yapıp oynamak için para ödemeniz falan gerekmiyor. Okey-Net.com a giriş tamamen ücretsiz olan bir online platformdur. Bu platformdan faydalanmaya başlamak için yalnızca üye olup, okeye giriş yapmanız gerekiyor.

Üye olmak için kişilerin temel iletişim bilgilerini vermeleri yeterli oluyor. Merak etmeyin kişisel bilgileriniz okey.net’de tamamen güvenilir kalıyor. Üye olduğunuz zaman sisteme girdiğiniz bilgilerin güncel olmasından emin olmanız şart. Çünkü verdiğiniz e mail adresine okeye giriş yapabilip başlayabilmeniz için bir kod gönderiliyor. Bu kod onaylandıktan sonra okeye giriş mümkün oluyor.
Canlı Okey Oyunu Siteleri

Normal farklı çeşitleri ile oynanan oyunlardan biri olarak bilinmektedir. Oyunun kökeni eski olduğu için zamanla birlikte yeni türleri de ortaya çıkmıştır. Canlı okey odası türün ilkidir. Buna karşın halen pek çok insan tarafından tercih edilen bu oyun sitemizden online şekilde oynanabilmektedir. 106 adet taş ile oynanan oyunca amaç anlamlı seriler yapmaktır. Seri yapabilmek için ise yan yana en az 3 taş gelmesi gerekmektedir.

Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi için yanına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde yer alan taşların tamamı kendi içlerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonra el bitmektedir. Bir el içerisinde hiçbir oyuncu istakasını açamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir.
Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Online okey oynamak sohbetli okey oyna size mani olmamaktadır. Adresimiz içerisinde sohbet sistemlerimiz oldukça gelişmiştir. Böylece boş zamanların en eğlenceli aktivitelerden biri olan sitemiz, aynı zamanda sosyal bir çevre edinimi de sağlamak için kullanılabilmektedir. Sohbet sistemlerimizin kullanımı genel salonlarımızda başlamaktadır. Ayrıca üyelerimiz kurallar dışına çıkmadan özel mesaj yolu ile de birbirleri ile iletişim kurabilmektedir. Sitemizde sohbet kurallarına uyum sağlamak oldukça kolaydır.

Bunun için küfürlü, argo ya da cinsel çağrışım yapacak kelime seçimlerinden uzak durmak yeterlidir. Ayrıca muhabbetlerin ilerlemesi için iki tarafında da konuşmak konusunda istekli olması gerekmektedir. Bundan ötürü diğer üyemiz konuşmak istemiyorsa rahatsızlık yaratmamak için mesaj sistemlerinizi kapamanızı öneriyoruz.
Canlı Okey Oyna Salonları

Mobil oyun oynamak artık her saatte mümkün olduğu kadar her yerde de mümkün olmaktadır. Aile olarak sistemlerimizin tümü mobil teknik altyapı ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede adresimize erişimler konusunda istediğiniz modelde olan akıllı cihazların kullanımı da mümkün olmaktadır. Bu sistem internetten canlı olarak isimlendirilmektedir.

Bazı siteler, sistemlerini uygulamalar, diğer tabirle aplikasyonlar üzerinden vermektedir. Ancak sitemizde kullanım kolaylığı düşüncesi hakimdir. Bundan ötürü siz değerli üyelerimizin anında ulaşımları için uygulama indirmek gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Cihaz konusunda olduğu gibi kullanılan mobil internet tarayıcısı konusunda da üyelerimiz serbesttir. Adresimiz tim mobil internet tarayıcıları ile birlikte uyumlu şekilde çalışabilmektedir.
Reel Okey Oyna Odaları ve Siteleri

Real okey oyunu yani gerçek okey sitesi olan okeyy.net ile normal olarak keyfi sürmek için sitemizi değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Sohbetli sistemlerimizin yanı sıra adresimiz içerisinde kiralık salonlarımız bulunmaktadır. Bu tip salonlarımızı değerlendirmeniz halinde kendi salonunuzda yönetici olmak şansınız doğmaktadır. Üstelik odanızda farklı yöneticiler atayarak kurallar çerçevesinde kendi salonunuzu kurmanız da mümkündür.

Bunun yanı sıra adresimizde oyuncuların sayısı oldukça fazladır. Böylece zaman fark yaratmaksızın sitemiz içerisinde her an oyuncu bulunması mümkündür. Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde uyku tutmayan üyelerimiz kendi aralarında oyun turnuvaları bile düzenlemektedir. Samimi olduğu kadar seviyeli de olan sitemiz içerisinde siz de üyelik işlemlerinden sonra istediğiniz arkadaşlıkları kurup oyun katılım gerçekleştirebilirsiniz.
Mobil Okey Oyna Sitelerine Giriş

Oyun salonları sayesinde arkadaş çevreniz ile oyun oynama imkanını kaçırmak pek akıllıca olmayacaktır. Eski tarz kahvehanelerden kurtulmak isteyenler için html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu mutlaka oynamanız gerekiyor. Yaramaz gençlik artık yetişkin hale geldi. Yetişkinlerin genel olarak oynadığı bu oyundan oldukça haz alacaksınız.

Mobil Okey salonları tamamen oyun amaçlı olmakla birlikte sohbet de edilebilmektedir. Oyunun asıl amacı rakiplerden önce elini açmak ve en yüksek puanla oyunu bitirmektir. Canlı oyun salonları arasında en gözde sitemiz gün geçtikçe çoğalmaktadır. Kullanıcının çoğalması ile birlikte daha çok sohbet ve oyun oynayan oyuncularımız puanlarına puan katarak 1. olmak için yarışıyorlar.
Canlı Okey Oyna Siteleri

Bu salonların asıl amacı internette oyna ve eğlenceyi yaşamaktır. Oyun oynamayı amaç olarak değil hobi haline getiren Türk insanı gün geçtikçe daha da tecrübeli bir oyun sergiliyor. Usta oyuncuların yer aldığı Web sitemizde turnuvalarımız devam etmektedir. Bu turnuvalar sayesinde dönem dönem en iyi oyuncularımızı seçiyoruz.

Canlı ve heyecanlı bir oyun için ellerinden geleni yapan masa oyuncuları sayesinde heyecan geçtikçe artıyor. Bu oyunu 7’den 70’e herkes oynayabilir. Fakat sitemiz de yaş sınırı olduğu için 18 yaş ve üzeri oyuncular kabul edilmektedir. Hayatın farklı anlarında, farklı insanlarla oyun oynamak ve yeni insanlarla tanışmak oyunun asıl amacı haline gelmiş gibi. Oyun sitemize dikkat ettiğimizde oyun kadar sohbet de yapılmaktadır.
İki kişilik (2) Okey Oyna

Tek kişilik oynamaktan çoklu oyunlara kadar artık her türlü imkana, internetten erişim sağlamak mümkündür. Üstelik , kökeni en eskiye dayanan ve halen eğlenceli kabul edilen nadir oyunlardan biridir. İlk zamanlarında düz okey oyunu alternatifleri yoğunlukla kullanılırken günümüzde farklı türleri de kullanımlara açılmıştır. Çanaktan, 101’e kadar değişen oyun şeklinde araştırmalar yaparak saniyeler içerisinde erişim sağlamak mümkündür

Üstelik artık sitelerde deneme sistemleri de aktiftir. Yani sitelere giriş yapıldığında üyeliksiz oyunu alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde se kişisel veri paylaşımı yapılmadan oyun katılımları gerçekleştirilebilmektedir.

Ayrıca imkanlar, taş çalma sıkıntısını ortadan kaldırarak güzel okey oyunu siteleri olanaklarını da meraklılarına sunmaktadır. Alternatifleri yoğunlukla kullanılırken günümüzde farklı türleri de kullanımlara açılmıştır. Çanaktan, 101’e kadar değişen oyun türlerine Google oyun salonları şeklinde araştırmalar yaparak saniyeler içerisinde erişim sağlamak mümkündür.

Üstelik artık sitelerde deneme sistemleri de aktiftir. Yani sitelere giriş yapıldığında üyeliksiz kalabalık oyna alternatifleri kullanılabilmektedir. Kullanımda olan alternatifler sayesinde kişisel veri paylaşımı yapılmadan oyun katılımları gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca imkanlar, taş çalma sıkıntısını ortadan kaldırarak güzel okey salonları olanaklarını da meraklılarına sunmaktadır.
Online Real Okey Oyna

Online reel okey sitesi, oynanabilmesi için öncelikle site tercihlerinin yapılması gerekmektedir. Artık sitelerde dostlar sitesi farklı pek çok isme kadar oyun odası bulunmaktadır. Oyun odalarına giriş yaparak istenen masalardan herhangi birine oturup 7/24 ahoy oyna keyfi sürülebilmektedir.
Online Okey-Net.com a Giriş Yap

Çok uzun yıllardan beri internet dünyasının en kaliteli ve en tanınmış online okeye giriş yap platformlarından biri olan web sitemizin günlük aktif okey oyuncusu sayısı oldukça fazladır. Bu sayede günün veya gecenin hangi saatinde online okeye giriş yaparsanız yapın canlı okey sitemizde herkese yetecek kadar oyun masası ve yer bulunmaktadır. Kalabalık okey sitesi arayan kişiler için alternatifi olmayan bir platform olan web sitemizde 7/24 online okeye giriş yapıp, canlı okey oynamak mümkündür. Okey-Net.com a giriş yapmak için de Türkiye’nin dört bir yanındaki internet kullanıcılarının herhangi bir ücret ödemelerine gerek yoktur.

[Okey-Net.com a Giriş]

Her yaştan okey oyuncuları ve okey severler, gerçek kişilerle bir araya gelerek kesintisiz hızlı ve eğlenceli bir şekilde oyun oynama deneyimi yaşamak istediklerinde web sitemizi tercih etmektedir. Türkiye’nin en köklü ve kaliteli canlı okey sitelerinden biri olan online okeye giriş yap sitemizde her zaman aktif bir şekilde hizmet verilmektedir. Sitemiz gecenin ilerleyen saatlerinde bile aktif olduğu için gerçek kişilerle bir araya gelerek canlı okey oynamak isteyenlere sabahlara kadar eğlenceli dakikalar sunulmaktadır.
Online Okey-Net.com a Giriş

Hiçbir şey indirmeden okey oynamak mı istiyorsunuz? okey-net.net'de tam da size göre. Ne var ki bazen online okeye giriş yapmak istediğiniz zaman kendinize göre rakipler eşler bulamıyor olabilirsiniz. Belki sabahın çok erken saatlerinde belki de akşamın çok geç saatlerinde online okeye giriş yapmak istiyorsunuz.

Bu nedenle de yeterli oyuncu bulamıyorsunuz. Böyle bir derdiniz okey-.net ile olmaz. Çünkü ne zaman isterseniz o zaman sizin için uygun oyuncular bulabilirsiniz. okey-net.com da olsa Türkiye’nin en kalabalık okey platformları arasında yer alır. Online okeye girişta oyuncudan bol bir şey yok!
Okey 101’in Resmi Kuralları

Okey 101 oyunu, 4 oyuncu ile birden fazla turda oynanır. Oyunun amacı oyunun sonunda mümkün olduğunca az puan toplamaktır. Tüm turlar tamamlandıktan sonra en az puana sahip olan oyuncu kazanan olarak ilan edilir. Noktalar karonun yüz değerine göre belirlenir (örneğin, kırmızı 3 = 3 puan ve siyah 11 = 11 puan). Tahtadan çekilecek taş kalmadıysa veya oyuncuların biri elini tamamladığında bir raunt tamamlanır. Önceden belirlenmiş bir turda (örneğin 3,5,7,9 veya 11 tur) bir oyun oynanır.
Okey Oyununa Başlamak

Rastgele bir dağıtıcı seçildikten sonra, her oyuncuya 21 taş verilir ve dağıtıcı 22 taş alır. Karoların geri kalanı yüzüstü sıraya konur ve jokerin ne olacağını gösteren 1 karo açık bırakılır. Oyun saat yönünün tersine oynanır. Dağıtıcı okey salonları oyununa 1 taşını atarak başlar. Sıra sonra sağdaki oyuncuya geçer. Bir oyuncu, sıradan bir taş alarak ya da önceki oyuncu tarafından atılan taşı alarak oyuna başlar. Oyuncu daha sonra açılır (setlerini masaya koyar) ve / veya masadaki setlere ekler.

Eğer oyuncu set açamaz ise, taşların 1 tanesini elinden atarak dönüşü tamamlarlar. Bir oyuncu, tüm elini bitirirken bile, dönüşü bitirmek için her zaman bir taş atmalıdır. İnternet üzerinde çok fazla vakit geçiren kişilerin yararlandıkları okey oyna seçenekleri ile pek çok kullanıcının bir arada oldukları salonlarda toplandıkları görülmektedir. Böylelikle vaktinizi eğlenerek geçirirken, diğer kullanıcılarla sohbet etme imkanı bulabilir veya oyunla ilgili taktiklerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri bulabileceğiniz adreslerimize gelerek, üyelik adımlarını hemen tamamlayabilirsiniz.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize hemen yer bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, diğer kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine göre veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir. Yan taraftan gelecek taşları da işinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işe yaramayan taşları yan oyuncuya atmanız gerekmektedir. Diğer kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.
Online Canlı Okey Oyna Siteleri

Eksik taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan kişi olabilirsiniz. Tüm bunlar için canlı okey salonları siteleri arasında kaliteli bir şekilde hizmet veren ve ücretsiz oyun oynama imkanı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.
En az üçlü şekilde oluşturabileceğiniz seriler ile masa oyunları arasında en basit ve kolay öğrenilen bu oyuna başlamak için adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Böylelikle oyunla ilgili hiçbir fikriniz olmasa dahi sizleri yönlendirecek olan sistemlerimiz sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Videolu anlatımların bulunduğu adreslerimizde sizlere okey salonları öğretecek olan pek çok imkandan yararlanabilirsiniz.
Arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken vazgeçilmez oyunlardan birisi olan okey oyunu sitesi oyunu ile ilgili internet üzerinden de aynı imkanları bulabilmek için çeşitli sitelerden faydalanabilirsiniz.

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen kişiler için paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ilgili geliştirebilir ve gerçek yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara katılabilirsiniz. Böylece oyunu oynarken bir yandan hoş vakit geçirirken, diğer yandan oyun içerisindeki kurallara uygun şekilde kazanmanın yollarını keşfedebilirsiniz. Elinizdeki tüm taşları renklere veya sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını yaşamak için sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle karşılaşabilirsiniz.

Gerek bilgisayarlarınızdan, gerekse mobil cihazlarınızın uygulama marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları sayesinde ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Oyun içerisindeki puanlarınızın birikmesiyle birlikte daha yüksek sıralamalara da ulaşmanız mümkün olacaktır.
Çevrimiçi Okey Oyna Salonları

Karşınızdaki canlı kişilerle oyun oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sayesinde okey salonları başta olmak üzere pek çok masa oyununu bulabilirsiniz. Okey oyna seçeneğini tıkladığınız andan itibaren sizden istenecek olan üyelik bilgilerini girmenizin ardından kısa sürede bağlanacağınız masalardaki yerinizi seçtikten sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacak olan masalarda işinizi kolaylaştıracak olan yönlendirmeleri görebilirsiniz. Seçenekleri incelediğinizde elinizi otomatik olarak seri veya çift olarak dizmeniz mümkün olacaktır. Buna benzer detayları bulabileceğiniz adreslerde, size ayrılan süreler içerisinde oyunlarınızı sürdürerek, hamlelerinizi kazanmaya yönelik olarak tamamlayabilirsiniz. Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları arasında oyunlarımızla ilgili herhangi bir hizmetle ilgili yasal bir anlaşma oluşturur.

Oyunlarımıza erişerek ve oynayarak, bu şartları, gizlilik politikamızı ve çerez politikamızı kabul ettiğinizi kabul edersiniz. Sitemizde oynayan müşterilere bahis vergisi veya başka bir vergi uygulanmamaktadır. Bir hesap açarken veya web sitesinde oynarken, müşteri sanal oyuna ilişkin ülkede yasaların uygulanmasından bireysel olarak sorumludur. Ülkenizdeki oyun yasalarını veya ilgili yönetmelikleri dikkate almanızı öneririz. En az 13 yaşında olduğunuzu ve 13 ila 18 yaşları arasındaysanız, yasal vasinizin bu şartları gözden geçirip kabul ettiğini ve okey siteleri oyna için açıkça onay verdiğini kabul edersiniz.

Kayıt sırasında belirttiğiniz yaşın doğru olduğunu onaylıyorsunuz. Gönderilen yaşın doğru olmadığını fark edersek, hesabınızı kapatma hakkımızı saklı tutarız. Bu şartları istediğiniz zaman adresimizi ziyaret ederek bulabilirsiniz. Güncellenmiş sürümü adreste yayınlayarak bu şartları güncelleme hakkını saklı tutarız. Ürün veya hizmetlerimizin niteliğini değiştiriyoruz, teknik veya yasal nedenlerle veya işimizin ihtiyaçları değiştiği için. Müşterinin oyunlarımızı kullanmaya devam etmesi, güncellenmiş kuralları kabul ettiğini onaylar.
Sanal Mallar ve Sanal Para

Oyunlarımız gibi sanal para birimleri gibi oyunlarımızda kullanılacak ürün veya hizmetleri içerebilir. Sanal para ve sanal malları bizden gerçek para ile satın alabilirsiniz. Sanal para ve sanal malların hiçbir zaman bizden veya bir başkasından gerçek para, gerçek mal veya gerçek hizmetler ile değiştirilemeyeceğini kabul edersiniz.

Sanal ürünler veya sanal paraya sahip değilsiniz, bunun yerine bunları kullanmak için sınırlı bir kişisel iptal edilebilir lisans satın almış olursunuz. Sanal mallar veya sanal para bakiyesi saklanan herhangi bir değeri yansıtmaz. Herhangi bir sanal parayı veya sanal malları size karşı hiçbir yükümlülüğü olmaksızın kontrol etme, düzenleme, değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Okey’in tarihi, şüphe yok ki, okey oyna kısmındaki her remi oyunun tarihi ile doğrudan bağlantılı. Çünkü oyun salonları temelde ürkütücü bir oyun biçimidir ve tarihini her bir ürkek oyun tipiyle paylaşır.

Bu taş oyunlarının çoğu, benzer bir yapıya sahiptir. Desenlerdeki benzerlik, taş çekme ile ilgili kurallara baktığımızda ve taşları atmak söz konusu olduğunda oldukça belirgindir. Temel olarak oyuncu, setler ve koşular oluşturmak için taşları (veya bazı varyasyonlardaki kartları) kullanır. Bir set, aynı renkteki ardışık taşlardan yapılırken, aynı değere ve farklı renklere sahip 3 ila 4 döşemeli bir gruptur. Bir sette sahip olmanız gereken minimum taş /kart sayısı oyun kurallarında belirtilir.
Farklı Coğrafyalarda Okey Oyunu

İnanılmaz ancak okey salonları oyunlarının ilk önce yaklaşık 2 yüzyıl önce ortaya çıktığına inanılıyor. Bazı tarihçiler, okeyin 19. yüzyıl boyunca New York’ta ortaya çıktığını söylerken, diğerleri ana kökenlerinin bazı açılardan oldukça benzer olan bir oyun olan Çin Mahjong’una dayandığını düşünüyor. Okey sitesi tarihinin evriminin, esasen oyunun şu anda sahip olduğu çevrimiçi popülerlik nedeniyle devam edeceğinden eminiz. Başka bir olasılık, İspanyol topluluklarının batı ülkelerine göç ederken etkileri nedeniyle günümüzdeki okey oyununu şekillerdirmiş olabilecekleri. Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile birçok benzerliği paylaşıyor.

Bazılarına göre bu oyun bugün oynadığımız son derece popüler oyunların gerçek atası. Bu inanca daha fazla bakarsak, okey siteleri New York’ta ortaya çıkmış olabileceği gerçeğine daha da vurgu yaptığını söyleyebiliriz. Gin Rummy’nin 19. yüzyıl sonlarında bu şehirde ortaya çıktığını bildiğimiz bir oyun olduğu için bu doğru olabilir. Okey tarihinin evriminin, esasen oyunun şu anda sahip olduğu çevrimiçi popülerlik nedeniyle devam edeceğinden eminiz. Okey’de ve turnuvalarında daha iyi olmak istemeniz durumunda çevrimiçi oyunu ciddiye almanızı ve kanıtlanmış bir güvenlik ve müşteri destek geçmişi olan yalnızca güvenilir web sitelerine katılmayı düşünmenizi öneririz. Masa oyunları arasında yer alan okey salonları ile ilgili gerekli bilgileri edinmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir biçimde masalara dahil olabilmek için üyeliklerinizi başlatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyun oynamayı seven kişiler için geniş seçenekleri sunan siteler üzerinden okey oynayabilmenin kurallarını öğrenmek isterseniz, sizleri yönlendirecek olan yazıları takip edebilirsiniz. Bununla birlikte sitelerin videolu anlatımlarından faydalanarak, daha pratik bir biçimde bu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Anlatımlarda da göreceğiniz üzere ücretsiz okey oyna taşlarınızı seri veya çift olarak dizebilirsiniz. Çifte giderek bitmeniz için tüm taşlarınızın çift olması gerekirken, seri olarak bitmeniz için ise taşlarınızın renklerine veya sıralı düzenine göre tamamlanmış olması gerekmektedir. En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tamamını bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları takip etmelisiniz.
Bedava Okey Oyna Salonları

Yalnızca yan oyuncu tarafından değil, masadaki tüm oyuncular tarafından atılan taşlara dikkat ederek, elinizdeki serilerin tamamlanıp tamamlanmayacağını tahmin etmelisiniz. İşinizi tamamen şansa bırakarak okey oyna yapılmamalı, kuralları bilmeli ve buna göre kazanma şansınızı artırmalısınız. Oyun içinde çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı açmanız mümkün olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz eğlenceli vakitleri diğer kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayacak olan siteler sayesinde bu imkanları elde edebilirsiniz. Sizler için bedava okey oyna alternatiflerini sunmakta olan site veya uygulamalara giriş yaptığınız andan itibaren vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Yeni Yüzbir (101) Okey Oyna

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.net sizlere canlı okey oyna imkanının yanında yeni arkadaşlar edinmeyi, sohbet etme ve oyunun tadını çıkarma imkanını bir arada sunuyor. Bir oyun sitesi olarak tüm oyun türlerinin yanında eşli, ve tek kişilik okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna kadar oynayıp bitire biliyorsunuz.

Oyun sitesi içinde yer alan klasikokey ve yüz bir ziyaretçiler ve üyeler tarafından en fazla rağbet gören oyun türleridir. Klasik okey odalarında her yaştan ve her kesimden üyenin yer alıyor olması sizler için yeni arkadaşlar edinme fırsatı doğuruyor. Yüz bir okey odasında ise oyunun üstatları yer aldığı için heyecanı doruklarına kadar yaşıyorsunuz.
Klasik Okey Oyna

Site içerisinde yer alan okey odaları içinde ne fazla ilgi gören oda klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin yer aldığı oda da dilerseniz hemen oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içerisinde okey oyna veya arkadaşlarınız ile sohbet etmek istiyorsanız üyelik işlemlerinizi yerine getirmeniz gerekiyor. Basit birkaç adımı takip ederek üyelik işlemlerinizi tamamlayarak okey oyunlarını oynayabiliyorsunuz. Üyelik işlemlerinizi tamamlamadan oyun odalarına giriş yapamıyorsunuz. Basit bir şekilde üye olduktan sonra site içerisinde gezinebiliyor, eşli okey, klasik okey, yüz bir okey, tek kişilik okey gibi bütün okey oyunlarını dilediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz.
Canlı Okey Odaları

Yeni Okey Odaları içerisinde klasik olarak bilinen oldukça popüler olarak oynanmaktadır. Bunun yanı sıra farklı bölgelerde oynanan ve sevilen oyunları da site içerisinde bulunmaktadır. Bu şekilde okey oyunları üzerine nasıl bir beklenti bulunmakta ise bu site üyelerine hizmet vermektedir. Site içerisinde okey flood programı olarak adlandırılan oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir program bulunmaktadır. Bu program sayesinde sitenin kuraları içerisinde bulunan artarda yazma ve benzeri kullar bu uygulamayı kullananlar için devre dışı bırakılmıştır.

Uygulama genel anlamda sitenin sohbet üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu tarz kullanıcılara göre tasarlanmıştır. Site içerisinde sohbet etmek ve arkadaşlık edinmek maksadı ile gelenlerin sayısı oldukça fazladır. Canlı okey oyunları son zamanlarda oyun severler tarafından ilgi ile oynanmakta olan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Ülkemiz içerisinde yaşlı genç, kadın, erkek demeden herkesin oynadığı bir oyun olmayı başarmış bir oyundur. Bu oyunu nerede ise ülkemiz içerisinde bilmeyen yoktur. Mutlaka herkes en az bir kere bu oyunu oynamıştır. Oyunun bu kadar sevilmesinin arkasından oyun yapıcılar bu oyunun mobil üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun birçok versiyonu bulunmakta ve hepsi de ilgi görmektedir. Son zamanlarda oyun ile ilgili bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en fazla tercih edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile birçok kişi farklı sitelere yönelmiştir.
Her düzeye Göre Real Okey Odaları

Oyunu herkes aynı düzeyde oynayamamaktadır. Bu oyunu her gün oynayanların bulunduğu gibi belli başlı zamanlar içerisinde oynayanlarda bulunmaktadır. Bu düzeylere uygun real okey odaları siteler içerisinde bulunmaktadır. Düzeyi yüksek olan odaların kazançları da fazla olmaktadır. Düzeyi düşük olan odalar bir nevi oyunun öğrenilme yeri olması sebebiyle kazançta bu seviyededir. Okey oyunu için bazı sitelerin para talep ettiği bilinmektedir. Oldukça kaliteli bir şekilde hizmet vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi bulunmayan siteler bulunmaktadır.

Bu siteler oldukça da kaliteli sitelerdir. Site içerisinde her hangi bir hile bulunmayan oldukça fazla site bulunmaktadır. İnternet üzerinden keyifleoyun oynamak isteyenler için kurulmuş bir site olan okeyy.net sitesi canlı okey odaları ile sizlere bu oyunun her türünü oynama imkanı sağlıyor.

Üyelik işlemleri sonrasında canlı okey odalarına giriş yapabiliyor, tek kişilik, eşli, klasik, yüzbir, zynga gibi tüm oyun türlerini oynayabiliyorsunuz. Okey odalarında yeni insanlar ile tanışarak sohbet edebiliyorsunuz. Okey odaları ve türlerine göre sınıflandırıldığı için hangi türde okey oyna istiyorsanız o odaya giriş yapıyorsunuz. Site tasarımı oldukça pratik olduğu için hiç zorlanmadan kolayca üye olabiliyor, yer almak istediğiniz okey odasına bir tık ile giriş yapabiliyor, oyunların altına yorumlar bırakabiliyor, oyunun her anlamda tadını çıkarabiliyorsunuz.
Canlı Okey Keyfi

İnternet üzerinden okey oyna, canlı okey oyna ve oyunun keyfini çıkarmak istediğinizde ilk adresiniz olan okeyy.net sitesi her açıdan size hitap eden özel bir oyun sitesidir. Kaliteli üyelerin ve oyun konusunda çok tecrübeli oyuncuların yer aldığı site de iyi oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Diğer sitelerden farklı olarak kaliteyi, belirli düzeyde yeni insanlar ile tanışma imkanını sizlere sunan site ayrıca okey oyna ise bir yandan da sohbet etme imkanını sizlere sunarak hem oyun oynamak hem de sohbet etme fırsatına sahip olmanızı sağlıyor. İnternet üzerinden okey oyna için güvenli ve düzeyli site aramanıza gerek kalmadan bir tık ile giriş yapabileceğiniz Okeyy.net sizleri bekliyor. Canlı okey oyna ile olan birçok site bulunmaktadır. Nerede ise bu sitelerin tamamı gerekli ilgiyi görmektedir. Sitelerin sayısının çok olması Türkiye içerisinde bu oyunun oldukça fazla sevilmesidir.

Oyun nerede ise milli bir oyun olma başarısını yakalamıştır. Bu oyunun dünyanın bazı ülkeleri hiç bilmemektedir. Ülkemizde her yaş aralığı bu oyunu rahatlıkla oynamaktadır. Sitelerin birbirlerinden farklı tarafları bulunmaktadır. Bazıları günlük girişte bazı hediyeler vermekte iken bazı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra bazı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken bazı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır. Sitelerin alt yapıları da birbirinden farklıdır. Bazı sitelerde oyun oynamak oldukça hızlı ve seri iken diğer bazı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.
Okey Odaları Ve Seviyeleri

Hemen hemen her sitenin kullanmakta olduğu ortak bir özellik olarak Okey Odaları bulunmaktadır. Bu odalar oyuncuları belli seviyelere ayırmaktadır. Bunun yanı sıra ne kadar sanal paranın olduğuna göre de kategoriler bulunmaktadır. Bunların seçimi ile ilgili oyuncular oyunlara katılabilirler. Oyuna yeni başlayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayan ve bununla birlikte siteyi tanımalarına fırsat veren acemi odaları bulunmaktadır.

[Okeyynet]

Her siteye üye olan veya sanal parası müsait olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini geliştirmeleri ve sanal paralarını artırmaları tavsiye edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte olmak kolay olacaktır. Canlı okey oyunları oynatmakta olan oldukça farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

Birçok okey oyna sitesi içerisinde ilgi çeken oyuncuların beğenisini kazanan kerizim okey sitesi bulunmaktadır. Site içerisinde oyun oynarken oyuncular ile sohbet edilmesi mümkündür. Site aracılığı ile oyun oynarken arkadaşlık edinmekte bu şekilde mümkün olmaktadır. Site içerisinde oyun ile ilgili veya oyun dışında merak edilen konuların öğrenilmesi maksadıyla çeşitli bilgiler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler içerisinde okey ile ilgili bilinmeyenler veya merak edilenlerde bulunmaktadır. Sitede nasıl oyun oynarım? olarak bulunan bölüm aracılığı iye daha önce bu oyunu oynamamış kişilere detaylı bir şekilde anlatım bulunmaktadır.
Okey Odalarına Giriş

Okey Odaları içerisine girilmek suretiyle oyunlar oynanabilmektedir. Odalara girilmesi siteye üyelik olması ile olacaktır. Siteye üyelik tamamen ücretsizdir. Sitenin istediği bilgiler ile uğraşmak istemeyenler direk olarak facebook adresleri ile giriş yapmaları mümkün olmaktadır. Sitenin tüm hizmetleri ücretsizdir. Sitenin kuralları içerisinde 18 yaşın altında üye kabulü yapılmamaktadır.

Piyasada siteler içerisinde oyuncuları paralı yönlendirmelere fazlasıyla yönlendirildiği bilinen siteler bulunmaktadır.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
sitesi içerisinde bu şekilde bir yönlendirme ve hile asla bulunmamaktadır. Oyuncuların gönül rahatlığı ile eğlenebilecekleri, günün stresini atabilecekleri bir yer olarak uzun zamandın beri kullanılmaktadır. Site kişisel bilgileri de en hassas bir şekilde korumakta ve üyelerin bir sıkıntı ile karşılaşmaması adına her türlü önlemi almaktadır.
Canlı Okey Oyna

Oyun tutkunları ve okey oyna ile zaman geçirmek isteyenler için online olarak oyun oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna sunan bir sitedir. Tek kişilik okey, eşli, dul, klasik, yüzbir ve zynga plus türlerinin yer aldığı siteyi ziyaret ederek online oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Oyunu yarım bırakarak oyun zevkini düşüren oyuncular olmadan oynayabileceğiniz tek kişilik oyun sizler için özel olarak geliştirilmiş bir oyun türüdür. Eşli okey ise; sohbet etmek istediğiniz veya arkadaşınız ile sadece sizin olduğunuz bir masa da oyunun tadını çıkarmak istediğiniz zamanlar için geliştirilmiş bir oyun türü. Sanal ortamda güvenemediğiniz insanlar yerine tek başına veya arkadaşınız ile ayrı bir oda da okey oyna yapabiliyorsunuz.
Eşli Okey Oyna

Bir oyun sitesi olarak kullanıcılara sunulan oyun odalarından biri olan eşli okey odaları, en fazla bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu site için size sunulmaktadır. Eşiniz ile birlikte masanın karşılıklı taraflarına oturarak iki adet bot ile oyun oynayabileceğiniz eşli oyunu en keyifli oyun türünden biridir. Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları geçerli oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Eşli okey oyna ise sohbet sayfasında bir yandan dilediğiniz gibi sohbet edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız olduğu için ne sohbetiniz ne de oyununuz yarım kalmıyor. Düz okey birden fazla rauntta 4 oyuncu ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız başlangıcından itibaren en fazla puana sahip olmaktır. Oyun bittiğinde en yüksek puanı almış olan oyuncu kazanmış olur. Önceden belirlenmiş miktarda başlangıç noktası (örneğin, 6, 12 veya 20) ile bir oyun oynanır. Tahtadan çekilecek başka taş kalmadıysa veya oyunculardan herhangi biri tahtasındaki tüm taşları tamamladığında bir raunt tamamlanır. Oyuncunun bir turun sonunda 0 veya daha az puana ulaşması durumunda oyun biter.
Oyuna Başlama

Rastgele bir dağıtıcı seçildikten sonra, her oyuncuya 14 taş verilir ve dağıtıcı 15 taş alır. Karoların geri kalanı yüzüstü olacak şekilde sıraya konur ve jokerin (gösterge karosu) ne olacağını gösteren 1 karo açık bırakılır. Oyun saat yönünün tersine oynanır. Dağıtıcı olan kişi oyuna ilk taşını atarak başlar. Sıra sonra sağdaki oyuncuya geçer. Bir oyuncu, sıradan bir taş alarak ya da önceki oyuncu tarafından atılan taşı kullanarak okey oyna sırasına başlar. Daha sonra oyuncu açılabilir seti varsa masaya koyabilir ya da taşlarından birini elinden çıkararak kendi sırasını tamamlayabilir.
Joker / Okey Gösterge Taşı

Jokerin ne olacağını gösteren karo her bir turda değişir. 2 joker taş (‘sahte joker’ olarak da bilinir), bu taşın değeri 1 ile aynı değerdedir. Bu joker standart karolardan farklı görünür ve kullanılan oyun setine göre görünüm olarak değişir. Gerçek jokerler (oyundaki herhangi bir taşı temsil edebilir) sahte jokerlerin yerini alan gerçek taşlardır. Örneğin gösterge karosu mavi 5 ise, gerçek jokerler iki mavi 6 karodur ve joker karoları (veya sahte jokerler) mavi 6 değerine sahiptir. Gösterge jokeri başka önemli bir işleve daha sahiptir. Bir oyuncu elinde gösterge taşıyla aynı taşı kullanıyorsa, oyuncu bu ilk taşı oynatıcıda gösterebilir. Diğer oyuncuların daha sonra başlangıç puanlarından bir puan düşürülür.
Eşli Okey Oynamak İstiyorum

Online olarak okey oyna, gerçek real okey odaları aracılığı ile farklı insanlar ile tanışmak isteyenler için hizmet veren bir oyun sitesi olan web sitemiz sanal ortamda keyifle oyun oynamanızı sağlayan nadir sitelerden biridir. İnsanların bir yandan eğlenebilecekleri bir yandan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri oyun sitesi olarak hizmet veriyoruz. İki kişi ve dört kişi ile oynanabilen eşli oyun da botlara karşı oynayabildiğiniz gibi gerçek oyunculara karşı da oynayabiliyorsunuz. Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca sohbet etmek istediğinizde veya tanımadığınız insanların oyunu bırakıp gitmesinden rahatsız oluyorsanız iki kişi ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size göre.
Klasik ve 101 Okey Oyna

Klasik okey, keyifli ve bol sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı oyun sitesi, her yaştan oyuncunun yer aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire kadar tüm oyun türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz oyun odalarının yer aldığı sitemizde tek kişilik, iki kişilik ve dört kişilik olmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Normal okey oyna olarak bilinen klasik oyunu site içerisinde en fazla oynanan bir türüdür. Dört kişi olarak oynanan bir oyun türü olan klasik oyna için site içerisinde yer alan canlı oyun odalarını ziyaret etmeniz yeterli. Bir yandan sohbet edebileceğiniz bir yandan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz oyun odaları sayesinde anın tadını çıkarabiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz.
Ücretsiz Canlı Okey Oyna

Eğlenceyi hiçbir ücret ödemeden 101 okey plus ile yakalayabilirsiniz. Çok özel bir sitede sizin için yer ayrılmış durumda! Birbirinden farklı oyun masaları şimdiden açılmış durumda bile. Tek yapmanız gereken sitenin içerisinde kullanıcı adınızla yer almak olacak.

Bu arada ücretsiz olarak sitede yer alacaksınız. Hiçbir şekilde bir karşılık vermeden, ücretsiz olarak oyunlara dahil olabilirsiniz. Sohbet kutusu, oyun boyunca her zaman aktif olacaktır. Özellikle bu sohbet kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle birlikte bir bilgi alışverişi yapabilmek adına sohbet kutusundan yazabilirsiniz. Partnerinize buradan söyleyecekleriniz oyunun kaderini etkileyebilir. Veya sadece muhabbet amaçlı bu sohbet kutusunu kullanabilirsiniz.
Bol Muhabbet Sohbet Canlı Okey

Çeşitli başlıklarda açılmış olan oyunlarda yer alabiliyor, muhabbete de dahil olabiliyorsunuz. Fakat tabii ki amacınızın oyun, eğlence olduğunu unutmayın. Sohbet içerisinde takınacağınız tavırlar da bunun bir göstergesidir. Saygılı, enerji dolu, renkli kullanıcıların oluşturduğu muhabbet dolu oyunlara var mısınız? Bu oyunların bir parçası olarak çanak plus içerisinde sizler de yerinizi alacaksınız!


Muhabbeti bol olan sitede, her türlü kategori de açık. Eşli oynamak isterseniz bunu sağlayabilirsiniz. Ya da ben tek başıma daha iyiyim diyorsanız, tek kişilik oyun alanları da açıktır. Başlıklar, oyun stilleri falan değişiyor olabilir. Ama değişmeyecek olan tek şey sitenin ücretsiz olarak, sınırsız eğlenceli bir şekilde oyun sunuyor olmasıdır. Sizler de bu sunulan meyvelerden yararlanmak ister misiniz?
ONLİNE CANLI OKEY OYNA

İnternet üzerinden 101 plus oyna deneyimini, kaliteli bir site üzerinde deneyebilirsiniz. Okey oyunu, ezelden beridir, içerisinde muhabbeti de barındırmalı. Güzel bir haberimiz var çünkü bu site hem sohbet hem de oyun keyfi bir arada desek? 7/24 açık olan sohbet ve oyun odaları sayesinde, harika vakit geçireceksiniz. Okey oyununda iyiyseniz eğer, iyi taş takip ederim, sayarım diyorsanız, size özel güncel odalar sabaha kadar var.

Dilediğiniz odaların tercihlerini yapabilmeniz açısından çeşitli sekmeler vardır. Başlıklar halinde açılmış olan odalar sayesinde Çanak Plus oyununa dahil oluyorsunuz. Muhabbeti bol, oyun keyfi bol olan odalarda, dilediğiniz kadar kalabilirsiniz. Akıcılık, online bir şekilde oynanan oyunlar adına çok değerlidir. Kaliteli bir site içerisinde dona takılma yaşamadan oyunlarınızı oynamak istemez misiniz? O halde tavsiyelerin hedef noktası olan siteyi deneyebilirsiniz.
Özel Odalarda Okey Keyfi

Oyun belirtildiği üzere kökü çok eski zamana dayanan ve sosyal ortamda sıklık ile arkadaşlar tarafından oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme imkanı sağlayan sitemiz, online olarak bu avantajı da sağlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle birlikte bir odada toplaşıp oyun mu oynamak istiyorsunuz? O halde hemen arkadaşlarınıza haber verin. Güzel bir oda açın ve arkadaşlarınız ile bu oda içerisinde buluşun! Oyuna dördüncü bulunduktan sonra, gerisini oyunun, muhabbetin akışına bırakın. Tıpkı gerçek masada oynuyormuş gibi gibi her an eğlenme şansı yakalayın.

Okey, taşlı ve istekalı oynanan ve oyun kuralları açısından bir çok çeşitliliği mevcut olan ülkemizde özellikle genç kesim tarafından popüler bir oyundur. Sitemiz, buna bağlı olarak oyunun işleyişi, işlevi ve oynama şekillerini inceleyen , oyun severlere hizmet sunan bir sitedir. Özellikle mobil ya da sitede en çok tercih edilen 101 Plus okey severler için cazip durumda. Nitekim sitemizde bulunan gönderilerde okeyin oynanış şekli, oynanma stilleri ve oynamak ićin direkt olarak yönlendirdiği sayfalar, insanlara okeyi sevdirme ve daha fazla oynanma odağı üzerinedir. Oyunumuz, kahvehane, bilardo salonlarında ve Kafeler de oynanmasının yanında son dönemlerde mobil den ya da siteden daha fazla oynanması mevcuttur. Bu bağlamda oyun türü olarak birçok oyun türü bulunur. Oyun itibariyle en çok tercih edilen Çanak Plus, tıpkı 101 gibi her alanda okey severlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Son dönemlerde özellikle gençlerin ilgi odağı haline gelen oyunumuz, birçok yönüyle yeni başlayanlar için merak konusudur. Nitekim oynanış itibari ile hem mobilden oynanma şansı hem de PC den oynanma şansı mevcuttur. Oynanırken bazen de sorun teşkil edilebiliyor. Bu bağlamda sitemizde 101 ve çanak hakkında, en ince ayrıntısına kadar detaylar mevcut bulunmaktadır. Özellikle ilk kez başlayanlar için mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonra gerekli işlemleri takip ederek, hem bilgi elde edebilir hem de oynamak için hemen yönlendirilebilir.
Online Okey Oyna

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna gibi bir istekte mi bulundunuz? Özellikle sıkıldığınız vakitleri değerlendirmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz. İnternette vakit geçirmenin en eğlenceli noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı oyun odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan bile hemen ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?


Hem masaüstü sitesi olarak hem de mobil olarak ulaşabileceğiniz bir site bulunuyor. Tavsiyeler üzerine bu site, kaliteli, eğlenceli oyun imkanlarını kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Okey’de kendisine güvenen herkesin vakit geçirmiş olduğu bir site. İçerisinde çeşitli canlı sohbet alanlarının olduğu, sayıca yüksek olan oyun kategorilerin açık olduğu bir platformda olacaksınız.
Canlı Sohbetlerle Okey Oyna

Okey oyununun en güzel yanlarından bir tanesi de sohbet etmektir. Sadece kazanmayı göze alarak hareket edilecek bir oyun değildir. İçerisinde sohbetin de yer aldığı, muhabbetin de olduğu bir oyundur. Site içerisinde insanlarla canlı sohbet imkanlarınız da yer almaktadır. Tercihinizi çanak plus olarak yaptığınız zaman, sohbetlere de dahil olacaksınız. Ana sayfada karşınızda yer alan birçok farklı oyun platformunu göreceksiniz.

Çok sayıda açılan bu oyun alanlarındaki başlıklara göre de tercih yapabilirsiniz. Mesela tek kişilik oynamak istiyor olabilirsiniz. Ya da sadece kadınlara özel bir masa da bulabilirsiniz. Kadın muhabbetini amaçlayan bu tarz masalar da vardır. Veya eşli okey oynamak istiyorsanız, bunun adına da masalar sürekli güncel tutulmaktadır.
İstediğiniz Cihazdan Online Olarak Bağlanın

İster masaüstü isterseniz cep telefonunuzdan veya tabletinizden online olarak, çevrimiçi okey oynayabilirsiniz. Cep telefonunuza aplikasyonu indirerek de oyun oynamanız mümkündür. Site yöneticisi, oyun ortamını incelemeniz için misafir girişi segmesi oluşturmuştur. Misafir oyuncu olarak oyunlara dahil olup, eğer ortamı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Pek çok oyun sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını değiştirmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz. Oyun Oynayarak Sıkıldığınız Zamanları Mutluluğa Çevirin.

Bazen hayatın koşuşturmacası içerisinde beklemek durumunda kalabiliriz. Otobüs, tren bekleriz; hastanede randevu zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde sıra bekleriz. Sıkıldığımız bu zamanlarda hayatı keyiflendirmenin basit yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak kadar kolay. Oyuna bağlandığınız zaman zar atma derdiniz yok, taşları dağıtma derdiniz yok, taşların dizilimi sorunu yok. Bağlandığınız zaman taşlarınız hemen önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve diğer oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin. Ve taşlarınızı sıralayarak per oluşturmak için tüm dikkatinizi toparlayın. Sohbet ederek okey oynamanın tadını çıkarın. Zaman içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu zaman içinde oluşturabilirsiniz.

Online oyun oynamanın en keyifli yanı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna katılmaya istekli insanları bulabilmenizdir. Sabahın en erken saatleri veya gecenin en geç saatlerinde bile oyuncu bulmanız sorun olmaz. Bu oyun günümüzün en çok sevilen ve online platformlarda da sıklıkla tercih edilen oyunlardan biridir. bir tür masa oyunu olarak bilinen okey, bilgi ve tekniğe dayanarak oynanmaktadır. Üstelik 101 okey plus, 101 ve bunun gibi farklı versiyonları da bulunan bu oyunda, pek çok insan keyifli vakit geçirebilmektedir.
Çeşitli Versiyonlarda da Okey Oynayanların Tercihi!

Son yıllarda internet kullanımının artması ile beraber online olarak da oynanmaya başlayan bu oyun için birçok farklı oyun sitesi geliştirilmiştir. Bu sitelerden biri de okeyy.net olarak bilinmektedir. Sitemiz yetişkinlerin oyun oynayarak keyifli vakit geçirdiği, yeni oyun arkadaşları edindiği bir tür sosyal platform olarak faaliyet göstermektedir. Pek çok farklı kategoride oyuna giriş imkanı sunan bu platform, 101, tek kişilik, eşli, klasik , Zynga plus ve çanak plus gibi farklı versiyonlarda da oyun sunabilmektedir. Okey Öğrenmek İsteyenler de Destek Alabilir!

Bu oyunu öğrenmek isteyenler için de destek sağlayan oyun sitemiz ana sayfa üzerinde yer alan “Okey Öğrenmek İstiyorum” kategorisi üzerinden bu oyunun nasıl oynandığını anlatmaktadır. Günümüzde insanların boş vakitlerini değerlendirmek ve keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği oyunu, bu platform üzerinden bilmeyenlere de öğretilebilmektedir. Oyunun en ince ayrıntılarından, tekniklerinden ve taktiklerinden bahseden, aynı zamanda ziyaretçilerine pratik yapabilme imkanı da sağlayabilmektedir.

Sizlerde bu oyunu öğrenmek ya da arkadaşlarınızla doyasıya okey ve 101 oynayabilmek için oyun sitemizi tercih edebilirisiniz. Oyunun geçmişi çok eski olan ve hala keyifle oynanmaya devam eden bir masa oyunudur. 4 kişi ile ıstaka adı verilen tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu keyifli oyun artık internet üzerinden de oynanabilir hale gelmiştir.

Okey oynarken kurallar baştan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı puanı da ceza puanı da yazılır. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir. Oyun sırasında bir kişi elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ceza puanı 2 olarak kabul edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ceza puanı 4 olarak kabul edilir.
Sanal oyun sitelerindeki artış kaliteyi azaltsa da 101 plus tarzında çeşitli oyuncular ile oyununu tekli ve çoklu giriş seçenekleri ile sitemiz aracılığıyla oynayabilirsiniz. 101 Okey Nasıl Oynanır?

101; 4 kişi ile beraber bir adet zar çevresinde; 4 ıstaka ve 106 taş ile oynanan bir online oyun çeşididir. 4 farklı renkte toplamda 8 eş olacak şekilde tasarlanmış taşlardan iki tanesi özel taş olarak adlandırılır. Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte ister evde, ister okulda, işte yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin. Site içerisinde tekli/çoklu oyun oynayabilme seçenekleri bulunmasının yanı sıra sitenin büyük bir kısmını kapsayan online odalar içerisinde de istediğin odaya giriş yapıp, kaydolarak oynamaya başlayabilirsin. Türklerin en çok sevdiği ve toplu halde bir araya geldiği zaman oynadığı oyunlardan biri olan Okey’in oldukça zevkli bir oyun olduğunu belirtmekte yarar vardır. Bu bakımdan hem çeşitlerinin bolluğu hem de fazla oyuncuyla oynanmasından ötürü bu oyununun oldukça kaliteli olduğunu hatırlatmak gerekir. Oyunun oynanış kuralları içeriğine ve çeşidine göre değişkenlik göstermektedir.

Klasik Okey oyunundan farklı olarak oyuncular genellikle 101 oyununa yönelebilmektedir. Bu oyun çeşidi klasiğinden farklıdır. Oyunu 101 plus ismiyle mobil uygulamalarda ve oyun içerikli internet sitelerinde bulmanız mümkündür. Bu sitelerden bir tanesi olarak ise sitemizi söyleyebiliriz. Oyuncuların günün her saati web sitemize giriş yapabildiği ve üye olan kullanıcılarımızın sitemizin avantajlarından daima faydalanabildiklerini söylemek gerekir. Oyununun içeriğine göre oyunculara başlangıç olarak farklı sayılarda taşlar dağıtılmaktadır. Oyunun çanak plus çeşidi ise genellikle sanal platformlarda tercih edilmektedir.

Bu oyun seçeneğinde rakiplerinizden önce biterek oyundaki çanağı kırmanız ve çanağın içerisinde ödülü hanenize yazdırmanız gerekmektedir. Konuya dönülecek olursa, klasik oyunlarda aynı renkli taşların bir araya getirilmesiyle veya ardışık sayıların yan yana dizilmesiyle oyun tamamlanmaktadır. Böylece oyunda birleştirilen sayıların niteliğine ve renk seçeneklerine göre oyuncular puanlar kazanmaktadır. Çok oyunculu olması nedeniyle de rekabetin üst seviyede olduğu bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Saatlerce vakit geçirilebilecek bir oyun olma özelliğini taşıdığı unutulmamalıdır.
Oyun Gurubu Oluşturmak Artık Çok Kolay

Canınız oyun oynamak istediğinde, sitemize online olarak bağlanarak, okey oyna segmesini tıkladığınızda oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Gerçek yaşamda oyun grubu kurmak istediğinizde hem mekânı ayarlamak, hem de tanıdığınız insanlar arasında uygun zamanı olan bir insanı bulmak çok zordur. Oyun sitesi kullanıcıların yaşadığı bu durumu görerek, çevrimiçi ekran görüntüsünü oldukça sadeleştirip insanların kolayca bağlanabileceği bir ekran tasarımı yapmıştır.

[Okey Oyun Çeşitleri]

Sitemizin kullanıcılara tanıdığı en büyük kolaylık üye olmadan ve aplikasyonu indirmeden de oynama kolaylığı sunmasıdır. Pek çok oyun sitenizi incelediğinizde bu kolaylığı sunmadıklarını görürsünüz. Tesadüfen sizinle aynı oyun masasında yer alan kişilerle sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. Sohbet ederek, arkadaşlıklarınızı pekiştirebilirsiniz. Belki zaman içinde bu arkadaşları gerçek ortama bile taşıyabilirsiniz. Sıkı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan hoşlanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları zaman içerisinde seçerek kapalı gurup oluşturabilirsiniz. Sizin kurduğunuz masaya gelen davetlerden skoru yüksek olan arkadaşları seçebilirsiniz. Veya henüz yeni başlayan iseniz, sizin gibi oyuna yeni başlayanları seçersiniz.
Okey Oyun Nasıl Oynanır? Kuralları Nelerdir?

Oyuna misafir girişi hakkı da tanımıştır; böylece siteye ilk kez bağlanan kişilerin siteyi tanıması sağlanmıştır. Ayrıca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok az bilen kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilgili yazılar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin anlamını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde istediğin zaman okey oyununu telefona uygulama olarak indirip sürekli bağlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz. Site üzerinden oynanan 101 okey plus oyunu aksine bu program kişiye daha fazla odaya girebilme, çoklu kullanıcı seçeneğinden daha fazla yararlanabilme ve çoklu sohbet özelliğini kullanabilme imkanı da sunar. Üstelik bu uygulamayı indirmek ücretsizdir. Sizde sitemize üye olarak giriş yapabilir ve oyunu indirebilirsiniz.
Çanak Okey’in 101 den Farkı Nedir?

Çanak ve klasik okey’in aksine daha çok tercih edilen oyun türüdür. Burada da 106 taş bulunur. Bir masa etrafında 4 kişi 4 ıstaka ve bir zar ile oynanan çanak okey plus en keyifli ve heyecanlı şekilde sitemizde oynanır. Hem oyun oynarken hem de canlı sohbet ederek rekabet ortamını kızıştırma fırsatı bulabilirsin. Çanak denmesindeki sebep; kişinin tüm eller boyunca biriktirdiği ödüller el sonunda çifte ya da okey ile bittiğinde o kişi çanağı kırmış olur ve tüm ödülleri kendisine alır. 101 Okey türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonra eğer elinizdeki taşı başkasına vermeye kalkışırsanız uyarı alırsınız. Oyununun internet sitemiz üzerinden oynanabilir hale gelmesi ile aslında gerçek hayatta yaşanabilecek oyun hilelerinden korunmuş olmak demektir. Sitemiz içerisinde her türlü güvenlik önlemi alınmakta ve bu sayede hiç bir oyuncu mağdur olmamaktadır.
Canlı Okey Oyna Sitesi

Okey plus oyununu mobil telefondan oynamak için çoğu site, aplikasyon uygulamasını cep telefonuna indirilmesini şart koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek oyun oynama şansını elde edersiniz. Ayrıca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak oyun oynamaktan keyif aldığınıza kanaat getirdiğiniz zaman üyemiz olmanızdan büyük bir mutluluk duyarız.

Online plus oynamanın çok fazla avantajı vardır. Mekandan bağımsız olmanız, oyun masası için bir para ödemenizi gerektirmez. Mevsim şartları olumsuz seyrederse evden çıkamadığınız durumlarda zamanı keyiflice geçirmenize yardımcı olur.
Randevu saatinizi beklerken, seyahat ederken sıkıldığınız zamanda online oyunlara sarılabilirsiniz. Kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacaktır. Gerçek yaşamda oyun oynamak istediğiniz zaman, oyuncuları toplamak oldukça zordur; online okey oyunlarında oyuncu beklemeniz gerekmez.

Günün her saatinde, gecenin ilerleyen saatlerinde, sabahın erken saatlerinde bile oyuna hazır oyuncu bulabilirsiniz. Canlı okey oyna ile oyun taşları önünüzde oynanmak için hazırdır; taşlar otomatik olarak dağıtılacağından zar atma ve taş dağıtma ile zaman kaybetmemiş olursunuz. Aynı zamanda oyuncularla sohbet edebilir, sosyalleşebilirsiniz.
Hem Okey Oyna Hem De Sohbet Et

Okey plus oyununu hem masaüstü bilgisayardan, hem de mobil telefonundan oynayabilirsiniz. Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online bağlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Oyun odalarına direkt girebileceğiniz gibi, kendiniz de bir okey plus oyun odası açabilirsiniz. Açtığınız odaya misafir oyuncuların dahil olması için bekleyebilir veya istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz. Sitemizde okey plus oynamanın en zevkli yanı, oyun oynarken insanlarla sohbet etme şansını yakalamanızdır. Siyasi propaganda yapılmadıkça, alenen hakaret içeren konuşmalar olmadıkça, oyuncular birbirlerine küfürlü konuşmalar yapmadıkça site yöneticisi tarafından oyununuza müdahale edilmeyecektir.
Hayat Sohbetle Güzel

Sitemizde klasik oyunların yanı sıra, tek kişilik, eşli, yüzbir oyunu gibi farklı okey oyun çeşitleri bulunmaktadır. Eğer okey oynamayı bilmiyorsanız, sitemizde görüntülü video anlatımlarını izleyerek okey oyununu hızlıca öğrenebilirsiniz. Farklı okey oyunu seçenekleri arasından mutlaka seveceğiniz bir oyun stili bulacaksınız. Oyunu oynarken sohbet ederseniz hem oyun daha zevkli hale gelecektir; hem de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, tren beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular sıkıcı geçen zamanlarını kendilerini mutlu edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Sohbetler ilerledikçe, kendinize yakın gelen insanlarla gerçek hayat ortamında da tanışma şansı yakalayabilirsiniz; güzel dostluklar geliştirebilirsiniz. ‘Hayat sohbetle güzel’ diye boşu boşuna dememişler. Sohbet ettikçe paylaşımlar artacak, arkadaşlıklar gelişecektir.
Okey Oyunu Oynamanız İçin Kurulum Gerekmez

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon için bir bellek ayrılmasına gerek olmaz. Çünkü kurulum gerektiren oyunlar için ortalama 70-100MB bir alana ihtiyaç olacaktır. Dolayısıyla da oyunu oynamak için kurulum yapmadığınızdan bu alandan tasarruf sağlarsınız.

Günümüzde bir tür masa oyunu olarak oynanan bu oyun, dikdörtgen şeklinde bir tahtanın üzerine farklı rakamlardaki taşların kurallar dahilinde dizilmesiyle oynanan bir oyundur. İnsanların boş vakitlerinde eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilmek için oynamış olduğu bu oyun, son dönemlerde online platformlar üzerinden tercih edilir hale gelmiştir. Üstelik 101 okey plus, çanak plus ve bunun gibi çeşitli versiyonları geliştirilen bu oyunlar, her an her yerde oynanabilmektedir.
Okeyy.net En Doğru Adres!

Okeyy.net, ziyaretçilerinin güzel vakit geçirmesini sağlayabilmek ve en sevilen oyun ve türlerini oynayabilmek için tasarlanmış olan bir oyun sitesidir. Genellikle üye olunarak oyun oynama imkanı sunan web sitemiz, tek kişilik, eşli, klasik okey, 101 ve çanak okey plus gibi oyunun çeşitli versiyonlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Dilediğiniz Okey Odasına ve Masasına Dahil Olabilirsiniz! Oyun odaları ve salonları şeklinde insanların katılabilecekleri masalar konusunda alternatif sunabilen bu platform, diğer kullanıcıların rahatsız edici konuşmalarına da bu şekilde engel olabilmektedir.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların büyük çoğunluğu dilediği ve keyif aldığı masalarda oyun oynayabilmekte ve hatta edinmiş olduğu oyun arkadaşları ile tek bir masada toplanabilmektedir. Oyun Arkadaşları Edinebileceğiniz Bir Platform! Okeyy.net, aynı zamanda sosyal bir platform olarak da değerlendirilebilmektedir. Bu site üzerinden sıklıkla oyun ya da yüzbir oynayan insanlar çoğu zaman yeni insanlar tanıyabilmekte ve hatta arkadaş edinebilmektedir. Dolayısıyla online oyun konusun da tercih edilebilecek ideal platformlardan olan okeyy.net, aynı zamanda insanlara kolay bir kullanım da sunabilmektedir.
101 Okey Plus Hakkında ?

Günümüzün en çok oynanan oyunlarından biri olan 101 plus son güncellemeler ile beraber kendini sektörün enlerinden yaptı. Özellikle İnternet üzerinden oyun oynayan kişilerin sıklıkla ziyaret ettiği bu oyun sitesi birçok farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların sıkılmaması adına yapılan çalışmalardandır. 2016 Yılından itibaren Türkiye genelinde oyun oynayan kişilerin sayısı ciddi bir biçimde artış gösterdi. Birçok oyun yapımcısı okey oyunlarına döndü. Fakat bu site de gerek oyunu öğrenebilirsiniz gerekse farklı teknikleri de kavrayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber oynama imkanının olması da diğer okey oyunlarına göre ciddi bir avantajın göstergesidir. Çünkü birçok oyun şirketi hile vs. Konuları için arkadaşlarla oyun oynanmasını yasaklamış durumdadır. Fakat bu site içerisinde dilediğiniz gibi oyun oynama imkanınız bulunmaktadır.
101 Okey Plus Özellikleri

Site içerisinde katlamalı, normal, eşli gibi farklı oyun modları mevcuttur. Aynı şekilde oyunda ki sanal paranıza göre yerleştirmelere de katılabilirsiniz. Çanak Okey Plus oynarken zevk alabileceğiniz, oyuna daha fazla bağlı kalabileceğiniz ortam yaratılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede günlük bakımdan da ciddi ziyaretçileri bulunmaktadır. Okey Flood programı arayanların da uğrak noktası olan bu site birçok oyun araçlarını da sitesinde barındırmakta. Oyun oynarken aynı zamanda makalelere de göz atmanız mümkündür. Tamamen yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden herhangi bir para almayan bu site sayesinde arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmeniz artık mümkün. Sanal ortamlarda internet kullanıcıları tarafından birçok oyun oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir.

Genellikle mobil telefonlar üzerinden oynanması nedeniyle oyunun oldukça popüler bir hale geldiğini belirtmekte fayda vardır. Bunun yanında oyunun kuralları klasik oyun seçeneğinden biraz daha detaylıdır. Ayrıca oyunun içerisine matematik ve istatistik hesaplamalarının dahil olmasıyla da oyunun kalitesinin ve popülaritesinin üst seviyelere çıktığı net bir biçimde söylenebilir. Bundan farklı olarak oyunun değişik versiyonları olduğunu da bilmelisiniz. Bunlardan biri çanak okey şeklindedir. Burada oyunun biraz daha farklı bir boyuta geçtiğini de aktarmak gerekmektedir. Çanak oyunu genellikle mobil uygulamalar ve web ortamları üzerinden tercih edilen bir oyun olma özelliği taşımaktadır. Çanağın farklı versiyonları bulunsa da genellikle çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir.

Çanak okeye başlamadan önce oyuna giriş yapan kullanıcılar sahip oldukları belli miktarlardaki para/altın vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir. Oyundaki amaç doğal olarak rakiplerden önce biterek çanaktaki ödülü kazanabilmektedir. Bunun için ise 4 kişi ile oynanan bu masa oyununda birinci gelmeniz gerekmektedir. Oyunu daha kaliteli bir şekilde oynayabilmek ve hoşça vakit geçirebilmek için ise okeyy.net sitemizi tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Böylece web sitemizdeki oyunun ne kadar detaylı ve güzel olduğunu görme şansını yakalayabileceksiniz.
Bayanlarla Canlı Okey Oyna

Başka bir yerde bulamayacağınız sıcak samimi ve dostane ortamı okey sitesinde yaşamak istiyorsanız web sitemiz sizin için en doğru adres olacaktır. Bugüne kadar her geçen gün kullanıcı sayısını giderek bir üst çıtaya çıkarmayı başaran web sitemizin güncel oyuncu sayısı da giderek artmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki bayanlarla canlı okey oyna oyuncularının ve okey severlerinin arasında hem erkek hem de bayan internet kullanıcılarını görmek mümkündür. Gerçek kullanıcılarla oyun oynamak ve okey keyfini bir üst seviyeye çıkarmak isteyenler web sitemizde bayanlarla samimi bir şekilde canlı okey oynayabilmektedir.

[Okey-Net.com a Giriş Yap]

En sevilen canlı okey odalarından biri olarak adından söz ettirmeyi başaran web sitemizde herhangi bir üyelik ya da giriş yaş şartı bulunmamaktadır. Cinsiyet fark etmeksizin canlı okey oynamayı çok seven erkek ve bayan kullanıcıların bir araya geldiği web sitemizde okey oyununa giriş yap hizmetini tercih etmek çok kolaydır. Sadece web sitemizi kullanarak internet üzerinden 7/24 canlı okey oynayabilecek imkana erişebilirsiniz. Bunun için hiçbir ücret ödemeyecek olmanız da cabasıdır. Her yaştan internet kullanıcısı gerçek kişilerle okey oynamak istediğinde web sitemizi seçebilir.
Canlı Okey Sitesi

Canlı okey sitesi denilince akla ilk gelen popüler ve bir o kadar da kalabalık ortam bulunan canlı okey sitemizde hızlı ve kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Canlı okey oyunlarının alt yapısı tamamen profesyoneller tarafından hazırlandığı için herhangi bir sıkıntı yaşanmadan kullanılabilmektedir. Gerçek kişilerle hızlı kaliteli eğlenceli keyifli ve memnuniyet odaklı ortamda uzun saatler boyunca canlı okey sitemizde oynamak istiyorsanız web sitemizden daha canlı ve aktif bir platform bulmanız çok zordur.

[Okey Oyna]

Gecenin ilerleyen saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar bile geçen zamanda çok yoğun ve aktif olan canlı okey sitemizde siz de kendinize yer bularak keyifli bir şekilde okey oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. Gerçek kişilerle canlı okey oynamanın tadına bir kez alıştıktan sonra bu keyiften kolay kolay vazgeçemezsiniz. Bunun için siz de dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman canlı okey odalarına giriş yaparak keyfinizi doruklarda yaşayabilirsiniz.
Canlı Okey Oynama SitesiCanlı olarak eşleştiğiniz, sohbet ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede yaşayın! İçerisinde yüksek sayıda masanın yer aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir. Özel başlıkların açıldığı, kişiye özel olan masaların kurulduğu bir alandasınız. Masaları seçmeden evvel belki oyunu tanımak isteyebilirsiniz. Canlı okey oynama konusunda size özel çeşitli yönlendirmeler, bilgilendirmeler bulacaksınız.


Oyunun nasıl oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun adına sitenin içerisinde oyunla ilgili olan çeşitli bilgilendirme yazıları yer almaktadır. Kendinizi hazır hissettiğinizde de direkt olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle birlikte ya da tek kişilik olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.
Mobil Okey Oyna Masaları

Bu oyun en güzel gecenin o sıkıcı saatlerini doldurmak için oynanır. Gece dank ettiği zaman hemen siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha kadar açık tutulan güzel oyun masalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. Zaten birçok alan genellikle geceden sonra açılmaktadır. Birçok masa çanak okey plus adına gecelik sohbet, muhabbet, oyun alanı açmaktadırlar. Tabii sitede açılan bu kadar masa varken sizi uyku tutmayabilir. Hatta uykunuzu kaçıracak olan uzun süreli oyunlarda yer alabilirsiniz.

Sadece size uygun olacağını düşündüğünüz bir başlığı seçmeniz yeterlidir. Tamamen ücretsiz olarak sitenin oyun masalarında yer alacaksınız. Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle birlikte, masa oyunlarında zaman içerisinde tanınır hale geleceksiniz. Bu oyun oynadıkça insanı kendine bağlayan hem de arkadaş ortamını pekiştiren, canlandıran eskiden beri oynana gelen bir oyundur. Sitemiz içerisinde en popüler türlerinden biri okey plus diğeri çanak plus olmaktadır.

101 oyununa başlanmadan önce masaya 14 li grup olacak biçimde 7 taş dizilir. Oyuna başlamadan önce hangi taşın okey olacağı belirlenir. Her bir elde farklı bir kişi taşları dağıtır. Oyun yuvarlak sistemde sıra ile ve belirli bir düzende ilerlemek zorundadır. Klasik okey farklı olarak eğer kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde diğer bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya açmak zorunda kalır.
101 Okey Oyna Türleri

En sık oynanan oyun türlerinden biri olan 101’in kendi içerisinde oyun türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir. Katlamalı oyunun amacı; her oyuncu elinden gelen en iyi sayıyı ortaya atmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı diğer tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği zaman ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun türünün amacı; her bir oyuncunun asıl hedefi 101 rakamına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir. Sitemiz içerisinde daha önce bu oyun ile tanışmamış kişilerin 101 okey plus gibi oyun türlerini öğrenebilmesi içinde yazıların özel video tanıtımları ile desteklendiği oyunu öğrenme sayfası bulunmaktadır.
101 Okey Oyna Bilgilendirmesi

Çanak Okey Plus oyuncuları için hazırlanan özel bir oyun kılavuzu bulunmaktadır. Oyunu bilmeyen veya özel teknikleri kaçırmamak adına bu sistemi arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Böylece her geçen gün katlanarak devam eden üye artışını sizler de görebilirsiniz. Oyunu oynarken zevk almanız en önemli hususlardandır. Şirket son yıllarda ciddi bir artış göstermektedir. Özellikle online sohbet sisteminin de olmasıyla birçok oyun şirketine göre kendilerini daha üst düzeye getirmişlerdir. Oyun için gerekli olan bazı bilgilendirici makaleler de site içerisinde bulunmaktadır. Bu oyunu tam olarak anlamanız için bazı teknikleri kavramanız gerekmektedir. Bu teknikler de site içerisinde mevcuttur.
Okey Oyunu Çeşitleri

Gerek çanak okey gerekse 101 oyununu tek bir site içerisinden oynamanız artık mümkündür. Özellikle bu soruna çözüm bulan şirket oyuncuların tek bir site içerisinden istediği oyunu oynanmasını sağladı. Üstelik ekstra çip kazanmanız da oyun içerisinde aktif oluyor.
Böylece sanal paranızın kalmadığı durumlar da bile oyununuza devam edebiliyorsunuz.

101 Okey Plus oynarken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Oyun yöneticilerinin sizlerden herhangi bir şifre vs. Istemediğinden kesinlikle emin olmalısınız. Tamamen güvenilir bir site içerisinde oyununuzu oynayabilirsiniz. Oyun oynarken sizlerden para asla talep edilmemektedir.
Bilgilendirici içerikleri ile sizlerin oyunu daha iyi oynamanız adına çalışmalar yürüten site aktif olarak okey oynanan ilk 10 şirket arasındadır. İlerleyen süreçte daha büyük bir sosyal oyun topluluğu olmaya gitmektedir.


Kerizim Okey

Kerizim okey oyun sitemizde bilinen en eski oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Türkiye’nin en büyük kerizim düz okey oyna topluluğuna siz de katılın. Böylece birbirinden eğlenceli oyun masalarında her zaman kendinize yeni oyun arkadaşları bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz. Yaramaz Gençlik her zaman en eğlenceli özel oyun partilerinde sizi bekliyoruz.

Siteye üye olarak her kesime ve oyun zevkine uyan sayısız oyun seçeneğinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen sitenin giriş adresine ulaşarak, yeni bir üyelik ücretsiz üyelik oluşturmak ve oyunun keyfini çıkartmak. Her türlü istek ve şikayetleriniz için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.
Okey Oyna

En sevilen masa oyunlarından biri olan okey oyna internet kullanımının artmasıyla birlikte Türkiye’nin dört bir yanından canlı oyuncu bulabilmektedir. Online oyun sektörünün önde gelen temsilcilerinden olan firmamızın kullanıcı memnuniyeti odaklı bir şekilde açmış olduğu canlı okey sitesinde her zevke hitap eden oyun seçenekleri de bulunmaktadır. Eğer siz de okey oyununda çok başarılı olduğunuzu söylüyor ve oyundaki rakiplerinize bunu hemen kanıtlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Web sitemiz üzerinden canlı okey oyunlarına ulaşmak sadece tek tık kadar kolaydır. Bir tıkla istediğiniz canlı okey odalarına giriş yapıp hemen keyifli bir şekilde okey oynamaya başlayabilirsiniz. Rekor kırarak web sitemizde adınızdan söz ettirmek istiyorsanız gece ya da gündüz demeden canınız ne zaman isterse canlı okey odalarına giriş yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden online okey oynamanın avantajları oldukça fazladır. İnternet üzerinden tek tıkla gerçek kişiler ile birlikte canlı okey oynayabileceğiniz platformlar web sitemizde yer almaktadır.
Okey Oyna Oyunu

Okey oyna, bu oyun bilindiği üzere Türk oyunudur ve akla gelen ilk sitelerden birisi olan Kerizim Okey günümüz teknoloji ise yazılmış html5 destekli bir oyundur. Online okey oyunu oynamak için doğru adrestesiniz. Canınız sıkıldığında, moraliniz bozulduğunda tek başınıza kaldığınızda bu siteden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Yeni tasarımı ile gözlere hitap eden sitemiz oyuncularını da her zaman ön planda tutarak oyun turnuvaları düzenlemektedir.

Turnuva ödüllerinde çeşitlilik göstererek hediyeler yollamaya devam ediyoruz! Henüz oyun salonlarımızda oyun yapmadıysanız hemen oyun salonlarına giriş yapabilirsiniz. Sizleri oynamaya davet ediyoruz. Canlı okey sitesi için oyun odalarımıza isterseniz Misafir girişi yapabilirsiniz. İsterseniz de kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak puan kazanmaya başlaya bilirsiniz.

Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nasıl oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere göz atabilirsiniz. Oyun da kaç taş var diye merak edenler için kısa bir açıklama yapmak gerekirse.
Canlı Okey Oyunu Odaları

Oyunda toplam 106 vardır. Bu taşlar 1-13 arası 4 adet renkten oluşmaktadır. 2 adet sahte canlı okey sitesi ile birlikte toplam 108 taş bulunmaktadır.

Sahte Okey Oyunu Nedir? Hangi Taş Sahte Okeydir?

Peki hangi taş sahtedir ve nasıl bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst rakamı joker yerine geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz taş joker gibi kullanılır. Yani istediğiniz her taşın yanına koyabilirsiniz.

Var olan bir çok oyun sitesi şuan eski teknoloji olarak değerlendirdiğimiz Java ile oynanmaktadır. Bir çok tarayıcı Java desteğiniz kaldırdığı için artık bu tür siteler açılmamaktadır. Html5 canlı okey oyunu sitesi oyunumuz ise istediğiniz tüm tarayıcılardan giriş yapabileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır.

Google Chrome, Mozilla FireFox, Opera, Explorer Edge gibi daha ismini yazmadığımız bir çok tarayıcı ile giriş yapabilirsiniz. Modern tarayıcı diye adlandırılan bu tarayıcılar diğerlerine göre daha hızlı çalışır. Android ve iphone gibi telefonlarınızdan oyun oynaya bileceğinizi biliyor muydunuz? Artık bilgisayar yerine cep telefonlarınızdan oynayabileceğinizi öğrendiğinize göre salonlarını denemelisiniz. İsterseniz oyun oynayın. Sıkıldıysanız sohbet edin! Bu oyun sadece bir oyun değildir. Çoğumuzun eğlence için yaptığı bir Aktivite’dir. En iyi arkadaşlarımızı seçtiğimiz bu oyunda ki heyecan bir başka.
Ücretsiz Okey Oyna

En kaliteli ve tamamen ücretsiz olarak sunulan okey oynama fırsatlarından yararlanmak tamamen sizin elinizdedir. Başka bir yerde bulamayacağınız sıcak ve samimi sohbet ortamı ile ücretsiz okey oynarken alacağınız keyfi en üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Bu oyunlarda yüksek puanlar kazanarak Türkiye’nin en popüler ücretsiz okey sitesinde en fazla puanı almış okey oyuncu olma başarısına sahip olabilirsiniz. Bu tür keyfi arttıran tüm detaylar profesyonel bir şekilde düşünülerek gerçek kişilerin giriş yaptığı ücretsiz okey oyna sitemizden sunulmaktadır.

Gece ya da gündüz fark etmeksizin internet üzerinden dilediğiniz zaman ücretsiz okey oynamak istediğinizde yapmanız gerekenler oldukça basittir. Güvenilir alt yapıya sahip ücretsiz okey sitemizde 7/24 aktif bir şekilde hizmet veren çok sayıda online okey odası bulunmaktadır. Bu okey odalarına giriş yaparak siz de başka bir yerde bulamayacağınız ücretsiz okey ortamına adımınızı atabilirsiniz. Bayanlarla birlikte ücretsiz okey oynarken bir yandan da samimi ve kaliteli sohbetler çevirmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Kullanıcılara rahatsızlık vermeden keyifli ortamın bulunduğu ücretsiz okey odalarında her yaştan ve her cinsiyetten internet kullanıcısını görmek mümkündür.
Ücretsiz Okey-Net.com a Giriş

Ücretsiz okeye giriş ile okey oynarken okey seviyeleri konusunda endişeli olmanıza gerek kalmıyor. Çünkü ücretsiz okeye giriş her seviyeden insana hizmet ediyor. İster profesyonel bir oyuncu olun isterseniz de daha önce hiç okey oynamayan biri, hiç fark etmiyor. Merak etmeyin ücretsiz okeye giriş için usta bir okey oyuncusu olmanız şart değil. Ücretsiz okeye girişten farklı olarak bulunduğunuz seviyede okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Eğer kendi seviyenizden oyuncular ile oynamazsanız bu durum can sıkıcı olabilir. Çünkü okeyi çok iyi bilen bir insanla okey oynarsanız ve okey bilginiz yeterince yoksa, oyunun en başından yenileceğiniz kesin gibidir. Bu nedenle canlı okeye girişin sunduğu geniş yelpazede seviyeler insanların daha keyifli bir şekilde okey oynamasını sağlar. Seviyenizin önemi yok, ücresiz okeye girişe gelip okey oynamaya başlayabilirsiniz.
Canlı Okey Giriş Sitesi

Canlı okey giriş sitesine hızlı ve pratik bir şekilde giriş yapmanın yöntemleri oldukça basittir. Türkiye’nin en popüler canlı okeye giriş sitelerinden biri olan web sitemizde tamamen gerçek kullanıcılar bulunmaktadır. Gerçek kişilerle aynı masaya oturup okey oynarken bir yandan da sohbet muhabbet etmek istiyorsanız gecenin ilerleyen saatlerine kadar canlı okeye giriş sitemizi kullanabilirsiniz.

Canlı okeye giriş odalarında sohbet ederek yeni dostluklar ve sanal arkadaşlıklar da edinebilirsiniz. Her geçen gün giderek artan müşteri kitlesi ile öne çıkan web sitemizde gerçek kişiler ile internet üzerinden canlı okey giriş sitesinde oynamak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. En çok tercih edilen bu odalarda okey oyuna giriş yapabilmek için kullanıcı adını yazmanız yeterlidir.
Canlı Okey-Net.com a Giriş

Canlı okeye giriş kalitesinde olan okesalonlarına giriş yapmak ve okey oynamaya başlamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmediğini biliyor musunuz? Evet yanlış duymadınız. Canlı okeye giriş tamamen bedava bir sitedir.

Üye girişini bir iki dakika içinde tamamlayabilir, canlı okeye giriş yapıp oynamaya başlayabilirsiniz. okey-net ile canlı okeye giriş büyük bir keyiftir. Ortamın kalitesini, oyunların keyfini başka bir okey salonunda bulmanız söz konusu bile değildir!

Canlı okeye giriş sitesi gibi bir ortamda okey keyfi yaparken keyfinizi ikiye katlayan bir durum var. O da canlı okeye giriş sitesinde okey sıralamanızı bilmenizdir. Canlı okeye giriş yaparken diğer oyunculara kıyasla ne kadar iyi olduğunuzu bilmeniz hakkınızdır. Bunun için de her hafta özel olarak başarı listesi hazırlanmaktadır.

Başarı listesinde yer aldığınız zaman, üst sıralarda yer alan kişiler için ödüller vardır. Başarı listesinde üst sıralarda yer alarak Canlı okeye girişte adınızı yazdırmak isterseniz mümkün olduğu kadar çok okey oynayın ve oyunlarınızda kazanın. Bu şekilde listede üst sıralarda yer almayı garanti edebilirsiniz.
Canlı Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Canlı okey oyunu oyna, Türk insanının en sevdiği oyunların başında gelen bu oyunu her dönemde sevilerek oynamış ve popülerliğini sürdürmüş bir oyundur.

Bilindiği her çağda bu denli popüler olmayı başarmış olan bu oyun günümüzde de milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan, farklı internet siteleri tarafından üyelerine sunulmaktadır.

Her zaman daha eğlenceli ve iyi bir oyun isteyen kullanıcıların bu noktada tercih ettiği en biline ve iyi internet sitesi ise, bu sitesidir.
Mobil Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Real okey oyna, bu sitede yer alan oyun seçenekleri arasından seçim yapan üyeler istedikleri masalara oturma imkanı elde ederek oyuna hemen başlayabilirler.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere hizmet vermektedir. Sitemiz sayesinde tüm oyuncular yeni kişiler ile tanışabilmek ve iyi dostluklar da ayrıca kurabilmektedir. Sağlam bir alt yapı hizmeti bulunan web sitemiz. Her an ulaşılabilir müşteri temsilcileri ve kolay kullanıma sahip site olma özelliği ile aranan her oyunun rahatlıkla bulunabildiği bir site özelliğindedir.
Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Real okey oyunu mobil, site tercihi yapacak olan kişilerin ilk tercihi uzun süredir kaliteli ve kesilmeyen hizmeti ile göz dolduran bir oyun sitesi olmalıdır. Binlerce oyunun bir arada bulunduğu bu sitede oyunların her türde olanına yer verilmiştir. Her yaşa ve her zevke uygun olan oyunlar içinden kendine uygun olanı ya da istediği oyunu seçen üyeler çok kısa süre içinde istedikleri oyun masasına oturarak oyunun keyfini çıkartabiliyor.
Real Okey Oyna Siteleri

Rummy oyunu meraklıları için çok güzel bir oyun sitesi olan web sitemiz. Canlı okey oyunu salonları için tasarlanmış html5 yani cep telefonundan (akıllı telefon), tablet ve masaüstü bilgisayarlarınızdan rahatça giriş yapabileceğiniz bir oyun sitesi.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna sitesi siz değerli kullanıcılarımız için her zaman güncellenmektedir.

Okey oyna için en iyi online alternatiflerden olan adresimiz uzun zamandan beri ara vermeden hizmet sunumu yapmaktadır. Üstelik sitemiz içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz güncellemeler sayesinde artık donma gibi problemler olmama garantisi ile oyun katılımı sağlamanız mümkündür.

Bu sayede internet üzerinden oynamaktan maksimum keyif almanız mümkün olacaktır. Görüntü kalitesi sayesinde gerçek oyundan hiçbir farklı kalmayan canlı okey oyunu salonları daha pratik bir kullanım avantajını da beraberinde getirmektedir.

Üstelik online şekilde oyun katılımı sağlayacağınız için herhangi bir şekilde önyargılarla uğraşmak zorunda kalma ihtimaliniz de bulunmamaktadır.

Ayrıca kontrolleri yetkililer tarafından yapılan sohbet odalarında küfürden uzak, seviyeli oyun arkadaşları bulunması da mümkündür. Bunun için sohbetli oyun odalarında bulunan masaları tercih etmek gerekmektedir. Sadece oyuna odaklanmak isteyen bireylerin sohbet ayarlarından mesaj bölümlerini kapatmaları da olanaklar arasında yerini almıştır. Aynı şekilde sayılı oynarken radyo gibi ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır.

Bu sayede oyunlardan alınan keyif miktarları maksimuma çıkarılmaktadır.
En Kalabalık Okey Oyunu Siteleri

Bilgisayara karşı kalabalık okey sitesi, özellikle internet bulunmadığı zamanlarda pek çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak internet oynamanın daha çok sevildiği bir gerçektir.

İnternetten canlı okey oyna için oyunun kurallarını ve temel internet kullanımını bilmek yeterlidir. Siteler, üye olma şartı aramaksızın oyun deneyimi elde edilme şansı tanımaktadır. Fakat 2 kişilik de diğer seçenekleri deneyimleri ile de üyelik yaptırmak her daim avantajlıdır. Çünkü bu sayede oyun neticesinde kazanılan puanlar hesaplara anında eklenmektedir.

Normal okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini artırmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş için zaman aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede normal oyun için gecenin ilerleyen saatleri de sabah erken zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Nasıl Oynanır?

Canlı okey oyna için öncesinde belli hazırlıkların yapılması gerekmektedir. Çünkü oyun internet üzerinden indirilerek işe başlanmalıdır. Üstelik indirme işlemleri mobil cihazlara da bilgisayarlara da kolaylıkla yapılabilmektedir. Parasız oynamak olarak da bilinen indirmeler ücrete tabii tutulmamaktadır. Oyunların kurulumunun yapılmasının ardından internet olmadığı zamanlarda da giriş yapılma şansı doğmaktadır. Üstelik internet erişimi sağlandığında yenilenen bilgileri profillere otomatik bir şekilde aktarılmaktadır.

Bunun yanı sıra vip oynama sistemleri de çevrimdışı oynarken çalışmaktadır. Oyunlarda kazanmak ihtimalini artırmak da kullanıcıların elindedir. Okey oyunu taktiklerinin kullanımı kazanma ihtimalini her daim artırmaktadır. Ayrıca taktikler 3 kişilik oynama gibi çoklu oyunlarda da kendini göstermektedir. Okey Oyunu Oynamak İstiyorum!

Bedava okey oyunu oynamak internet sayesinde mümkün. Masaüstü okey oyunu sistemlerinden tüm olanaklar artık ücret ödemek zorunda kalınmadan kullanılabiliyor. Aynı şekilde sistemli oynamaktan da para talepleri yapılmıyor. Bu sayede hayat pahalılığının arttığı şu günlerde okey salonları siteleri düşüncesi ile belli maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan keyifli zaman geçirilebiliyor.

Üstelik gezginler oyna ile ücretsiz keyfi her yere taşınabiliyor. Çünkü kral okey oyna olanakları mobil cihazlarda da sorunsuz olarak çalışıyor. Online Real (Gerçek, Reel) Okey Oyunu Siteleri

4 kişilik oynamak için gerçek hayatta kişi sayısının tamamlanması için uzun süre beklenmesi gerekmektedir. Ancak internetteki salonları, her daim kullanıcılarını beklemektedir. Bu sayede saat fark etmeksizin sahte oynayarak eğlenmek mümkündür. Üstelik internetten renkli oynamanın yeni insanlarla tanışma gibi bir avantajı daha vardır. Bu sayede süper oynarken bir yandan da sosyalleşmek şansı elde edilmektedir. İnternet hızlı okey siteleri konusunda da artı sağlamaktadır.

Seri oyunlar sayesinde zaman kaybı yaşamaksızın profesyonel kimselerle aynı masalarda oyun katılımı sağlanabilmektedir. Şeker gibi odalarda keyifli muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi de çevrimiçi sistem avantajlarındandır. Ayrıca radyolarda oyuncuların özel olarak istek parça talep etmeleri de imkanlar dahilindedir. Tavla, batak gibi oyunların yanı sıra masa oyunları içerisinde yer alan okey oyunu ile ilgili kendinizi geliştirmek ve yeni taktikleri kazanmak isterseniz, bu konuda sizlere hizmet verecek olan çok fazla sayıda siteyi bulmanız mümkün olacaktır.

Çoklu kullanıcılarla birlikte oynayabileceğiniz bu oyun sayesinde vaktinizin eğlenceli bir şekilde geçeceğinden emin olacaksınız. Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu keyfi yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu pek çok imkan bulunmaktadır. İşlerinizi kolaylaştırmak amacıyla otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile daha da eğlenmenizi sağlayacak olan adresleri hemen ziyaret edebilirsiniz. Üyeliğinizi başlattığınız andan itibaren sizinle birlikte aynı oyunu oynayarak keyfini çıkarmak isteyen kişilerle sohbet halinde olabilir, eşli veya tekli masalarda bu eşsiz dakikaları yaşayabilirsiniz.
Mobil Okey Oyna & Mobil Okey Oyunu Salonları

Son dönemlerin olmazsa olmazlarından birisi mobil oyun uygulamalarıdır. Bunlar arasında yer alan oyunlardan birisi olarak okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar sayesinde rahat edebilirsiniz. Sizleri de bu keyifli dakikaları yaşamaya davet eden okey siteleri arasında güvenilir ve ücretsiz olan adresleri seçebilirsiniz. Böylelikle internet üzerinden telefonlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz uygulamalara sahip olabilir ve kalıcı dostlukları böylelikle kurabilirsiniz.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına dikkat etmeli, diğer oyuncuların attığı taşları kontrol etmeli ve daha fazla kazanmak için taktik geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz. Oturduğunuz yerden günün her saatinde eğlenmek amacıyla masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar arasında yer alan okey salonları ile ilgili tüm erişimi sitelerimizden sağlayabilirsiniz. Bu sayede isterseniz çoklu giriş imkanını bularak, isterseniz de popüler salonlardaki masalarda okeyi oynamanın tadına varabilirsiniz. Daha önce bu oyunu oynamayanlara dahi sorunsuz bir şekilde öğrenme imkanı veren adreslerimizdeki içerikler sayesinde kolayca istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Çevrim içi pek çok oyuncuyla aynı anda bu keyfi yaşamanıza olanak veren sitelerimizden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.
Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlayan kişinin ise 15 taşla başladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına dikkat etmeleri gerekmektedir. Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder kişilik masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına hemen dahil olabilirsiniz. Istakanızın üzerindeki tüm taşların dizili olması halinde, boşta kalan tek bir taşı masaya bırakmanız durumunda oyun sona erecektir. Bu sırada yan oyuncunun size atacağı taşları da takip etmeniz son derece önemlidir.

Her ne kadar şansa dayalı bir oyun olduğunu düşünseniz de, kullanacağınız taktiklerin önemli olduğunu göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Diğer oyuncuların attığı taşları da takip ederek, elinizdeki gelme ihtimali olan veya olmayan taşlara göre oyununuzu sürdürmeli ve elinize göre serilerinizi devam ettirmelisiniz. Okey oyna ve öğrenmenin yollarını arıyorsanız, hemen adreslerimize gelebilirsiniz.
Klasik Reel Oyun Keyfi

İnternet üzerinden oyun oynayabileceğiniz eğlenceli bir site olan ve canlı reel okey odaları ile sizlere okey oyunun keyfini yaşatan bir site olan okeyy.net sitesi tek kişilik okey, eşli okey, dul okey, klasik okey, yüzbir okey, zynga okey gibi çok fazla oyun türünü sizlere sunuyor. Okey oyna isteyen her kesimden ve her yaştan insana hizmet veren bir oyun sitesi olan okeyy.net sitesi bayanlara özel okey odalarına sahip özel bir site olma özelliğine sahip.

Okey oyna sizi rahatsız edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda sadece hanımlar yer alıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. İsteğinize bağlı olarak diğer oyun odalarına girerek okey oyna.
Tek Kişilik Okey Oyunu Salonları

Oyun sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu tek başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Oyun sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu yarım bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen tek kişilik oyunu, 3 tane bot ile birlikte oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım bırakıp gidemediği bir oyun türüdür. Tek kişilik okey salonları oyunu ile birlikte 2 ve 4 kişilik oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu oyun türlerinde oyunu yarım bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı kadar ceza verilmektedir. okey-net sitesi keyifle oyun oynayabilmeniz için sizlere alternatif oyun imkanları sağlamıştır.

Siteye tıkladığınızda okey salonları oyununa başlamak için bir giriş ekranı açılacaktır. Yeni oyuncuların oynayabilmeleri için önce bir hesap açmaları gerekir. Adınızı, e-posta adresinizi girin ve bir şifre seçin. Zaten hesabı olan oyuncular oyuna girmek için e-posta ve şifreleri ile giriş yapabilirler.
Lobi ve Masaya Katılmak

Giriş yaptıktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut tüm tabloların bir listesi bulunmaktadır. Seçilen masaya giriş yapın. Seçilen tablo şimdi yeni bir sekmede açılacaktır. Ekranın altında sekmeler görülebilir, oyundaki tüm ekranlar arasında kolayca geçiş yapılabilmesini sağlar.
Okey Oyunu Oynamak

Bir masaya katıldıktan sonra, şimdi okey oyna ekranındasınız. Sol üstte oynadığınız oyunun bir özetini görebilirsiniz. Alt kısımda masa seçeneklerini değiştirme, oturma ve masadan ayrılma düğmeleri yer almaktadır. Ortada oyundaki diğer oyuncuları ve tur bilgilerini görebilirsiniz. Sağ üstte, masadaki diğer oyuncularla sohbet edebileceğiniz bir sohbet kutusu bulunmaktadır.

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan oyun rafınızla birlikte oyun masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 tarafına oturur. Oyunu oynamak için kullanılan düğmeler oyun rafının her iki tarafındadır. Sıra ve atma düğmeleri rafın sağında yer alır. Bir taşı tahtanızdan atmak için, atma yığının üzerine de sürükleyip bırakabilirsiniz.

Rafınızda kümeler oluşturmak için döşemeleri birbirlerine doğru sırayla yaklaştırın veya fareyi gruplamak istediğiniz döşemelerin üzerine sürükleyin. Döşemelerin üstündeki çubuk, setlerin her birinin ne olduğunu gösterir. Bir oyuncunun takımlarını masaya koymasının birkaç yolu vardır. Tümünü düzenleme düğmesi ile oluşturduğunuz tüm setleri masaya otomatik olarak yerleştirirsiniz.

Bir seti masaya tek tek yerleştirmek için bir seti sürükleyip bırakabilir veya set çubuğunun solundaki oku tıklatabilirsiniz. Bir hata yaparsanız, masaya koyduğunuz setleri veya taşları geri almak için geri al düğmesini kullanabilirsiniz.

Türk oyunları arasında okey oyna oldukça popülerdir. Oyun, 106 taş setiyle oynanır. Karoların yüzleri 1’den 13’e kadar numaralandırılmış ve sayıları 4 farklı renkte basılmıştır. Renkler kullanılan salonlarına göre değişmekle birlikte her sayıda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, iki sarı, iki mavi ve iki siyah. Ayrıca, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir. Okey siteleri, kurallarında, çok sayıda değişken vardır. Salonları değişkene bağlı olarak farklı miktarlarda oyuncularla oynanabilir.
Sanal Okey-Net.com a Giriş

Kolay, hızlı ve eğlenceli sanal okeye giriş adresi okey-net okey salonu. Artık ödüllü okey turnuvasına katılmak ve sanal okeye giriş yapmak için günün belli bir saatinde sistemde aktif olmak zorunda değilsiniz. okey-net.com ile kolay, hızlı ve eğlenceli sanal okeye girişin herhangi bir zaman sınırlaması bulunmuyor. okey-net.com üyelerinin her saatte ve her mekanda sanal okeye giriş yapmasını sağlıyor. Sistemde kayıtlı olan çok sayıda üye, günün farklı saatlerinde aktif bulunuyor.


Yani sanal okeye giriş için isterseniz gecenin 3’ünü isterseniz de sabahın 6’sını tercih edebilirsiniz. Ne zaman ve nereden sanal okeye gireceğiniz tamamen sizin tercihinizdir. okey-net.com’in sahip olduğu kullanıcı dostu ara yüzü ve site tasarımı sayesinde sanal okeye giriş yaparken zorlanmayacaksınız. Tasarım her yaştan insanın rahatlıkla hızlı bir şekilde okey oynaması için düşünülmüştür. Eğlenmenin keyfini okey-net.com ile çıkarmak için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Sisteme üye olarak telefondan okey oynamak tamamen ücretsizdir!
Yeni Açılan Mobil Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Bir oyun sitesi olarak yeni açılan mobil okey oyunu oyna siteleri ve salonları konusunda aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başta genel salonlarımız olmak üzere kiralık olan salonlarımızda ya da diğerlerinde oyun katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz..


Bu kapsamda hizmetlerimizden yararlanabilmek için üyeliğinizi adresimize tanımanız yeterli olmaktadır. Sitemizdeki üyelik işlemleri ana sayfamız üzerinden gerçekleştirilmektedir. Üyeliğiniz de politikalarımız gereğince detaylı kişisel bilgi paylaşımı yapmanıza da gerek yoktur. Böylece mahremiyetiniz üyelik işlemleri süresi boyunca da kolaylıkla sağlanabilmektedir. Üstelik oyun katılımı yapmak istemediğinizde sitemize üye girişi yapmayarak hesabınızı sildirebilirsiniz. Bu işlem için on dört gün boyunca mobil cihazlarından ve bilgisayarlardan adresimize giriş yapmamanız gerekmektedir..
Sosyal Medyada Takip Edin
 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst