Okey Sitesi Okeyine Okey Sitesi

Okey Sitesi, Okey Sitesi oyna, Okey Sitesi canlı, Okey Sitesi sohbetli, Okey Sitesi mobil, Okey Sitesi çanak, Okey Sitesi 101
✔️🔱Salon
okeyine

sitenitanit

Level 1
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Ocak 2023
Mesajlar
7
Tepki
0
okeyine.png


Hemen hemen tüm İnternet tarayıcıları artık html5 adı verilen yeni bir web sitesi şablonu standardını destekler. Artık HTML5 ile eski tip java ya da flash içeriğini kullanmanız gerekmediğinden, tarayıcılar bu eski teknolojileri kaldırmış ve bunların yerine html5 standardını koymuştur. Okeyine.com olarak sizler için kendi mobil okey platformumuzu hazırladık, bu yeni teknolojiler ile tarayıcınıza eklenti ya da program yüklemenize gerek kalmıyor. Eski java oyunları ya da flash oyunlar artık yeni çıkan tarayıcılarla çalışmazlar. En güzel okey sitesi olarak biz de teknolojiye ayak uyduruyor ve sistemimizi sizler için yeni teknolojiye göre tasarlıyoruz.

İyi bir mobil okey sitesi olarak hızla gelişmeye devam ediyoruz. Bilgisayarınızdan, cep telefonunuzdan, tabletinizden, akıllı TV'nizden ya da başka herhangi bir mobil cihazdan - kısacası internete bağlanabilen HTML5 özellikli herhangi bir cihazdan mobil okey oynayabilirsiniz. Portalımızda mobil okey oyunlarını eski teknoloji kullanmadan ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Sitemizde bulunan oyunlar, telefonunuz yan ya da düz olmak üzere iki farklı şekilde oynanabilir. Responsive tasarımı sayesinde sistem içeriği otomatik olarak ekrana uyarlar. Masa ve kullanıcı listelerinde herhangi bir kayma ya da tasarım hatası olmadığı için sizlere Okeyine üzerinden en kaliteli içeriği sağlıyoruz. Altyapımız, daha düşük ekran çözünürlüklerinde görüntülenen içeriğin önemini otomatik olarak sıralar. Arkadaşlarınızla sistemimizde oyun oynarken sıkılmadan eğlenebilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst