Okey Sitesi Tanıtım Kuralları

✔️🔱Salon

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102

Okey Sitesi Tanıtım Kuralları, farklı web siteleri veya forumlar arasında değişebilir. Ancak, genel olarak benzer kurallar vardır ve bu kurallar aşağıdakileri içerebilir:
  1. Reklam kuralları: Okey sitesi tanıtımları, sadece belirli bir bölümde yapılabilir ve forumun genelinde spam yapmak yasaktır.
  2. Oyun Hakkında Bilgiler: Okey oyununun kuralları, oyunun nasıl oynanacağı, oyunun tarihçesi, oyunun popülerliği ve diğer ayrıntıların verilmesi gerekebilir.
  3. Site Kuralları: Tanıtım yapılan okey sitesinin kuralları açık bir şekilde belirtilmelidir. Bu, site içi davranışların yanı sıra, siteye üyelik koşullarını, ödeme seçeneklerini ve sunulan diğer hizmetleri içerebilir.
  4. Kalite Kontrolü: Site tanıtımları, forum veya web sitesi yöneticileri tarafından kalite kontrolünden geçirilebilir ve yeterli olmayan tanıtımlar reddedilebilir.
  5. Geri Bildirim: Kullanıcıların site hakkındaki geri bildirimlerinin kabul edilebilmesi için forum veya web sitesi yöneticileri tarafından bir geri bildirim bölümü oluşturulabilir.
  6. Yasal Kurallar: Site tanıtımlarında herhangi bir yasa dışı faaliyetin teşvik edilmesine veya desteklenmesine izin verilmeyeceği, bu faaliyetler arasında çocuk istismarı, uyuşturucu kullanımı, telif hakkı ihlalleri ve diğer yasadışı eylemler yer alabilir.
  7. Moderasyon Kuralları: Forum veya web sitesi yöneticilerinin topluluk kurallarına uyulmasını sağlama ve kurallara uyulmadığında gerekli yaptırımları uygulama yetkisi olduğu belirtilen kurallar.
Özetle, herhangi bir Okey Sitesi tanıtımının forum veya web sitesinin kurallarına uygun olması ve yasa dışı faaliyetlerin teşvik edilmesine veya desteklenmesine izin verilmemesi gerekiyor. Ayrıca, tanıtım yapılan sitenin kuralları, okey oyununun kuralları ve site hizmetleri hakkında yeterli bilgi verilmelidir.

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap