Okey Oyunu`na Nasıl Başladınız

✔️🔱Salon
Okey Oyunu

^LoST

Level 1
Üye
Tepki
9

Okey Oyunu`na Nasıl Başladınız​

Merhaba Konu Başlığı açılmamış Ben açayım dedim😇

Benim Realokey İlk Okey sitem Birgün evde otururken Okey oynamak istedim. 4 sene Önce googlede aramalarda bir reklam gördüm Okey Oyna yazmıştım googleye ilk sırada Realokey adresi vardı Kayıt oldum katıldım Çok Hoşuma gitti o zamanlar çok az kişi vardı bu gün doldu taştı emeği gecen site sorumlularına teşekür ediyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Merhaba Ben realokey.com Kurucusu aslında RauL ama forum Nickim KraL Bende okeye nasıl başladım Sizlere anlatayım.
Bundan 5 sene Önce Bolu ya arkadaşlarımın yanına gitmiştim. Okeysitesi kurulumu yapan arkadaşlar bunlar ama amacım okey sitesi ws değildi aklıma böyle birşey yoktu. Arkadaşların Ofisinde otururken Biryandanda Skype de ortağımla sohbet ediyorduk.
Ortağım Namı değer KARTAL bey. Abi dedi Skype de sohbet edeceğimize bir sohbet sitesi kuralım ws bu konuşmaları yapıyorduk Neyse bu konuşmalardan sonra Boludaki arkadaşlarımla gezdik eğlendik gece Erkan arkadaşın evinde kaldım.
Bakdım bir sohbet sitesü türü birşeyle ugraşıyor. Bu ne dedim erkan Okey sitesi dedi ama okeyden Çok konuşma alanında sohbet Dönüyor. Merak ettim kayıt oldum bakdım erkan in nicki en tepede ErkanS birde kız arkadaşı vardı altında Whisky meraknları cennet olsun Veleddalin amin:p
Ve okey sitesi Çok hoşuma gitti amaçım sohbet sitesi kurmaktı ama burada hem sohbet vardı hem okey Cazip geldi ortagım KARTAL ilede konuyu görüştüm onayını aldım Artık okey sitesini Kurdurtmak kaldı geriye. O gece bitti ertesi günü Ofise gittik. isim bulduk realokey kurulumu okeyy.net in ilk sahibi ErkanS 4x4 olarak bize kurdu ve teslim etti aynı gün. Biz okey sitesini okey sitelerinde oynayarak degil çevremiz olmadan KARTAL ile ikimiz kurduk inanın okey oynayacak kımsemiz yoktu :D Hani çogu kişi çevresi için açar kız arkadaşı için açar bu tür sistemleri....... bizim böyle bir tutkumuz olmadı. baktık Kullanıcımız yok. ilk 3 ay Adwors reklamı aldık Konu sahibi ^LoST da zaten Reklamdan gelmiş :D Salonumuzun demir başı gibi birşeyi zaten ilk günlerden bugünlere kadar herzaman yanımızda oldu bizi bırakmadı teşekür ediyorum açtıgı konu başlığı inşallah tutar.

Son düzenleme:

ASEL

Level 1
Üye
Tepki
17
Bende iki yıl önce evde otururken canım sıkılmıştı telefonu elime aldım bir Okey sitesine girmiştim (çevremde bı kaç arkadaş vardı bu sitelere girip oynayan) bende bakım dedim ve 7 ay boyunca o sitede kaldım ozamanlar diyordum burası benim ilk ve son yerim olcak sonra sanal benim için biter diye düşünmüştüm takiii bı arkadaşım bana burayı realokey i söyleyene kadar. Buraya geldim çok kalabalık gelmişti bana nasıl alisabilirim kimseyi tanımıyorum derken üzerinden 8 ay geçti ve ben hâlâ burdayım çok güzel insanlar tanıdım güzel arkadaşlıklar edindim iyiki burdayım ve iyiki sizleri tanıdım burda olmaktan çok mutluyum... Heee bu arada çok fena alışkanlık yaptı burası bana 🙈

InFlames

Level 1
Üye
Tepki
9
Öncelikle Merhaba Baktim Herkes Anlatiyor Bende Anlatayım Dedim Okey'e Nasıl Bașladığımı Küçük Yașlarda Bașladim 16-17 Yașlarında Falandım Ablam Hep Okey Oynardı Facebook da Bende Baka Baka Öğrendim Nasıl Oynanıyor

Falan Küçükken Ne Görürsen Onu Yaparsın İște :) Neyse Bende Bir Kaç Defa Girip Oynadim Bu Facebook daki OKeyden Geçmiș Zaman Hatırlamıyorum Sitenin İsmini Ki Zaten Bi Süreden Sonra Kapandı Șuan Yok War mı Sonradan Açtılar mı Bilmiyorum Açsalarda Bİșey Farketmez Ailemi Bırakıp Gidecek Değilim :) Bi Süre Oynadım Bu Facebook da Ara Werdim Bi Ara Sonra Bigün Canım Sıkıldı Baya da Okey Oynamamıștım Bi Okey Oynayayım Dedim Facebooktan Arıyorum Site Yok Dedim Kapandı mı Falan Tabi Baya Bi Süre Geçmiș Üstünden Seni Mi Bekliycekler ahahahah Neyse :) Googleye Online Canlı Okey Yazdım İlk RealOkey.com Çıktı Karșıma (Hep Zirwede we Dillerdeyiz Zaten ;)) Girdim Neyse O Zamanlar Tabi Hiç Bișey Bilmiyorum Kaç Kiși War Kimler Yetkili Ben Herkesi Normal Usher Sanıyorum ahahah ilk zamanlar Buranin Eskileriyle Oynuyomușum Haberim Yok Ne Bilim :) Herșeyden Bi Haber Ben :) O zamanlar Nickim karakzz idi Biraz Ara Werdim Sonra AKtif Değildim Bi Kaç Ay Sonra Aktif Oldum Nickimi KaRaKıZ Olarak Düzenledik MaSaL'ım Sağolsun Șuan Tabi Kimin Ne Olduğunu Biliyoruz Taniyoruz Zehir Gibiyiz :):):) Çok Uzattim We Uzun Yazıları Okumam Ben Fazla Belki Sizde Öylesinizdir Diyerek KOnuyu Bitireyim Artık 3 Senedir RealOkeydeyim we OLmayada Dewam Edicem Herșeyden Önemlisi Aile Gibiyiz Bașka Siteleri Bilmem Burayı Açan Bize Sunan Bașta KraL KARTAL we Samimiyetinden Șüphe Etmediğim Tüm Yetkililerine Teșekkür Ederim we Bu Konuya Deyinen ^LoST u da Unutmayalım Teșekkürler ;) İyiki Warsınız Emeğinizin Karșılığını Görmeniz Dileği İle Hoș'Kalın RealOkey.com da Kalın...;)

Son düzenleme:

MaSaL

Moderator
Moderatör
Tepki
25
Merhaba lostum guzel bı konuyu actıgın ıcın tşkler bende okeye nasıl basladım onu anlatayım aslında okeyi pek seven bırı değilim benım favori oyunum 101 cansıkıntısından facebook ta 101 ve canak okey oynardım ama canakta cip denılen şeye fazla para kaptırmaya baslayınca sanalda canlı okey arayısında ılk karşıma cıkan REALOKEY sayfasını tıkladım ve uye oldum ne masa acmasını nede sohpetın nereye yazıldıgını bılmeden, ögrenmem 2 3 gun falan surdü acık masalara gırıp oyun oynuyordum. Ben gırdıkten 1 yada 2 hafta sonra turnuva düzenlencegını gördüm bı sansımı deneyım dedım ıyıkıde denemısim ödülü marmarıste tatıldı 2 gundu sanırım ve 1.oldumm ama ben o ara zaten cesmede tatıldeydım tatıl yerıne admın olmak ıstedım.O zaman admın olmak bu kadar kolay değildi :) Ogun bugündür acısıyla tatlısıyla 4 senedır okeyde sanalın tek nezıh, samımı ,saygılı ,adil amacı sadece uyelerinin güzel vakıt gecırmesı icin kendını devamlı yenılıyen hertürlü güzel ımkanı uyelerıne sunan bi ortamda olmaktan cok mutluyum...teşekkürler RAUL&KARTAL

Moderatörün son düzenlenenleri:

``NeFeS

Level 1
Üye
Tepki
6
Merhaba bu konuyu actın tskler lostum bende nasıl basladigimi anlatayım 3 yıl once katıldım real okeye canim sıkılıyordu arkadaşimda takıldıgim bir okeysitesi var gel oraya diyince bende geldim ara verdigim zamanlarda olmustu iyiki gelmisim diyebilirim çok güzel dostluklar arkadasliklarin oldugu nezih bir yer güzel arkadasliklar dostluklar edindim aile gibi olduk bundan sonrada burda olmaya devam edecem burda olmak bana mutluluk veriyor teşekkürler RAUL abimm

özlem

Level 1
Üye
Tepki
20
Real Okey Ailesi biz her gece bunu konuşsakta eskileri yadedip gülsekte nasıl buralara geldiğimiz birde burda anlatim benım de ilk okey sitem burası ilkler benim hep vaz geçilmezimdir burayı eşim buldu canım sıkılmasın takilim diye ilk buranın reklamı çıkmıştı kayıt yaptı ne nasıl gold nasıl olunur renk ne slm nerden alınır verılır hiç bilmezdim oyun oynarsak oo Masalda bazen dile getirir bana karşı ilk düşncelerini biraz zaman geçtikten sonra turnuvalar vardı bende katilim dedim ucunda tatil olmasada anlamadığım bi yetki vardı öylesine bi heycandı yani ikinci oldum 1 aylık bi adminlik verdi kral bana kulandımı hiç hayır çünkü ne nerde işe yarar bilemiyodum ☺️ tam öğrencem derken zaten yetkim gitmiştiii bi zaman sonra zaten kral kendi yetki verdi çokta mutlu olmuştum 🤗 benimde burda 4 cü senem ve burayı çok seviyorum dosluklarını olduğu bi yer olmuştu artık masa lım❤️ ilk gözağrımdı sanal demeyin burdada güzel dosluklar kuruluyo sadece burdaki sohbetlerde değil çoğu arkadaşlarla dışarda da görüşüyoruz yani burası farklı burası kaliteli böyle bi imaknı bize verdiği için KRAL la KARTAL la teşekür ederim ve bilmediğim emeği geçen herkese umarı hep bi arada kalırız iyki varsınız.REAL OKEY çünkü biz bir👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap