okey-net.com Okey Blogu Okey Net

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
963
Tepki
102
Konum
Ara BuL
okey net ile birlikte okey severler istedikleri okey türüne birkaç tık ile erişim sağlamak hakkını elde etmişledir. Bu sayede sadece oyunlara katılan oyuncu sayısı değil oyunlardan elde edilen eğlence oranlarında da ciddi bir artış meydana geldiği bilinmektedir. Ayrıca okey gibi masa oyunlarına interneti aracı kılarak giriş yapmanın artıları yadsınamamaktadır. Çünkü ülkemizde özellikle kadınlara karşı farklı bir bakış vardır. Pek çok kadın okey sevdiği halde kafelere gidip oynayamamaktadır. Bu gibi nedenler yüzünden kendilerini oyundan mahrum bırakan kadın erkek fark etmeksizin herkes internet ile aradıkları sonuçları elde edebilmişlerdir.

Online olarak gelişim gösteren sektörler daima değişim içerisindedir. okey net okey oyna sistemi de bu neden yüzünden seneden seneye hata aydan aya değişebilmektedir. Sistem özellikle son zamanlarda gelen eklentiler kapsamında oyun severler rahat etmişlerdir. Çünkü artık akıllı cep telefonlarından ya da tablet bilgisayarlardan donma gibi sıkıntılar yaşanmadan oyuna giriş yapılabilmektedir. Üstelik oyun girişlerinde yeni üyelik hesaplarının alınmasına da gerek yoktur.

okey net Okey Kuralları
Oyuncular için artıları çoktur. Bu neden yüzünden oyuna giriş oranları bir hayli yüksektir. okey net okey nasıl oynanır içeriklerinin sıklıkla araştırılması da oyunun popüler olduğunu göstermektedir. Bireyler kullandıkları herhangi bir internet tarayıcısı ile oyuna bağlantı kurabilmektedir. Kurulan bağlantılar kapsamında doğrudan misafir ya da üye girişinin yapılması gerekmektedir. Sonraki adımda ise oyunculardan bir oda ve masa tercih etmeleri istenmektedir. Bu aşamada bireyler kendilerine ait olan masa açma seçeneğini de kullanmaktadır. okey net okey oyna kısmına masada oyuncular toplandığında başlamaktadır. Oyunun düz okeyden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Oyuncular 106 adetten oluşan taşları düzenli bir şekilde dizerek eli bitirmeye çalışmaktadır. Zaten hiç bilmeyenlerin bile kolay şekilde öğrenebilmesi için gerekli olan açıklamalar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra oyun esnasında yıldız şekilli taşlar yeni başlayanların kafalarını karıştırabilmektedir. Bu taşlara joker denmektedir. Jokerler ise o el içerisinde okey hangi taş ise onun yerine kullanılmaktadır. Bu sayede okeyin farklı yerlerde kullanılmasından ortaya çıkan eksiklik de giderilmiş olmaktadır.

Gerçek Okey Sitesine Girişi
okey net oyununa giriş yapmak konusunda tereddütleri olan oyuncuların olduğu bilinmektedir. Bu durum ise sistemin teknik altyapı özelliklerinin bilinmemesinden ileri gelmektedir. Öncelikle sitede teknik aksaklıkların yaşanmaması ve hileye başvurulmaması için gereken önlemlerin tamamı alınmış durumdadır. Üstelik sistem belirli aralıklarla güncellenmeye de devam etmektedir. Bundan kaynaklı olarak siteye üye olmanın da üye olarak giriş yapmanın da hiçbir şekilde sakıncası bulunmamaktadır. Oyun severler üye olmaları esnasında zaten birkaç bilgiyi vermeleri neticesinde üyelik formunu doldurmuş olmaktadır. Mail adreslerine gönderilen aktivasyon kodunun üzerine de tıklayan kişilerin üyeli işlemleri tamamen sona ermiş sayılmaktadır.

Oyun sisteminde bahsedilen güncellemeler mobil siteyi de ortaya çıkarmıştır. okey oyna ile mobil alternatiflerden yararlanacak olan kullanıcılar siteye yeniden üye olmaya çalışmaktadır. Fakat daha önce de altı çizildiği üzere iki sistem de altyapı olarak birbirinin aynıdır. Örneğin oyuncuların mobil sitede elde ettikleri bir puan otomatik şekilde bilgisayar girişlerinde de kendini gösterecektir. Bu neden yüzünden sisteme bir kere üye olunması yeterlidir. Fakat misafir girişlerinde verilerin saklanması söz konusu değildir. Bu yüzden oyunu devamlı olarak oynamak isteyenlerin kendilerine özel bir hesap oluşturmaları tavsiye edilmektedir.

okey net Okeyde Taktikler
okey net okey oyna ile kazanmak için işi şansa bırakmak sadece acemi olan oyuncuların tercih ettiği bir yöntemdir. Oyunu profesyonel olarak oynayan kişiler işin içindeki şans unsurunu her daim minimumlara çekmeye çalışmaktadır. Bilindiği üzere oyunda aynı renk grubundan en az üçlü sıralar yapılmaktadır. Ya da oyunculardan aynı rakamlar olmasına karşın farklı renkleri olan taşları toplamaları istemektedir. Yani sistem her daim taşlar üzerine kurulmuştur. Bundan dolayı profesyonel oyuncular taş takibini elden bırakmamaktadır. Örneğin siyah üçlüyü iki kez ortada gören bir oyuncunun bu taşa sahip olma şansı kalmamıştır. Ancak okey çekilmesi halinde siyah üçlü yerine geçecektir. okey net okey taktikler taşları takip ederek yürütülebilmektedir. Özellikle eşli olarak devam ettirilen oyunlarda ise amaç rakibin kazanmamasını garantilemektir. Bu neden yüzünden eşlerden biri takibi taşlarken diğeri ise taş dizilimini tamamlayarak o eli bitirmeye yönelik bir taktik izlemektedir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst