Firma Öğretmen Haber

firma rehberi, yeni açılan firmalar, yeni firma, firma tanıtımı, firmanı tanıt, ücretsiz firma tanıtımı, firma tanıtımları

mebhocam

Level 1
Üye
Katılım
2 Şub 2023
Mesajlar
1
Tepki
0
En Doğru Sitesi

Öğretmenler doğru haber almak için çeşitli arayışlara giriyorlar. Çünkü clickbait yapan o kadar çok site var ki. Öğretmen merak ettiği bir şeyi google’a yazıyor bir sürü büyük site öğretmenin sorusuna cevap vermek yerine öğretmene soruyor. Öğretmenler olarak bu durumdan bunaldıysanız size önerimiz MEB Hocam’ı takip etmeniz.

size daima güncel ve doğru haberler vereceğine söz vermiştir. Sizde öğretmen haberlerini MEB Hocam’dan takip edin yüzbinlerce takipçimiz arasına katılın.

2. Korkusuz Öğretmenlerin Sitesi: MEB Hocam

Özgür öğretmenlerin sesi olmak için yola çıkan MEB Hocam öğretmenlere en doğru ve güncel haberleri sunacağına söz verdi. 2021 yılında açılan öğretmenler sitesi 1 yılda yüzbinlerce okuyucuyla buluşarak rekor kırdı.

Sizde öğretmen olarak özgür arıyorsanız MEB Hocam tam size göre.

Öğretmenlerin Medyadaki Gücü: Siteleri

Öğretmenler medyada kendilerini temsil edecek bir site göremiyor, bulamıyor. haberleri yaptığını iddia eden siteler sarı sendikaların sözcüsü olmuş durumda. Biz de diyoruz ki “Biz öğretmenlerin sözcüsüyüz.”

Bize birilerinin sözcülüğünü kimse yaptıramaz. Öğretmenlerin aleyhinde haber yapmamız mümkün değil. Amacımız öğretmenlerin sorunları daima gündeme getirmek. Bu uğurda siz değerli öğretmenlerimizden destek bekliyoruz.

4. Öğretmenlerin Sözcüsü: MEB Hocam

Öğretmenlerin Sözcüsü MEB Hocam size en doğru ve güncel öğretmen haberlerini sunuyor. Öğretmenlerin sözcüsü olmak için yola MEB Hocam ekibi siz değerli öğretmenlerimizle büyüdü ve büyümeye devam ediyor.

MEB Hocam Kimdir?

MEB Hocam öğretmenlerin itibarını geri isteyen, buna yönelik haberler yapan, daima öğretmenlerin haklarını savunan 5 öğretmenin kurmuş olduğu bir .

Sizleri de aramızda görmek bizlerin gücüne güç katacaktır.

5. Öğretmen Haber İstiyor ama Gerçek ve Doğru Haber

son yıllarda en çok konuşulan meslek grubu. Maalesef en çok konuşulan olmak öğretmenlere haklar getirmiyor. Çünkü öğretmenlere sürekli yanlış maaş manşetleriyle ve az çalışıyorlar şeklinde algı yapılıyor.

Biz öğretmen haber MEB Hocam olarak bu algıyı kırmak, öğretmenlerimizin haklarını savunmak öğretmenlerimizin hak ettiği değeri alması için çabalamak için kurulduk.

Siz değerli öğretmenlerimiz bize güç veriyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst