Site Tanıtımı Office 2021 Lisans ve Windows 11 Lisans Keysepeti.com 'da

Site Tanıtımı, Yeni sitenizi yada hazırda akdif olan bir sitenizi bu bölümde Tanıtabilirsiniz. siteni tanıt, sitetanıtımları
Firma İsmi
Key Sepeti
✔️🔱Site Adresi
https://keysepeti.com
✔️🔱Açılış Tarih
7 Mar 2023
✔️🔱Ülke
Türkiye
✔️🔱Sektör
Bilişim

nullsix

Level 6
Üye
MT2 Üye
Katılım
18 Ağu 2023
Mesajlar
105
Tepki
0
Web Site İsmi : Keysepeti.com

Site Başlığı : Office 2021 Lisans ve Windows 11 Lisans Keysepeti.com 'da

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2021

Site Tanıtımı : Keysepeti.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi, ziyaretçilerine office yazılımlarını ve işletim sistemi yazılımlarını en avantajlı fiyatlarla sunar. Siteye giriş yaparak, ihtiyacınız olan lisans hizmetini bütçenizi zorlamadan sipariş edebilirsiniz.

arıyorsanız, yapmanız gereken tek şey Key Sepeti platformuna bağlanmak olmalıdır. Key Sepeti sayesinde, lisanslı Windows 11 işletim sistemine sahip olmanın keyfine varabileceksiniz.

Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemi lisansları, keysepeti.com içerisinde satışa sunulmuştur. Arzu ettiğiniz işletim sistemi için lisans hizmetini tek tuşla almanız mümkün olabilecektir.

Bilgisayarlarımızın olmazsa olmaz programlarından biri de, hiç şüphesiz Office programıdır. Microsoft Office programının lisansına sahip olmak isterseniz, bu hususta linkine tıklayabilirsiniz. Key Sepeti içerisinde; Office 365, Office 2016, Office 2019, Office 2021, Office Mac lisans ve fazlası bulunabilecektir.

Kaspersky, McAffee, Eset ve Trend Micro gibi dünyaca ünlü antivirüs yazılımlarına dair lisanslar da site içerisinde mevcuttur. En iyi bilgisayar yazılım lisansları, grafik tasarım lisansları, dijital oyun lisansları yine burada kullanıcıları beklemektedir.

Site içerisindeki lisanslar yüzde yüz orijinaldir. Buradan alacağınız orijinal lisanslar için 7 gün 24 saat ücretsiz destek de alabilirsiniz. Lisans siparişleriniz, saniyeler içerisinde teslim edilir. Herkese keyifli alışverişler dileriz.

key-sepeti.jpg
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst