Nurettin Yüksel Kimdir?

teomantekbas

Level 1
Üye
Katılım
14 May 2022
Mesajlar
11
Tepki
0
nurettin-yuksel-kimdir-1024x576.jpg

Nurettin Yüksel, profesyonel hayvancılık alanında kendi yaptığı yemformülasyonları ile besicilikte önemli işlere imza atıyor.
Besihayvanlarının cinslerine göre gerekli hammadde tedariği, vitaminve mineral takviyeleri ile besicilere doğru sürede kondüsyonlarıyüksek bir şekilde hayvanlarını yetiştirmelerini sağlıyor.
Nurettin Yüksel, ülkemizdeki hayvan ırklarının besi için çok uygunolmadığını ve ithal hayvanların bu konuda çok daha verimliolduklarını belirtiyor.
Yurt dışından ithal etçi ırkgetirmek doğru cins ve beslenme metodları ekonomiye katkısağlanmak günümüzde çok önemli bir boyut kazanmış durumda.
Nurettin Yüksel, İsviçre, Hollanda, Belçika, İskoçya, İsveç, Fransagibi ülkelerden ithalat yapılmakta olduğunu belirtiyor. BelçikaMavisi, Hollanda Holstein, İsviçre Simmeltal, İskoçya Angus,Fransa Charolais gibi çeşitli ırklar bulunmakta.
Besiliksığır ithalatı, Beslenme Danışmanlığı. Yem, hammaddeTedariği konularında Nurettin Yüksel Livestock instagramhesabından takip edebilirsiniz.
Kaynak: Nurettin Yüksel Kimdir? Profesyonel Besicilik ve Hayvancılık - Hayvancılık, Tarım Gıda, Tarım, Beslenme, Tarım Haberleri, Sağlıklı Beslenme, GDO, Beslenme ve Kanser
 
Home Register Log In
Üst