Ninja, Fortnite'ta nihayet kendi kostümüne kavuşuyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Dünyanın en çok oyuncuya sahip oyunlarından bir tanesi olan Fortnite'a yeni bir kostüm daha geliyor. Ünlü internet fenomeni olan Ninja, nihayet oyuna kostüm olarak eklenecek. Rekabetçi unsurları sayesinde adeta sosyal bir platform haline gelen Fortnite, zamanla Ninja'yı da ünlü etmişti. Ancak bu hususta Ninja'nın da Fortnite'a büyük katkılarının olduğunu söylemekte fayda var. Oyunun reklamını başarılı bir şekilde yapan Ninja, Fortnite oyuncuları arasında oldukça seviliyor. Fenomen oyuncunun kostümü yakın bir zamanda oyuna eklenecek. Mavi saçlarıyla ünlü olan Ninja'nın kostümü de açık mavi renkte olacak.

Fenomen rekabetçi oyun Ninja, Fortnite'ta nihayet kendi kostümüne kavuşuyor
Ninja, Fortnite'ta nihayet kendi kostümüne kavuşuyor
Yayınlarında yaptığı ünlü Pon Pon dansını da oyuna ekleyen Epic Games, Ninja hayranlarından iyi para kazanacak gibi gözüküyor. 1500 V-Bucks'a satılacağı tahmin edilen Ninja kostümünün oyuna bugün gelmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz dönemlerde Star Wars ve Marvel Avengers'a ait kostümler de ekleyen geliştiriciler, John Wick gibi serileri de es geçmemişti. Bakalım Epic Games, ilerleyen dönemlerde başka yayıncıların da kostümlerini oyuna ekleyecek mi? Göreceğiz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst