Nevşehir Okey Oyna

RebeL

Level 5
Üye
MT2 Üye
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
83
Tepki
3
Nevşehir Okey Oyna

İç Anadolu Bölgemizin Peri bacaları ile ünlü güzel şehri Nevşehir, Kapadokya yöresi ile de çok ünlü bir turizm noktasıdır. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir şehrimizdir. Bu güzel şehrimizin, güzel insanları için açmış bulunduğumuz okey salonumuz da istedikleri gibi zaman geçirmek ve eğlenmek ellerindedir.

, yöre insanı için açılmış olan ve sadece bu yörenin insanlarının okey oynaması, okey oynarken de muhabbet edebilmesi için tasarlanmıştır. Sitemizde 24 saat boyunca sınırsız okey turnuvaları düzenlenmektedir. Okey oyunu hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi site yetkililerimize yöneltebilirsiniz. Site yetkilileri de 24 saat online şekilde beklemektedirler. Ne zaman isterseniz yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

ile çok uzakta olan ve uzun zamandır görüşemediğiniz yakınlarınızla da buluşma imkanı bulacaksınız. Bu salon Nevşehir insanının sanal dünya üzerinde ki buluşma noktası ve evi olmuştur. Siz halen daha salonumuza gelip, oyunlara eşlik etmediyseniz büyük bir kayıptasınız.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst