Nevşehir Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda RebeL tarafından 3 Mart 2020 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. RebeL

  RebeL Level 5 Üye MT2 Üye

  85
  3
  8
  19 Ocak 2020
  altyazılı film izle
  Nevşehir Okey Oyna

  İç Anadolu Bölgemizin Peri bacaları ile ünlü güzel şehri Nevşehir, Kapadokya yöresi ile de çok ünlü bir turizm noktasıdır. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir şehrimizdir. Bu güzel şehrimizin, güzel insanları için açmış bulunduğumuz okey salonumuz da istedikleri gibi zaman geçirmek ve eğlenmek ellerindedir.

  Nevşehir online okey salonu, yöre insanı için açılmış olan ve sadece bu yörenin insanlarının okey oynaması, okey oynarken de muhabbet edebilmesi için tasarlanmıştır. Sitemizde 24 saat boyunca sınırsız okey turnuvaları düzenlenmektedir. Okey oyunu hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi site yetkililerimize yöneltebilirsiniz. Site yetkilileri de 24 saat online şekilde beklemektedirler. Ne zaman isterseniz yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

  Nevşehir okey oynama salonu ile çok uzakta olan ve uzun zamandır görüşemediğiniz yakınlarınızla da buluşma imkanı bulacaksınız. Bu salon Nevşehir insanının sanal dünya üzerinde ki buluşma noktası ve evi olmuştur. Siz halen daha salonumuza gelip, oyunlara eşlik etmediyseniz büyük bir kayıptasınız.
   

Bu Sayfayı Paylaş