Nba 2k12

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Spor oyunlarının seri halinde çıkmasına artık alıştık. Ancak alışmadığımız bir durum NBA 2K serisinde her sene karşımıza çıkıyor. 2K serisi her sene kendini geliştiriyor, her geçen sene daha da güzelleşiyor. İncelediğimiz NBA 2K12 de bu senenin en iyi spor oyunu olmaya aday.

Draft edin beni

Geçtiğimiz sene Jordan temalı bir oyunla karşımıza çıkan NBA 2K11, bu sene de basketbol efsanesini kapağına yerleştirmiş. Sadece kapakta değil, 2K12’de de karşımıza çıkan Michael Jordan, yanında arkadaşlarını da getirmiş. NBA’s Greatest moduyla birlikte Jordan’la birlikte, Magic Johnson, Larry Bird, Hakeem Olajuwon, Scottie Pippen gibi birçok NBA efsanesini görebilmek mümkün. Yani bugünün NBA yıldızlarına karşı, geçtiğimiz 40 senenin NBA yıldızlarıyla oynayabiliyoruz.


1.jpg

NBA 2K11’de ön plana çıkan mod, Michael Jordan’ın kariyerini anlatıyordu. Bu sene ise daha az tanınmış ancak geleceğin efsanesi olan bir basketbolcuyla alakalı: SİZ. My player modunda kendi oyuncunuzu yaratıp NBA Draft’larında iyi bir takım tarafından seçilmek için iyi bir performans göstermeniz gerekiyor. Geçen sene bu modda uzunca bir süre ön ligi oynamanız gerekiyordu. Ancak bu sene geliştiriciler bu ön hazırlık kısmını tek bir maça kadar kısaltmışlar. Aksiyona daha hızlı bir şekilde dalmanız sağlanmış. Bu maçta gösterdiğiniz performansa göre NBA Draft’ında iyi bir takım tarafından seçilme şansınız artıyor. Ancak bundan önce size teklif götüren takımlar, soyunma odasına gelip sizinle konuşuyorlar. Burada vereceğiniz cevaplara göre Draft edileceğiniz takım belirleniyor ve sonrasında NBA hikayeniz başlıyor. Oyuncumuzun ortalama özellikleri bu sene biraz arttırılmış. Böylelikle geliştirilen defans yapay zekasına karşı da zayıf kalmamız da engellenmiş.
 
Home Register Log In
Üst