NASCAR The Game: 2013 (İnceleme)

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Nascar genelde Amerika'da bilinen bir yarış türüdür. Hatta ABD’de Amerikan Futbolu’ndan sonra en çok izlenen spor dalıdır. Bu yüzden Formula 1 gibi dünya üzerinde büyük bir etki yapamamıştır. Her yarış oval ve düz bir pistte gerçekleşir. 43 yarışçı pek çok tur atar ve kazanan belirlenir. En çok bilinen tarafı ise kazalarıdır. Nascar yarışları tarihinde o kadar çok kaza meydana gelmiştir ki bir kısmı ölümle sonuçlanmıştır. Bu yüzden tehlikeli bir spor dalı olarak nitelendirilir.

Tehlikeli yarışlara geri dönüş!
Eutechnyx tarafından geliştirilmiş olan Nascar The Game: Inside Line’ın PC sürümü olan Nascar The Game 2013’ü hayranlarının seveceği bir oyun olarak nitelendirebiliriz, çünkü yapabilecekleriniz çok kısıtlanmış durumda. Normal bir yarış oyuncusu Nascar 2013’ten çabucak sıkılıp bir kenara atabilir. Peki bizi neler bekliyor? NASCAR Sprint Cup Series Championship’in tüm resmi yarışçılarını, takımlarını ve pistlerini içeriyor. Kariyer, singleplayer, multiplayer ve bunun gibi bir çok mod bulunuyor. Bunları bir sonraki sayfada görebilirsiniz.


1.jpg
43 resmi Nascar yarışçısı ve 2013’teki tüm pistler Nascar 2013’te bulunuyor. Ayrıca Nascar tarihinde gerçekleşmiş simgesel olayları da tekrardan oynayabiliyorsunuz. 3 tip marka bulunuyor: Ford, Chevrolet ve Toyota. Kariyere başlamadan önce gerekli bilgileri doldurup hangi araç ile oynamak istediğinizi seçiyorsunuz ve kariyer moduna başlıyorsunuz. Ayrıca bu araçların renklerini ve çıkartmalarını düzenleyebiliyorsunuz. Sponsorluk aldığınız zaman da aracınızın üstüne sponsorun simgesi ekleniyor.

Oynanışına hemen adapte olabiliyorsunuz. Kolay bir kontrol yapısı var fakat sağa ve sola doğru çok fazla abanırsanız eğer aracınız kaymaya başlayabiliyor. Bu yüzden çok fazla dönüş gerçekleştirmeden yarışı tamamlamalısınız. Eğer yarışı yaparken bir araca çarparsanız da sonuçları büyük olabiliyor. Nascar yarışlarındaki sistem çoğu kişi tarafından bilinir. Genelde oval pistlerde yapılan bu yarışlarda amacınız kaza yapmadan birinciliğe ulaşmaktır. Nascar The Game: 2013'te de kontroller o kadar zor olmadığından bunu rahatça başarabilirsiniz, zaten bir kaç yarış tamamladıktan sonra aracınızı kontrol etmeyi tamamen öğreniyorsunuz.
 
Home Register Log In
Üst