Naruto Shippuden karakterleri Fortnite'a geliyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Fortnite için Naruto Shippuden işbirliği duyuruldu. Fornite bir o kadar da oyuncu tarafından nefretle karşılansa da bildiğiniz gibi sürekli yeni işbirlikleri ve oyun içi etkinlikler ile adından söz ettiriyor. Daha önce Kratos, Batman gibi yüzlerce karakteri dönem dönem bünyesine katan oyun için bu sefer de sevilen anime serilerinden Naruto Shippuden karakterleri geliyor.

Naruto Shippuden karakterleri Fortnite'a geliyor
Yapılacak bu işbirliği hakkında henüz fazla detay açıklanmadı. Sadece Fortnite resmi sosyal medya hesaplarından aşağıdaki görsel yayınlanmış durumda. Bu görselde işbirliği doğrulandığı gibi içeriklerin 16 Kasım'da oyuna ekleneceği de belirtilmiş. Son olarak Arcane animasyon dizisi için Jinx'i oyun alanına dahil eden Fortnite, muhtemelen Naruto animesinin sevilen bazı karakterlerini oyuna ekleyecek diyebiliriz. Tabi bunun yanı sıra Naruto temalı bazı eşyalar ve kostümler de oyuna eklenecektir.

Naruto Shippuden karakterleri Fortnite'a geliyor
Naruto işbirliği ile Fortnite'ta bulunan ilk anime karakterinin ortaya çıkacağını da belirtelim. Muhtemelen sonrasında başka popüler anime akrakterlerini de oyunda görme ihtimalimiz olacak diye düşünüyoruz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst