Mynet Okey Oyna

'Okey Siteleri' forumunda KraL tarafından 20 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

 1. KraL

  KraL Administrator Site Yetkilisi Administrator

  131
  20
  18
  11 Kasım 2017
  altyazılı film izle
  Canlı Mynet Okey Oyna Odaları

  Online sistemler içerisinde okey oynanabilecek pek çok farklı siteden biri olan Mynet Okey oyna ve uzun süreden bu yana hizmet verdiği için üye sayısı çok olan adreslerden biri olarak bilinmektedir.

  Mynet haber ve iletişim sitesinin oyun bölümünde oynanabilen okey. Site içerisinde 101 gibi alternatifleri üzerinden de hizmet sunumu yapabilmektedir.

  Mynet Okey oynamak için siteye üye olunması gerekmektedir. Sitenin içerisinde yer alan okey odaları üye sayısının fazla olmadır.

  Mynet oda sayılarının artırılması ile sorunsuz bir sunum yapılmaya çalışılması gibi bir sonuç da getirmiştir. Odalar özellikle belli zaman dilimlerinde full olduğu için giriş yapılamamaktadır.

  Ancak boş olan odalarda oyun katılımları rahat bir şekilde sağlanabilmektedir.
  Mynet Okey Sitesi

  Mynet Okey oyna, sıklıkla tercih edilen okey sitelerinden biri olan mynet sistem bilgilerinin de bilinmesi gerekmektedir. Bu alanda ilk bahsedilmesi gereken mynet oyunlarının aynı zamanda sohbet edilerek oynanmasından ileri gelmektedir.

  Ancak site çok kalabalık olduğu için oyunlarda yönetim ekibinin yetişmesi sıkıntı yaratabilmektedir.

  Bu neden yüzünden sohbetlerde kullanım açısından site üyelerinin ayarlamalar yapmaları daha önemlidir. Size mesaj göndermesini istemediğiniz üyeleri engellemeniz gerekecektir.

  Bunun yanı sıra sohbet ayar bölümünden mesaj gönderimini tam olarak engellemek de mümkündür. Ayrıca kullanıcılar 101 okeyin yanı sıra site içerisinde eşli ve çanak okey gibi oyunlara da katılım gösterebilmektedir.
  Mynet Okey Odaları

  Kalabalık sitelerde okey oynamak her daim avantaj getirmemektedir. Mynet okey özellikle akşam saatlerinde çok fazla kasma sıkıntısı yaratabilmektedir. Size bu alanda donmadan kesintisiz oyun oynanabilmesi için sitemizden de bahsetmek istiyoruz.

  Sitemizin teknik altyapısında kullanmış olduğumuz sistemler sayesinde kasmadan okey oynanmasının garantisini rahat bir şekilde verebiliyoruz.

  Üstelik Html5 ile yapılan altyapımız mobil oyunlara da elverişlidir. Böylelikle adresimize üye olurken de üyelikleriniz neticesinde oyun katılımı gerçekleştirirken de mobil cihazlarınız üzerinden hareket etmeniz mümkündür.

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş