MY life 6.bölüm

Duru

Level 1
Üye
Tepki
22
18 aralık 2018
08:00
Uyandığımda koltukta üstüm battaniye ile örtülü şekilde yatıyordum. Koltuktan kalktım ve masanın üstünde bir not gördüm, notu alıp okudum ve aynen şöyle yazıyordu.
-Emily,film izlerken uyuya kaldığını için seni bu şekilde bıraktım,bir battaniye buldum ve üstüne örttüm,dün akşam çok güzeldi,gerçekten. Seninle olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu nasıl bir mutluluk bilmiyorum ama galiba seni seviyorum. Seni bugün iş yerinde bekliyor olucağım. Senin ile konuşmak için sabırsızlanıyorum. Görüşürüz uyuyan güzel.-
Şok olmuştum! Beni seviyormuş ve bunu bana itiraf etti! Aman Allah'ım.. Ben şimdi napıcam. Herşeyi kafamda topladım,Emily sakin ol ve düşün, Thomas seni seviyor ve seni bugün iş yerinde bekliyor,belki dicekki sen benim hakkımda nasıl düşünüyorsun? Belki de tekrar itiraf edicek seni sevdiğini,şimdi senin mükemmel görünmen lazım ama ne giyiceksin? Kafam çok karmançorman olmuştu ve toparlama çalıştıkça kum gibi akıp gidiyordu,toparlanmıyordu. Odama gittim ve üstüme beyaz renkte, üzerinde siyah renkle yazılmış ALİEN yazısı. Altıma yüksek bel siyah şort giydim.Kırmızı-kahverengi,sade bir makyaj yaptım. Saçımı lüle yaptım ve sonra taradım(bu şekilde saçım çok güzel dalgalı oldu). Hemen koldan asmalı,büyük,siyah bir çanta aldım ve ayakkabı olarak siyak sporlarımı giydim. Şimdi hazırdım,sadece Coco'nun maması vardı. Onuda hallettikden sonra. Dışarı çıktım ve arabam ile işe gittim. İşe gittiğimde Thomas'ı göremedim ve üzüldüm. Patronum yanına geldi ve"odanda bir misafirin var Emily"dedi gülümseyerek. Bende odama gittim ve Thomas'ı gördüm. Elinde bir buket çiçek vardı,hem de en sevdiğim çiçekler (orkide ve papatya). Ofisim çok güzel bir koku tarafından sarılmıştı. Thomas'ın güzü güler yüzlüydü ve bende ona gülümsüyordum. Thomas" merhaba Emily,al,bunları senin için aldım,ve Ava'dan biraz yardım almış olabilirim"dedi. Ben "Thomas bunlar çok güzel,çok teşekkür ederim. Dün bıraktığın not ile ilgili konuşabilirmiyiz?" dedim. Oda evet anlamında başını salladı. Thomas"o notta yazdıklarımın hepsi gerçekti, benim hissettiklerimdi"dedi. Ben" ne zaman böyle hissetmeye başladın?" dedim,o"ilk tanıştığımızda,ne zaman olması fark edermi?"dedi,ben"hayır"dedim . Birlikte yaklaşık yarım saattir konuşuyorduk,sonra ona bir mesaj geldi ve dediki "bir binada yangın olmuş,beni çağırıyorlar" dedi,ben"bende gelebilirmiyim? Haber için." dedim oda yüzü asık şekilde"pekii"dedi. Bende gülümseyerek patronumun yanına gittim ve haber için izin aldım. Koşarak arabama bindim ve olay yerine gittim. Bina bana tanıdık gelmişti ama tam olarak hatırlayamamıştım. Kameramı çıkardım ve video,fotoğraf çektim. Sonra aklıma geldi,burası.. Annemin yeni taşındığı yerdi! Annem.. İçerde olabilir,annemin binada olmamasına dua ederken bir polis"içeride Susan Roy isimli bir kadın varmış,onu kurtarmalıyız." dedi. Ben şok geçirmiş şekilde binaya bakıyordum. Arkamdan Thomas geldi ve"Emily bir sorun mu var?"dedi. Ben ağlamaya başladım ve"annem içerde.. Annem orda"dedim kısık bir ses ile sonra Thomas"ne!"dedi ben ise konuşamayacak şekildeydim. İçeri girmem ve annemi bulmam lazımdı. Koşmaya başladım ama Thomas beni durdurdu ve"Emily burada kalmalısın,sakin olmaya çalış. Annen iyi olacak merak etme"dedi. Ben bağırarak"Thomas sen ne saçmalıyorsun! O benim annem onu kurtarmam lazım! Bırak beni!"dedim. Sonra Thomas'ı kuvvetli bir şekilde ittim ve binanın içine girdim.

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap