MY life 4.bölüm

Duru

Level 1
Üye
Tepki
22
16 aralık 2018
08:00
Kötü bir kabusla yataktan sıçradım. Hemen telefonumu aldım ve saate baktığımda şok geçirdim, işe geç kalmıştım,ilk defa! Nasıl böyle bir aptallık yaptımki diye düşünürken alarm kurmadan uyuduğumu fark ettim. Hemen gidip kısa bir duş aldım ve üstümede ince askılı beyaz kısa tulumumu giydim. Saçımı dalgalandırdıktan sonra kahverengi bir makyaj yaptım. Beyaz spor ayakkabılarımı giydim,Coco'ya mama verdim,siyah kol çantamı,telefonumu,kameramı aldım ve çıktım. Koşarak arabama bindim,bugün hava çok sıcaktı. İşe gittim ve patronumu gördüm, ben "Bay Charles çok özür dilerim ,gerçekten uyuyakalmışımda" dedim. Patronum bana gülümseyerek "sorun değil Emily,3 yıldır burada çalışıyorsun ve çok az geç kalan birisin,şimdi işine devam edebilirsin"dedi. Bende hızlıca kendi ofisime gittim(çok fazla gazetecinin kendi ofisi yoktur, genelde başarılı gazetecilerin kendi ofisi olur,o kişilerden biri benim;))ofisimde 4-5 saat geçirdiğimde telefonuma mesaj geldi, mesaj Thomas'tandı. Mesaja baktım ve -merhaba Emily,dün sana adresini sormayı unuttumda, seni ben götürücem sonuçta yemeğe dolayısıyla ben seni evinden almalıyım:) yazdığını gördüm. Ben de cevap olarak -merhaba Thomas, adresim ***. Saat kaçta beni alıcaksın? Dedim,oda -akşam 08:30
da hazır ol. Yazdı. Daha 08:30'a saatler vardı,bu zamana kadar iş ile ilgilendim ve işten 07:15'de çıktım. Bir mağazaya girdim ve kendim için siyah,dizüstü,yapışık straplez şık bir elbise aldım. Denediğimde üstüme tam olmuştu ve büyüleyici bir güzelliği vardı. Eve gittim,giyindim,biraz koyu ve normal bir makyaj yaptım,saçımı ise topuz yapıp perçemlerimi serbest bırakıp dalgalı yaptım. Gerçekten çok güzel olmuştum, ayakkabı olarak siyah deri şık bir ince topuklu giydim. Boş kalan saatlerimi Coco ile geçirdim. Son zamanlar onunla çok ilgilenmiyordum. İşime gerçekten çok odaklanmıştım. Coco çok tatlı beyaz,uzun tüylü bir samoyed türü köpekti. Evimin önünde bir araba durmuştu. Thomas olmalıydı. Kapımı açtığımda Thomas kapımın önündeydi. Beni baştan aşağıya düzdü ve "vay canına Emily,çok güzel olmuşsun. "dedi . Sonra "gerçekten çok güzel olmuşsun"dedi Ben"teşekkür ederim." dedim. Thomas bana gülümseyerek bakıyordu,ve"Emily acaba hoşlandığın biri varmı? Sadece meraktan sordum." dedi. Ben"hayır sevgilim yok" dedim, Thomas'ta"yani sevgili istemiyorsun,dimi?" dedi bende"hayır, sadece sevgilim yok."dedim. Şuan fark ettimki hala dışardaydık, Thomas'a "Şey Thomas,yemeğe gidicekmiyiz?" dedim ve gülümsedim. Thomas hemen arabasının kapısını açtı ve "buyurun:)" dedi. Arabaya bindim ve birlikte konuşarak yemeğe gittik. Gittiğimiz yerin adı "Night Owl"dı. Havalı ve şık bir yere benziyordu. İçeri girerken Thomas bana kapıyı açtı ve"buyrun ,hanımefendi:)"dedi.Bende "teşekkür ederim,beyefendi:)" dedim. Thomas ile gülümseyerek içeri girdik. Thomas masa ayırtmış olmalıydıki içerden bir garson"buyurun masanız hazır." dedi. Thomasa baktım ve oda bana baktı. Masaya geçtik ve menülere baktık. Yemekler biraz fazla pahalıydı ama zaten çok para harcayan biri değilim(alışverişi saymazsak). Kendime bol kızartılmış et ile yanına vişneli meyve suyu aldım(vişneli meyve suyu favori içeceğim maalesef:)). Thomas isteğimi duyunca gizli gizli gülümsedi. Bende ona göz devirdim. Oda benim istediğimden istedi. Birlikte konuşarak yemeğin gelmesini bekledik. Yemek gelince çok acıktığımı fark ettim o yüzden sessizce Thomas'ın kendini,suçluları,işini ve aile hayatını anlatmasını dinledim. Bu aradada yemeğimi tam bir ayıymış gibi yiyiyordum. Bir ara Thomas sustu ve benim yemek yememi izleyip güldü. Sonra ben kendimi, ailemi,işimi anlattım ve o yedi. Oda aç olmalıki benim gibi(ayı gibi)yiyiyordu. Birlikte vakit geçirdik,birbirimizi tanıdık ve daha çok birbirimize yakınlaştık. Bugün gerçekten mükemmel geçmişti hiçbir aksaklık olmamıştı. Eve saat 10:25 gibi bişeyde geldim. Thomas beni geri eve bıraktı. Bugün iyi,güzel daha doğrusu süper bir şekilde geçti. Eve girdim ve oturma odasına oturdum. Yanıma Coco geldi ve kucağıma atladı. Ben onu severken uyudu. Benimde çok uykum gelmişti. Coco'yu alıp evine koydum(evi derken normal ev değil,küçük köpek evi,içinede Coco'nun en sevdiği oyuncağı ile yastık var). Odama gittim,makyajımı sildim,ev kıyafetimi giydim ve yatağıma yatar yatmaz uyudum..

Nsnsydn

Level 1
Üye
Tepki
4
Mükemmelllll ❤️❤️❤️

Uflee

Administrator
Administrator
Tepki
5
4 cü bölüm gayet güzel.