MY Life 1. bölüm

Duru

Level 1
Üye
Tepki
22
14 aralık 2018
Saat 12:00
Alarmın sesi başımda çınlıyordu. Sanki "kalk Emily Roy ve yeni sorunların ile yüzleş"diyordu. Dün gerçekten çok yorulmuştum, geceye kadar çalıştım. Beni en çok rahatlatan şeylerden biridir çalışmak. Sanki çalışırken bütün sıkıntılarım silinip gidiyor ve tek sıkıntım çalışmamı bitirmek gibi geliyor. Fakat gerçek her zaman 1 sıkıntımız vardır, önemli olan o sıkıntıyla baş edip edemeyeceğimizdir. Giyinip kendime bir sıcak bir kahve yaptım. Elimde telefonla haberlere bakıyordum ve çok şaşırtıcı ve korkunç bir haber gördüm. Haberde "dün akşam saat 03:12'de bir cinayet oldu, ünlü iş adamı Bay Taylor Summers evinde oturma odasında vurulmuş şekilde ölü bulundu" gözlerime inanamadım gerçekten. O adam benim eski patronumdu ve gerçekten iyi bir insandı. Kötü işlere bulaşan pislik zengin bir insan değildi, nasıl bir düşmanı olabilirki? Gerçekten şaşırmıştım ama dünya süprizlerle dolu(bir gazeteci olarak bunu nasıl bilmem?). Bu haberleri okurken kahvem soğumuştu bile, ve bugün pazar olduğu için işe gitmiyorum ama evde canım çok sıkılıyor. Evde kalamayıp dışarıya çıkmaya karar verdim, hem dışarda kahvaltı yapmış olurum diye düşündüm.1 haftadır iş hariç başka bir yere gitmedim, bu aralar işime çok önem veriyorum. Herneyse hemen gardırobumun yanına gidip beyaz u yakalı kısa tüylü kazağımı giydim ve altına dizime kadar gelen siyah kalem eteğimi giydim altında kalın ve uzun topuklu,siyah,kadife çizmelerimi giydim. Kısa saçlarımı maşa ile dalgalandırdım, nude ve sade bir makyaj yaptım. Telefonumu ve siyah çantamı aldım ve dışarı çıkıp kapımı kilitledim. Bu alanda hırsızlık gerçekten çok oluyor bu yüzden taşınma gibi düşüncelerim var. Yeni açılan Flower Coffe'ye gidicektim. Orası daha 4 gün önce açıldı ve çok popüler oldu. Ayrıca evimede çok uzak bir mesafede değildi, yakında denmez. Gittiğimde kapalı yazıyordu ama kapı hafif açıktı. Bende merak ederek sessizce içeri baktum ve biri tüm dükkanı soyuyordu. Bu benim bir haberim olabilir diye düşünüp çantamdan fotoğraf makinemi çıkardım ve adamın bütün yaptıklarını çektim. Ama artık çok geçti, kar maskeli hırsız beni gördü ve elini hemen cebine götürüp silah çıkardı! Bende o heyecan ile büyük bir çığlık attım. Ve ardından gözlerimi kapatıp dua ettim. Sonra silah sesi ve başka insanların çığlıkları. Gözümü açtığımda ölmediğime sevindim ama ne oluyor onu anlamadım. Etrafıma baktığımda insanlar arkamda durmuş şaşkın ve korkmuş şekilde bana ve hırsıza bakıyordu. Hırsızı bir adam tutmuş ve yere yatırmıştı,silahını da almıştı. Şuan fark ettimki kurtarılmıştım, heyecan ve korkudan bayılmak üzereydimki bayıldım..

Zen

Level 1
Üye
Tepki
3
Çok güzel

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
99
Duru hikayen çok akıcı Güzel gidiyor bu şekilde devam et günlük okuyacağım. emeğine yüreğine sağlık.

Nsnsydn

Level 1
Üye
Tepki
4
Harika hikayeler böyle devam❤️

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap