msvcr110.dll Hatası Sorunu Çözümü < Oyunlar Geneli > 5.00

Asyacuk

Moderator
Moderatör
Katılım
12 Kas 2022
Mesajlar
592
Tepki
2
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere tüm oyunlarda sıklıkla karşılaştığımız msvcr110.dll hatasının çözümünü anlatacağım en ince ayrıntısına kadar okuyup inceleyip uygulayınız sorununuz çözüme kavuşacaktır sorunu çözemeyen yorumda ifade edderek destek alabilir.
Bu konuda sizlere msvcr110.dll hatasından bahsedeceğiz, ve en kolayından bütün dll sorunlarını yok etmeyide sizlere sunacağız.

Dll Filesinde yeni sisteme geçtiği için ücretli olarak satışa sunuyor o yüzden buradaki dll paketini indirerek problemden kurtulabilirsiniz
SORUNU DÜZELTMEK ÇOK KOLAY!

Sorununuzu düzeltmek için hem makale hem video yayınladık! ister makaleden yararlanın ister videoyu izleyerek, hemen sorununuzu düzeltin!

fifhSg.png


BU ADIMLARI İZLEYİN

4 Adımda adımlara uyarak sorununuzu ortadan kaldırıp oyununuzu, veya programınızı çalıştırabilirsiniz!

Masaüstüne giriş yapın
C Dizinine girin
C Dizininden (Windows) klasörüne girin
Ardından System32 adlı klasöre çift tıklayıp girin
Ve indirdiğiniz dll dosyasını system32 dosyasına atın.
İŞLEM BUKADAR

Artık eğlenceli bir şekilde oyunlarınızı oynayabilirsiniz bilgsiayar yazılımlarınızı çalıştırabilirsiniz. İçiniz rahat olsun arkadaşlar sorun çözümlenmiştir.

BU HATALARI ALMAYIN

Bu tür sorun ve hatalar karşılaşmamak için bilgisayarınızda bir anti-virüs programı yüklemelisiniz veya Windowsun otomatik kendi kurduğu Windows Defenderi kullanın ve tarama yapın yapılan taramadaki zararlı bir yazılım bulduysa kaldırın.
 
Home Register Log In
Üst