Misali2 Ramazana Özel Server

  • Konbuyu başlatan #TEO
  • Başlangıç tarihi
⭐Server Adı
Misali2
✔️🔱Site Adresi
https://misali2.com
✔️🔱Açılış Tarih
24 Mar 2023
✔️🔱Level Aralığı
1-99
✔️🔱Server Tipi
Emek
T

#TEO

Guest
Merhaba mt2 ailesi Ramazana özel Misali2 serveri ZiyadMisali Güvencesiyle Misali2 Yeni Sunucu 24 Mart CUMA 21:00'DA AÇILIYOR !
Tanıtıma geçmeden şimdiden iyi ramazanlar diliyorum. Fazla lafı uzatmayacağım zaten Misali2 tanıtımını Görsel bir şekilde sizlere paylaşacağım hepinizi yeni serverimize beklerimMisali2 Server Tanıtımı​

Merhaba arkadaşlar! Sizlere Misali2 isimli Metin2 sunucumuzu tanıtmak istiyoruz. Misali2, oyunculara heyecan dolu bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Sunucumuzda bulunan özelleştirilmiş bir harita, yeni efsanevi itemler ve benzersiz etkinlikler ile birlikte oyunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız?

Misali2, yüksek kaliteli bir oyun deneyimi sunmak için profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Sunucumuzda bulunan özel sistemler, oyunculara yeni ve eşsiz bir deneyim sunar. Ayrıca, sunucumuzda bulunan PvP etkinlikleri ve diğer eğlenceli aktivitelerle birlikte her zaman bir şeyler yapacak bir şeyler bulabilirsiniz.

Oyunculara sunacağımız yeniliklerden bazıları şunlardır:

  • Yeni efsanevi itemler
  • Özel görevler ve etkinlikler
  • Özelleştirilmiş harita
  • Yeni zindanlar ve düşmanlar
  • Zorlu raid boss etkinlikleri
Misali2, aynı zamanda oyunculara güvenli bir oyun deneyimi sunar. Sunucumuz, anti-hile ve anti-bot sistemleri ile korunmaktadır. Böylece, haksız avantaj sağlayan oyuncuları engelleyerek oyun deneyimini adil hale getiriyoruz.

Siz de Misali2 sunucusuna katılın ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşayın! Oyuna başlamak için sadece birkaç adım atmanız yeterlidir. İyi eğlenceler!


sayfa1.png

sayfa3.png


sayfa4.png


sayfa2.png


1.png

2.png

3.png

4.png


5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst