Minecraft Super Smash Bros Ultimate ile birleşiyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0

Minecraft karakterleri artık Super Smash Bros Ultimate kadrosunda yer alıyor

Haberimize konuk olan Steve ve Alex karakterlerinin 3 farklı renk varyasyonu da bulunuyor. Dahası da, Zombie ve Enderman de olma şansı oyunculara verilecek. Her ne kadar farklı görünüşe sahip olsalar da, yetenekleri temelde aynı. Hemen aşağıda da, sizlerle karakterlerin yeteneklerini paylaştık:


  • Temel Bilgiler: Minecraft’ta olduğu gibi, oyuncular bir kılıç, balta veya kazmayı art arda sallarken saldırı düğmesini basılı tutabilir. Bu saldırıların menzili kısa, ancak geniş kapsamlı. Bu araçlar ayrıca Super Smash Bros. serisinde yeni olan yetenekler için de kullanılabilir: Mine, Craft ve Create Block.
  • Maden: Steve ve Alex, savaşırken materyalleri çıkarmak için her bir aşamadaki zemini veya duvarları kazmak için aletlerini kullanabilirler. Bulunan malzemeler – toprak, tahta, taş, demir, altın ve elmas – Steve ve Alex’in kazdığı yüzeyin türüne bağlı olacaktır. Örneğin, Kongo Ormanı’nın ağaçlarını kazarak oyuncular bol miktarda odun bulurken, Corneria sahnesinde demir keşfedilebilir…
  • Zanaat: Madencilikten sonra, oyuncular topladıkları malzemeleri kullanarak zanaat yapabilirler. Steve ve Alex’in araçları sınırlı dayanıklılığa sahiptir ve kırılabilir, bu nedenle savaş alanında bir avantaj sağlamak için yeni araçlar oluşturmak çok önemlidir. Oyuncular, sahnede görünecek olan bir üretim masasının önünde durarak, bu aletleri yapmak için malzemeleri kullanabilirler – malzeme ne kadar değerli olursa, alet o kadar güçlü olur.
  • Blok Oluştur: Steve ve Alex’in kullanabileceği başka bir hareket Blok Oluştur’dur. Oyuncular bu yeteneği etkinleştirerek bir blok oluşturacaklar. Bu bloklar istiflenebilir ve stratejik olarak savunma manevraları olarak yerleştirilebilir. Bloklar ayrıca zanaatkarlık gibi malzemeler kullanır, bu nedenle oyuncuların malzeme tedariklerini sürdürmek için madencilik yapmaya devam etmeleri gerekecektir.
  • Final Smash: Final Smash: Steve ve Alex’in patlayıcı Final Smash’i House of Boom olarak adlandırılır. Smash Ball’u yok ettikten sonra oyuncular, rakipleri House of Boom’a uçan dev bir piston çağıracaklar. Oradan, Minecraft’tan ikonik Creeper’lar büyük hasar vererek bir patlama başlatacak.
  • Minecraft World: Bu Fighters Pass Vol. 2 paketi, orijinal Minecraft oyunundan esinlenen altı farklı alandan oluşan Minecraft Dünyasıdır. Yok edilebilir alanlar her maç için rastgele değişir. Oyuncular, bu sahnede savaşırken, geceleri oyuncuları korkutmak için ortaya çıkan zombiler ve iskeletlerle bir gündüz ve gece döngüsü yaşayacaklar.
  • Music Tracks: Minecraft’taki müziğin, yaratıcılığa ve yapıya ilham vermek için rahatlatıcı ve rahatlatıcı olması amaçlandığından, Super Smash Bros. Ultimate için seçilen yeni müzik parçaları Minecraft Earth ve Minecraft Dungeons gibi Minecraft serisindeki daha aksiyon dolu oyunlardan geliyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst