Minecraft SpongeBob DLC yayınlandı

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0
Minecraft 2011'de piyasaya çıktığından beri kısa sürede oyuncuların gözdesi haline gelmeyi başardı. Oyun son 11 yılda 200 milyonun üzerinde bir satış ramakı elde etti ve kendisini tüm zamanların en çok satan video oyunu tüm dünyaya gösterdi. Geçtiğimiz günlerde ise Minecraft SpongeBob DLC yayınlandığı açıklandı.

İlginizi çekebilir: Minecraft'ta RDR2 rüzgarları

Minecraft SpongeBob DLC oyun içi görevler de içeriyor
Oyuna bu yıl birçok DLC çıkarıldı. Geçtiğimiz aylarda Angry Birds'e dayalı yeni bir DLC paketi yayınlandıktan sonra Minions DLC'de Minions: The Rise of Gru'nun çıkışıyla aynı zamanda Minions DLC yayınlandı. Minecraft'a çıkan geçmiş DLC paketlerinde, oyunun Sonic the Hedgehog'dan Star Wars'a kadar birçok popüler animasyon yapımını oyunculara sundu. Şimdi ise oyuncular SpongeBob SquarePants DLC Bikini Bottom'a gidiyor. Minecraft SpongeBob DLC paketi dün YouTube’da yayınlanan bir video ile resmen duyuruldu.


Bu fragman oyuncuların Bikini Bottom'ın eşşiz atmosferine sürüklendiğini ve SpongeBob, Patrick, Squidward ve diğer birçok karakterin DLC 'de yer aldığını bize gösteriyor. Fragman ayrıca DLC' de kullanılabilir bir Boatmobile ve oyuncuların karakterlerden alabileceği oyun içi görevler de dahil olmak üzere birçok yeni özelliği oyunculara sunuyor. DLC ayrıca hayranların kendi Minecraft modellerini DLC içine koymalarına izin veren özel bir karakter yaratıcısı da içerecek.

Minecraft SpongeBob DLC yayınlandı
SpongeBob karakter yaratıcısını alabilmek için oyuncuların Minecraft'ın Bedrock eklentisinin en son sürümüne sahip olmaları gerekecek. DLC, Minecraft pazarında 1340 Minecoin karşılığında satılıyor ve bu da yaklaşık 143 TL'ye denk geliyor. Mojang, son yıllarda Minecraft'ta büyük değişiklikler yaptı. Bu güncellemelerden biri 2021’de, oyunun yapısının çoğunu değiştiren ve merakla beklenen Caves and Cliffs sürümü oldu.

2020'de yayınlanan Nether güncellemesi ise Caves and Cliffs kadar olmasa da oyunculara çeşitli yeni düşmanlar ve kaynaklar sunan bir güncellemeydi. Minecrat SpongeBob DLC, oyunun izin verdiği ve SpongeBob hayranları arasında kesinlikle büyük bir ilgi görecektir. Bu DLC oyunun yapımcılarının hayal gücünün ne kadar geniş olduğunu gösteren bir kanıt olarak görülüyor.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst