Minecraft oyuncuları için bedava içerikler dağıtılıyor

Has1tape

Level 18
Üye
MT2 Üye
Katılım
29 Kas 2022
Mesajlar
350
Tepki
0

Mojang ekibi bedava Minecraft içerikler dağıtıyor

Mojang Studios adına yazan Sofia Dankis, “2020’nin son ayındayız ve hepimizin geride bırakmaya hazır olduğumuz bir yıl oldu. Aslında konuşmak istediğim bir şey var. Her şeye rağmen topluluğumuz Minecraft’ın her zamanki kadar yaratıcı, güvenli ve canlı kalmasını sağladı. Bunun için Mojang Studios’taki herkes adına büyük bir teşekkür etmek istiyorum.” diyerek açıklamalarına başladı.


Devamında ise, “Hem Bedrock hem de Java için ücretsiz içerik veriyoruz! Bedrock için, dört haftalık süreçte yeni karakter oluşturucu ögeleri ve haritaları yayınlayacağız. Java oyuncularımız için de birçok sürprizimiz var! Bu hediyeler her Pazartesi yayınlanacak ve ayrıca 8 Aralık 2020 ile 13 Ocak 2020 arasında hem yeni hem de mevcut abonelere ücretsiz bir hafta Java Realms hediye edeceğiz! Tüm bu içerikler, harika topluluk yaratıcıları olan PixelHeads, Noxcrew, Gamemode One, Mithey ve Jigarbov Productions tarafından yapılmıştır.” şeklinde açıklama yapıldı.

Bedrock sürümüne sahip oyuncular buraya tıklayarak ulaşabilecekleri internet sayfasını kullanabilir. Java sürümüne sahip olan oyuncular ise buraya tıklayarak ulaşabilecekleri internet sayfasından bilgi alabilir.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst