Metin2 Pointer Bulma ( Ücretli Mukabilinde )

kaan26

Level 1
Üye
Katılım
9 Eyl 2023
Mesajlar
1
Tepki
1
Selamlar. Hayırlı günler. Normal pvp serverlerindeki exe ile Metin2TR serverindeki exe aynı olmuyor. Bu sebebten piyasadaki Dump denilen Pointer bulucular Metin2TR'de geçerli olmuyor. Zamanında Knight koxp ile çok uğraştım. Koxp'a az biraz aşinalık var ama metin2'de yeniyim. ( Oyunu dahi düzgün bilmiyorum bir arkadaş lafı ile başladım. Sadece benimki hobi )

Genel olarak öğrenmek istediklerim;

Saldırı Speed Hack
( Bulunuyor ancak sabitlenmiyor sürekli değişiyor)
Wall Hack Pointer & Offseti ( Anlatımları var ancak anlatan herkes ezber üstüne yaptığı için istediğim sunucuda denilen taktik geçerli olmuyor.)
ClosePick Pointeri
Mobların Koşarak Üstüne Gelmesi
( Cesaret pelerini gibi. İsmini tam bilmiyorum anlamışsınızdır büyük ihtimalle. )

Şuan için bunlara ihtiyacım var. Aklınızda herhangi bir cüzi miktar var ise bunu özelden yazabilrsiniz. Bunu Para karşılığı olarak değil el emeği olarak görün. forumda bunun için var sonucta bir arada bir yerlere varmak. Böyle bir konu açmam yasak mı bilmiyorum. Forumda yeniyim.

Not : İnternetten bakarak öğrenebilrsin diyebilirsiniz ancak dediğim gibi yapan kişiler ezbere yapmış. Belli 1 string'i aratıyorlar aha bunun üstü mov ecx pointer oluyor diyor geçiyor. (Knight'de bende öyleydim. Kendimden biliyorum.) Benim gerçek anlamda Bunların nasıl bulunduğunu öğrenmek istiyorum. ( Hiç Yoksa Yerlerini bilmek istiyorum. )

Not2 : C++ ' ilede aram yok send paketini Vb6 ya geçirme gibi lüksüm olmadığı için mecbur bunu kullanmak zorundayım. Zaten Hali hazırda piyasada source ve kod mevcut. ( Olmazsada bu konudada yardımcı olmanız gerekecek )

Not3 : Amacım bu işten herhangi kar gütmek değildir. Dediğim gibi öğrenip ilermek hoşuma gidiyor.

C++ XE8 ( Knight'den kalma 1 source üstünden ilerlemeye çalışıyorum.)
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst