KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Metin2 NPC, MMORPG türünde bir oyundur ve oyuncuların oyun dünyasında etkileşimde bulunabileceği birçok NPC (Non-Player Character) yani Oyuncu Karakteri içerir. Bu NPC'ler, oyuncuların görevleri tamamlamasına, eşya alışverişi yapmasına, envanterlerini düzenlemesine, yeteneklerini yükseltmesine ve daha birçok şey yapmasına yardımcı olurlar. Aşağıda, Metin2'de bulunan bazı önemli NPC'lerin bir listesi verilmiştir:
 1. Öğretmen NPC'leri: Oyuncuların karakterlerine yeni beceriler öğretebileceği NPC'lerdir.
 2. Nalrungr NPC'leri: Oyuncuların ruh taşı yükseltme işlemi yapabileceği NPC'lerdir.
 3. Zanaatkar NPC'leri: Oyuncuların eşya üretme işlemi yapabileceği NPC'lerdir.
 4. Tüccar NPC'leri: Oyuncuların eşya satın alabileceği veya satabileceği NPC'lerdir.
 5. Lonca NPC'leri: Oyuncuların loncalarını yönetebileceği NPC'lerdir.
 6. Kostüm NPC'leri: Oyuncuların kostümlerini değiştirebileceği NPC'lerdir.
 7. Teleport NPC'leri: Oyuncuların farklı bölgelere hızlıca seyahat edebileceği NPC'lerdir.
 8. Ejderha Taşı NPC'leri: Oyuncuların ejderha taşlarını yükseltebileceği NPC'lerdir.
 9. Oyuncu Karakteri NPC'leri: Oyuncuların görevlerini tamamlayabilecekleri ve ödüllerini alabilecekleri NPC'lerdir.
 10. Ödül NPC'leri: Oyuncuların eventler veya görevler için ödüllerini alabilecekleri NPC'lerdir.
Bu NPC'ler, oyuncuların oyun dünyasında ilerlemelerine yardımcı olmak için önemli bir rol oynarlar ve oyuncuların ihtiyaçlarına göre farklı işlevlere sahip olabilirler.
zyro-image.png

Öğretmen NPC Kodları


Metin2'deki Öğretmen NPC'lerinin kodları, her karakterin beceri ağacına ve karakterin seviyesine göre değişir. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Ejderha Şaman Öğretmeni Kodu: 10900
 2. Sura Savaşçı Öğretmeni Kodu: 10901
 3. Ninja Okçu Öğretmeni Kodu: 10902
 4. Şaman Öğretmeni Kodu: 10903
 5. Ninja Kılıç Ustası Öğretmeni Kodu: 10904
 6. Sura Şaman Öğretmeni Kodu: 10905
 7. Lycan Öğretmeni Kodu: 10906
Bu kodları kullanarak, öğretmen NPC'lerinin yanına giderek karakterinizin beceri ağacına erişebilirsiniz. Öğretmenler, karakterlerin seviyelerine göre belirli bir seviyeden sonra belirli becerileri öğretirler ve oyuncuların karakterlerini güçlendirmelerine yardımcı olurlar.

Nalrungr NPC Kodları


Metin2'deki Nalrungr NPC'lerinin kodları, oyuncuların ruh taşlarına erişim sağlamalarına ve yükseltmelerine yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Ejderha Şaman Nalrungr Kodu: 9001
 2. Sura Savaşçı Nalrungr Kodu: 9002
 3. Ninja Okçu Nalrungr Kodu: 9003
 4. Şaman Nalrungr Kodu: 9004
 5. Ninja Kılıç Ustası Nalrungr Kodu: 9005
 6. Sura Şaman Nalrungr Kodu: 9006
 7. Lycan Nalrungr Kodu: 9007
Bu kodları kullanarak, Nalrungr NPC'lerinin yanına giderek ruh taşlarınızı yükseltebilirsiniz. Oyuncuların ruh taşları, karakterlerinin özelliklerini geliştirmelerine yardımcı olurlar ve Nalrungr NPC'leri oyuncuların ruh taşlarını yükseltmelerine olanak tanır.

Zanaatkar NPC Kodları


Metin2'deki Zanaatkar NPC'lerinin kodları, oyuncuların eşya üretme işlemlerine erişim sağlamalarına ve eşyalarını geliştirmelerine yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Demirci Zanaatkar Kodu: 50010
 2. Terzi Zanaatkar Kodu: 50020
 3. Şifacı Zanaatkar Kodu: 50030
 4. Alkimi Zanaatkar Kodu: 50040
 5. Kasap Zanaatkar Kodu: 50050
 6. Marangoz Zanaatkar Kodu: 50060
Bu kodları kullanarak, Zanaatkar NPC'lerinin yanına giderek karakterinizin mesleğine uygun olan malzemeleri toplayarak eşyalarınızı geliştirebilirsiniz. Zanaatkar NPC'leri, oyuncuların eşyalarını üretmelerine, geliştirmelerine ve onarmalarına yardımcı olurlar.

Tüccar NPC Kodları


Metin2'deki Tüccar NPC'lerinin kodları, oyuncuların satın alabilecekleri eşyaların listesine erişim sağlamalarına yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Yiyecek Tüccarı Kodu: 110100
 2. İksir Tüccarı Kodu: 110101
 3. Ok ve Okçu Malzemeleri Tüccarı Kodu: 110102
 4. Bıçak ve Kılıç Tüccarı Kodu: 110103
 5. Zırh ve Kalkan Tüccarı Kodu: 110104
 6. Kuyumcu Tüccarı Kodu: 110105
Bu kodları kullanarak, Tüccar NPC'lerinin yanına giderek karakterinizin ihtiyacı olan eşyaları satın alabilirsiniz. Tüccar NPC'leri, oyuncuların ihtiyaç duydukları eşyaları satın almalarına ve karakterlerini güçlendirmelerine yardımcı olurlar.

Lonca NPC Kodları


Metin2'deki Lonca NPC'lerinin kodları, oyuncuların lonca işlemlerine erişim sağlamalarına yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Lonca Deposu Kodu: 20010
 2. Lonca Deposu Yetkilisi Kodu: 20011
 3. Lonca Başkanı Kodu: 20012
 4. Lonca Simgesi Dükkanı Kodu: 20013
Bu kodları kullanarak, Lonca NPC'lerinin yanına giderek lonca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Lonca NPC'leri, oyuncuların lonca üyeleri ile iletişim kurmalarına, lonca malzemeleri depolamalarına, lonca simgeleri satın almalarına ve lonca başkanları ile etkileşime geçmelerine yardımcı olurlar.

Kostüm NPC Kodları


Metin2'deki Kostüm NPC'lerinin kodları, oyuncuların karakterleri için özel kostümlere erişim sağlamalarına yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Bayan Kostüm NPC Kodu: 110110
 2. Bay Kostüm NPC Kodu: 110111
Bu kodları kullanarak, Kostüm NPC'lerinin yanına giderek karakteriniz için özel bir kostüm satın alabilirsiniz. Kostüm NPC'leri, oyuncuların karakterlerini özelleştirmelerine ve onları benzersiz hale getirmelerine yardımcı olurlar.

Teleport NPC Kodları


Metin2'deki Teleport NPC'lerinin kodları, oyuncuların farklı haritalara ve bölgelere hızlıca ulaşmalarına yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Teleportör NPC Kodu: 20001
 2. Teleport Taşıyıcı Kodu: 20002
 3. Köydeki Teleportör NPC Kodu: 20003
 4. Metin Taşıyıcı NPC Kodu: 20004
Bu kodları kullanarak, Teleport NPC'lerinin yanına giderek karakterinizin hızlıca farklı haritalara ve bölgelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Teleport NPC'leri, oyuncuların zaman kazanmalarına, keşfedilecek yeni bölgelere ulaşmalarına ve görevleri tamamlamalarına yardımcı olurlar.

Ejderha Taşı NPC Kodları


Metin2'deki Ejderha Taşı NPC'lerinin kodları, oyuncuların ejderha taşlarına erişim sağlamalarına yardımcı olurlar. Ejderha Taşı NPC'leri, oyuncuların ejderha taşlarını satın almalarına ve kullanmalarına olanak tanır. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Ejderha Taşı Satıcısı Kodu: 70001
 2. Ejderha Taşı Nakliye Görevlisi Kodu: 70002
 3. Ejderha Taşı Güçlendirici Kodu: 70003
Bu kodları kullanarak, Ejderha Taşı NPC'lerinin yanına giderek ejderha taşları satın alabilir ve karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz. Ejderha Taşı NPC'leri, oyuncuların karakterlerini güçlendirmelerine ve daha iyi performans göstermelerine yardımcı olurlar.

Oyuncu Karakteri NPC Kodları


Metin2'deki Oyuncu Karakteri NPC'lerinin kodları, oyuncuların karakterleri ile ilgili işlemler yapmalarına yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Özel Dükkan NPC Kodu: 20005
 2. Kılıç Ustası NPC Kodu: 20006
 3. Kostüm Ustası NPC Kodu: 20007
 4. Şifacı NPC Kodu: 20008
 5. Ejderha Ruhu Ustası NPC Kodu: 20009
Bu kodları kullanarak, Oyuncu Karakteri NPC'lerinin yanına giderek karakterinizin özelliklerini geliştirebilir ve özelleştirebilirsiniz. Özel Dükkan NPC'si, oyuncuların özel eşyalar satın almalarına ve satmalarına olanak tanırken, Kılıç Ustası NPC'si, oyuncuların silahlarını geliştirmelerine ve Kostüm Ustası NPC'si, oyuncuların karakterlerini özelleştirmelerine yardımcı olur. Şifacı NPC'si, oyuncuların karakterlerini iyileştirebilir ve Ejderha Ruhu Ustası NPC'si, oyuncuların karakterlerinin özelliklerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Ödül NPC Kodları


Metin2'deki Ödül NPC'lerinin kodları, oyuncuların çeşitli etkinliklerden ve görevlerden elde ettikleri ödülleri almasına yardımcı olurlar. Aşağıda bazı örnek kodlar verilmiştir:
 1. Sandık Ödülü NPC Kodu: 71001
 2. Event Ödülü NPC Kodu: 71002
 3. İşaret Ödülü NPC Kodu: 71003
Bu kodları kullanarak, Ödül NPC'lerinin yanına giderek çeşitli etkinliklerden ve görevlerden elde ettiğiniz ödülleri alabilirsiniz. Sandık Ödülü NPC'si, oyuncuların Sandık Açma Görevi'nden elde ettikleri ödülleri alabilmelerine olanak tanırken, Event Ödülü NPC'si, oyuncuların etkinliklerden elde ettikleri ödülleri alabilmelerine yardımcı olur. İşaret Ödülü NPC'si, oyuncuların İşaret Toplama Görevi'nden elde ettikleri ödülleri alabilmelerine olanak tanır.
 
Son düzenleme:
T

#TEO

Guest
Tüm NPCler var Faydalı bir konu olmuş elinize sağlık
 

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
954
Tepki
102
Konum
Ara BuL
2024 için hazırladıgımız yeni metin2 item kodları yayınlandı
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst