Metin2 Lonca Simgeleri 2019

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
3
Merhaba, Mt2.Org sakinleri, bugün sizlere Metin2 Game Forge ve Metin2 Pvp serverler'de kullanabileceğiniz Lonca simgelerini aşağıda vereceğim.

Metin2 Lonca Simgeleri
Her sene farklı lonca simgeleri çıkması ile her sene güncellenen lonca simgeleri metin2 serverleri tarafından çokça rekabet görmekte ve farklı lonca simge arayışları her zaman mevcuttur. Bir çok lonca lideri diğer loncalar ile simgelerinin aynı olmamasını istedikleri için farklı lonca simgeleri aramaktadırlar. Aşağıda vereceğimiz lonca simgeleri arasından en iyisini seçerek Lonca'nızı diğer loncalardan daha iyi hale getirebilirsiniz.Metin2 Loncaya Simge Ekleme
Yukarıda verdiğimiz Lonca simgelerinden herhangi birini seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey Metin2.exe'sine sağ tıklayıp, Özellikler'e basın ve daha sonra Dosya konumunu aç'a basın. Daha sonra burada yer alan UPLOAD klasörünün içerisine indirdiğiniz simgeleri aktardıktan sonra oyuna giriş yapın ve sahibi olduğunuz lonca penceresine bastıktan sonra sağ üst köşe de yer alan imza yükle butonuna bastıktan sonra beğendiğiniz simge'yi seçerek Loncanıza simge eklemiş olursunuz.INDIRME BAĞLANTISI :


Rar Şifresi :
Kod:
www.mt2.org
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst