Metin2 Logo Tasarımı 2024

Merhaba Arkadaşlar Bu gün sizlere Basit yoldan Serverleriniz için Kısa yoldan kimseye para ödemeden Logo Nasıl yapılır nerede yapılır ögretmeye çalışacağım Bu logo ve Bannerlerinizi özelikle Forumlarda Tanıtım yaptığınız konularda Banner ve logolar için kullanmanızı Tavsiye ederim Bir tanıtımda Görsellik Çok önemlidir. Yapacağımız Logolar ve bannerler kendimize ait hayal gücü ile oluşan logolar olacak yetenegimiz ne kadar iyi ise logo ve bannerlerimiz okadar güzel olurlar. şimdi ücret ödemeden kayıt olmadan Logo ve banner dersimize Başlayalım

Metin2 Banner Logo Nasıl Yapılır?​

1 ci adım adresine Baglanıyoruz.
2 ci adım Karşımıza altta verdigim Gibi Bir görsel geliyor.

logo tasarımı.png

Üstte Bulunan Görselde Yazı font ve Hoşunuza Giden bir görseli Tıklayın.

3. Karşımıza Bir txt Yazmak için Kutu geliyor oraya sitenizin ismini yada sitenizin sloğanını yazın.

kutu.png

Ben kendi ditemin yazısını yazdım resmi boyutunu metin boyutundan büyüte bilir küçültebilirsiniz. Herşeyi tamamladıktan sonra Logo oluştur butonuna basın.

4. ve logo tasarımı oluştu. indirilen bölümden resim png nizi alın bir upload sitesinde upload edin yada kendi ftp nizde upload edebilirsiniz. Şuan oluşan Metin2 Logo şeffaf bir logo

ols.png

Evet arkadaşlar Serverleriniz için metin2 logo ve metin2 banner lerinizi ücret ödemeden oluşturabilirsiniz. zaten çogu kişi buralardan yapıyor. sizlerden ücret aliyorlar. lakin ben şuan logo yaparken fazla sistemi irdelemedim daha farklı görselelrde Logolar yapabilirsiniz Konuda dedigim gibi hayal gücünüzü zorlayın.

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap