Metin2 Metin2 Enerji Kristali Üretimi

metin2 rehber, metin2 güncel konular, metin2 itemler, metin2 karakderler, metin2 savaşcı, metin2 sugra, metin2 şaman, metin2 ninja

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
963
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Metin2'deki önemli özelliklerden biri de enerji sistemidir. Bu enerji sistemi bonuslarınızı 2 saatliğine artırmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi Enerji sisteminin ne olduğunu ve bir enerji kristalinin nasıl üretileceğini görelim.
1649192641602.png
1649192645905.png

Enerji Sistemi

Metin2 karakterimiz için bir diğer önemli oyun özelliği ise Enerji sistemidir. Bu sistemde kendimize Enerji kristalleri ile güç vereceğiz. Bu güç, karakterimizin bonuslarını %10'a kadar arttıracak bir güçtür. Bence inanılmaz iyi bir değer. Bu sistemi etkin kullanamazsak karşımızdaki kişi %10 avantaj ile bize başlayabilir. O halde basit meseleyi ele alalım.

Enerji Sistemi Nedir?

1. Köydeki simyacıya gidelim arkadaşlar. Simyacı bize neye ihtiyacımız olduğunu söyleyecek. Seviye 35 ve üzeri silah, zırh, mücevher ve kıyafet gibi ekipmanlarınızı Alchemist'e götürürseniz, Alchemist onları yok edecek ve bir seferde 15 enerji parçasına kadar kazanmanıza izin verecektir (enerji parçalarının sayısı tamamen şansa bağlıdır, 3 adet, 15 adet verebilirsiniz).

30 adet enerji topladığınızda, Simyacı onlardan sizin için 1 enerji kristali üretecektir. Bu kristale sağ tıkladığınızda enerji çubuğunuz dolar ve maviye döner. Sistem oldukça basit. Ama Etkili!

Enerji Kristali nedir ve nasıl üretilir?

Simyacıda çalışmayan itemlerimizi (35Lvl) yok ettiğimizde ortaya çıkan ve bize güç veren objedir. Bu eşya ile 2 saat boyunca tüm bonuslarınızı %10 oranında artırabileceksiniz.

35 LVL veya üzeri bir karakterle 30 Enerji parçacığı topluyoruz. Biriktirdikten sonra Simyacı ile 30 Enerji Parçacığı'nı 1 Enerji Kristaline dönüştürürsünüz. Üretim bu kadar basit arkadaşlar.

 
Son düzenleme:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst