Metin2 Metin2 Ejder Efsunları nelerdir

metin2 rehber, metin2 güncel konular, metin2 itemler, metin2 karakderler, metin2 savaşcı, metin2 sugra, metin2 şaman, metin2 ninja

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6
Metin2 Ejder Efsunları, metin2 ejderlik efsunlar bedensel, metin2 mavi ejderha kesimi efsunları, mavi ejderha kesimi taktikleri, metin2 mavi ejderha kesimi taktikleri, metin2 mavi ejderha kesimi efsunları

Merhaba arkadaşlar, Bugün internet üzerinde yaptığım bir araştırma sonucunda beran setaou adıyla bilinen bir diğer ismi Mavi Ejderha olan Ejder'e karşı hangi efsunların ve taktiklerin işe yaradığını anlatacağım

Merhaba arkadaşlar, daha önce Ejder'e çıkmadıysanız bu vereceğim taktikleri uygulayabilirsiniz.

1. Taktik : Ejderin canını sona kadar getirin ve itemlerinizin üstünde herhangi bir zehirleme efsunu olmasın. Ejderin canı sona gelince Zehirleme efsunu olan eşyanızı takarak ejderin can basmasını önler ve işini bitirmiş olursunuz.
2. Taktik : Ejderle kapışırken Mavi potu asla ve asla basmayın çünki ejder mavi pot bastığınızda canını hafifte olsa artırmaktadır.


Ejder odasında işe yarayabilecek efsunlar :

Ejderin yanında yer alan mistik ve şeytan özellikli yaratıkları öldürebilmek için itemlerinizin üzerinde Şeytan'a karşı güçlü ve Mistiklere karşı güçlü özelliğini bulundurun. Ejder bir ölümsüz olduğu için Ejderi kesebilmek için itemlerinizde Ölümsüzlere karşı efsununu bulundurun.

Silahınızda Ortalama dereceniz yüksek, Saldırı hızı Kritik ve Delici bulundurun. Taşlarda ise Canavar, Kritik ve Delici veren taşları kullanabilirsiniz.

Karakterinizin üzerinde bol bol kritik ve delici özelliği bulundurun. Ejder size vurduğunda ölmemek istiyorsanız eğer itemlerinizde Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması bulundurun. Ejderin yanındaki slotların vurmasını azaltmak için Oklardan Korunma Şansı efsununu kullanın. Sersemlik Karşısında Bağışıklık efsunu kalkanınızda yer alsın sersemleme yememelisiniz. Bazı itemlerinizde de Saldırı Değeri özelliğini bulundurabilirsiniz.
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst