Metin2 Ejder Efsunları nelerdir

'Yardım ve İpuçları' forumunda servertanitimi tarafından 7 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. servertanitimi

  servertanitimi Level 7 Üye MT2 Üye

  121
  1
  18
  16 Şubat 2018
  altyazılı film izle
  Metin2 Ejder Efsunları, metin2 ejderlik efsunlar bedensel, metin2 mavi ejderha kesimi efsunları, mavi ejderha kesimi taktikleri, metin2 mavi ejderha kesimi taktikleri, metin2 mavi ejderha kesimi efsunları

  Merhaba arkadaşlar, Bugün internet üzerinde yaptığım bir araştırma sonucunda beran setaou adıyla bilinen bir diğer ismi Mavi Ejderha olan Ejder'e karşı hangi efsunların ve taktiklerin işe yaradığını anlatacağım

  Merhaba arkadaşlar, daha önce Ejder'e çıkmadıysanız bu vereceğim taktikleri uygulayabilirsiniz.

  1. Taktik : Ejderin canını sona kadar getirin ve itemlerinizin üstünde herhangi bir zehirleme efsunu olmasın. Ejderin canı sona gelince Zehirleme efsunu olan eşyanızı takarak ejderin can basmasını önler ve işini bitirmiş olursunuz.
  2. Taktik : Ejderle kapışırken Mavi potu asla ve asla basmayın çünki ejder mavi pot bastığınızda canını hafifte olsa artırmaktadır.


  Ejder odasında işe yarayabilecek efsunlar :

  Ejderin yanında yer alan mistik ve şeytan özellikli yaratıkları öldürebilmek için itemlerinizin üzerinde Şeytan'a karşı güçlü ve Mistiklere karşı güçlü özelliğini bulundurun. Ejder bir ölümsüz olduğu için Ejderi kesebilmek için itemlerinizde Ölümsüzlere karşı efsununu bulundurun.

  Silahınızda Ortalama dereceniz yüksek, Saldırı hızı Kritik ve Delici bulundurun. Taşlarda ise Canavar, Kritik ve Delici veren taşları kullanabilirsiniz.

  Karakterinizin üzerinde bol bol kritik ve delici özelliği bulundurun. Ejder size vurduğunda ölmemek istiyorsanız eğer itemlerinizde Beden Karşısındaki Atakların Bloklanması bulundurun. Ejderin yanındaki slotların vurmasını azaltmak için Oklardan Korunma Şansı efsununu kullanın. Sersemlik Karşısında Bağışıklık efsunu kalkanınızda yer alsın sersemleme yememelisiniz. Bazı itemlerinizde de Saldırı Değeri özelliğini bulundurabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş