Metin2 99'da Kalıyor 2018

servertanitimi

Level 9
Üye
MT2 Üye
Katılım
16 Şub 2018
Mesajlar
160
Tepki
6

Metin 2 indirmesi %99'da kalıyor​


Metin 2 indirmesi %99'da kalıyor`sa, birkaç farklı sorun olabilir.
İlk olarak, internet bağlantınızın yavaş veya istikrarsız olması nedeniyle indirme işlemi durabilir. Bu durumda, internet bağlantınızı kontrol edin ve gerekirse daha iyi bir bağlantı sağlamak için modem veya yönlendirici ayarlarınızı kontrol edin.

İkinci olarak, bazı güvenlik yazılımları veya güvenlik duvarları, indirme işlemini engelleyebilir. Bu nedenle, güvenlik yazılımlarınızın ayarlarını kontrol edin ve gerekirse indirme işlemini tamamlamak için güvenlik yazılımlarını devre dışı bırakın.

Screenshot_1.png

Metin2 99'da Kalıyor, Üçüncü olarak, indirme sırasında bir hata oluşmuş olabilir. Bu durumda, indirme işlemini yeniden başlatın ve indirme işleminin tamamlanması için bekleyin.

Son olarak, cihazınızda yeterli depolama alanı olmadığından indirme işlemi tamamlanamayabilir. Bu durumda, cihazınızda yeterli boş alan olduğundan emin olun.

Yukarıdaki sorunlar dışında, indirme işlemi %99'da kalıyorsa, destek ekibiyle iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

KraL

GameOWNER
Administrator
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
962
Tepki
102
Konum
Ara BuL
Metin 2 indirmesi %99'da kalıyor konuyu okumanız yeterli olacaktı Eski tarihli bir konu oldugu için deişmesi egreken yerelr güncellendi
 
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst