Metin 2 AT Görevi Nasıl Yapılır Güncel 2023

Heydudee

Level 2
MT2 Üye
Katılım
26 Eyl 2022
Mesajlar
36
Tepki
1
Metin2 At Görevi Nedir?

Metin2 at görevi, oyunda bir at elde etmek ve atın özelliklerini geliştirmek için yapmanız gereken görevlerdir. Envanterinizde At Madalyonu mevcutsa, seyisten at görevlerini alabilirsiniz.


Metin2 At Görevleri

Metin2'de at almak ve atı geliştirebilmek için çeşitli görevler yapmanız gerekmektedir. Bunlardan biri de Metin2 at görevidir.


Atınızın seviyesini yükseltmek için Seyis tarafından sağlanan 1. harita ve 2. haritadaki görevi yerine getirmelisiniz. Göreve katılabilmek için, üstlenilecek her görev için bir At Madalyonu getirmeniz gerekir. Görevlerin başarı ile sonuçlanıp sonuçlanmaması tamamen şanstır. Bir At Madalyonu yalnızca görev başarılı olursa alınabilir. Metin2 At görevi esnasında attan inerseniz veya atın üstündeyken etkisiz hale getirilirseniz bu attan iniş olarak sayılır ve görev başarısız sayılır.


Metin2 At Görevi Gerekli Şartlar:
At alabilmek için öncelikle 25 level olmanız ve üzerinizde 1 adet At Madalyonu olması gerekir. Verilen görevi tamamlamanız taktirde 12 saat bekledikten sonra At Resmini Seyisten alabilmek için 100.000 yang istemektedir.


Zırhlı At Şartları:
Zırhlı At sahibi olabilmek için,atınızın seviyesinin 10 olması ve en az 35 level olmanız gerekir.


Asker At Şartları:
Asker At sahibi olabilmek için, atınızın seviyesinin 20 ve en az 50 level olmanız gerekmektedir.


Metin2 At Madalyonu Nasıl Elde Edilir?

Metin2 At Madalyonu, oyuncuların kurduğu pazarlardan yang karşılığı alınabilir veya ikinci köylerde bulunan Youngbi Çölü’nde bulunan Maymun Zindanı’ndan elde edilebilir.


Kolay Maymun Zindanı (2. Köy)

upload_2022-9-27_12-27-43.png

Metin2 At Görevleri Kaç Saatte Bir Yapılır?

Verilen at görevlerini tamamlamanız durumunda 12 saat bekledikten sonra At resmini alabilmeniz için 100.000 yang istenmektedir.


Metin2 At Madalyonu Ne İşe Yarar?

Seyisten at alabilmek için Metin2 At Madalyonu’na ihtiyacınız vardır.

upload_2022-9-27_12-27-57.png
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap
Üst