Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım

Celoxy

Level 10
Üye
MT2 Üye
Tepki
2
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından düzenlenen yardım faaliyetlerinde "Batu Z" lakaplı ünlü Youtuber da yer aldı. Los Angeles merkezli ünlü fenomen, California'daki büyük bir yardım kuruluşu için günlerce süren yardımları paketleyip bir kamyona yüklediği görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Tunalı yaptığı paylaşımda depremzedelere Türkçe ve İngilizce hesaplar üzerinden deprem anında destek olunmasını istedi.

son yaptığı canlı yayında yurt dışına gittiği için ülkesini çok özlediğini, böyle günlerde birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu söyledi. "Yaralarını bir an önce sarmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım... Türkiye için ne gerekiyorsa yapacağım" dedi.

Tunalı, "Çocuklara karşı çok hassasım. Onlar bizim geleceğimiz, bu ülkenin aydınlık günleri. Manevi olarak bu süreci atlatmaları için onlara elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım."

KraL

GameOWNER
Administrator
Tepki
102
Merhaba! Los Angeles'ta yaşayan ünlü fenomen Baturalp Tunalı'nın depremzedelere yardım etmek istemesi harika bir fikir. Depremzedelere yardım etmek için yapabileceği birkaç şey var:
  1. Para bağışı: Baturalp Tunalı, bağış yaparak yerel veya ulusal bir yardım kuruluşuna katılabilir. Bu, depremzedelerin ihtiyaç duydukları temel ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olabilir.
  2. Farkındalık yaratma: Baturalp Tunalı, depremin etkileri hakkında farkındalık yaratarak insanların yardım etme konusunda motive olmalarına yardımcı olabilir. Bu, özellikle sosyal medya gibi platformlar aracılığıyla geniş kitlelere ulaşabilir.
  3. Gönüllü çalışma: Baturalp Tunalı, yerel yardım kuruluşlarına gönüllü olarak katılabilir ve depremzedeler için gerekli hizmetlerde bulunabilir.
  4. Yardım toplama: Baturalp Tunalı, depremzedeler için acil ihtiyaçlar listesi oluşturarak yardım toplayabilir. Bunun için bir yardım kampanyası düzenleyebilir ve toplanan yardımları depremzedelere ulaştırabilir.
Baturalp Tunalı'nın yardım etmek istediği depremzedelerin hangi bölgede olduğuna bağlı olarak farklı yardım kuruluşlarına veya inisiyatiflere bağışta bulunabilir veya yardım sağlayabilir. Önemli olan, ihtiyaç duyulan yardımı yapmak ve depremzedelere yardım etmek için harekete geçmek.

AnaSayfa Kayıt Ol Giriş Yap